Garnier

Ár:   1415 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2016. július 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez az ideális termék, hogy megszabadulj a pattanásokat okozó szennyeződésektől és szabályozd a faggyútermelést, és megelőzd a pattanások kialakulását. Antibakteriális hatóanyagokkal és természetes kivonatokkal gazdagított összetétele kettős hatást fejt ki a pattanások és a pattanások okozta nyomok ellen.

EstelleEszter

2019. augusztus 29.

Már egyszer újravettem, csodát nem tett a bőrömmel, tisztít de a pattanások ellen nem hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

miele

2019. február 12.

Biztos velem van a gond, de akármelyik arctisztító terméket használtam is a garniertől, katasztrofális eredménnyel járt. Az arcom másnapra egészen döbbenetes módon kipattogzott, pedig soha nem volt túl problémás a bőröm, még tini koromban sem. Először azt gondoltam, hogy biztos így tisztítja a bőrt, hogy kihajtja belőle a rossz dolgokat, de semmi javulást nem tapasztaltam amíg próbálkoztam vele.
Mielőtt a kukában landolt volna kölcsönadtam a tesómnak is, aki teljesen más bőrtípus, teljesen más bőrproblémákkal, de ő is ugyanazt tapasztalta, mint én.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

szanii

2018. november 23.

Egyszer elhasználtam esténként fürdéskor arclemosásra, a pattanásaim gyulladását csökkentette, le is száradtak hamar. Az illata felfrissít. Újra nem hiszem, hogy veszem, kipróbálok valami mást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

Aadrii

2018. július 21.

Jól tisztítja és frissíti a bőröm, valamelyest kordában is tartja a zsírosodást, de amúgy nem egy csodaszer. Nekem nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

Niki03

2018. április 19.

Nagyon szeretem, a pumpás kiszerelés teli találat, az illata frissítő, mentolos, jól tisztít, a sminket is gond nélkül eltávolítja, kellemesen felhabzik. Nem hagy ragacsos érzetet. Tuti újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Moniko

2018. február 20.

Nekem bevált, szeretem az illatát és szépen tisztít :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Nekem bevált, szeretem az illatát és szépen tisztít :)

Dorcsaa

2018. január 21.

Arcradírral együtt használom és nekem nagyon bevált. Zsíros kombinált bőröm van, szépen mattít és a pattanásokat is segít "megérlelni" illetve leszárítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

doratarr95

2017. november 8.

En nagyon sajnalom, lehet hogy az en borom tul erzekeny, de nem birom egyszeruen... eletem egyik legnagyobb csalodasa ez az arctisztito.. egyszeruen semmire sem jo, Ahogy van, nekem kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

BNYEdina

2017. november 8.

Hetek óta használom, amit ígér, azt egyáltalán nem hozza, viszont szárítja a bőrt, aminek köszönhetően több kisebb-nagyobb patanás előjött :( Nem használom el az egészet, tuti, hogy sosem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Laroselly

2017. október 7.

Nekem szörnyű! Iszonyúan kiszárította a bőrömet, hámlott, kipirosodott. Ecsetmosásra tudom elhasználni csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.