Garnier

Ár:   1415 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2016. július 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez az ideális termék, hogy megszabadulj a pattanásokat okozó szennyeződésektől és szabályozd a faggyútermelést, és megelőzd a pattanások kialakulását. Antibakteriális hatóanyagokkal és természetes kivonatokkal gazdagított összetétele kettős hatást fejt ki a pattanások és a pattanások okozta nyomok ellen.

Ár: 1000 Ft , Eladó: MseSabo
Állapot: Most vettem, pár nyomás hiányzik belőle, szinte teljesen tele van, Helyszín: Tahitótfalu , fizetés: Előre utalás, személyes átvétel

dinolips

2012. november 6.

sajnos nekem ez se váltotta be a hozzáfűzött reményeket. ugyanúgy mitesszeres az orrom. szárítja is a bőröm. már elég régóta használom, nem is akarom lehúzni, de nekem nem vált be. valószínűleg elhasználom, mert rontani nem ront a helyzeten, csak nem teszi amit ígér. de nem fogom újravenni az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

kvitta.girl

2012. október 27.

én minden este ezzel mosom le az alapozót,utána tonizálok és nem is vagyok már pattis. Néha előjön 1-1 de azt is hamar elmúlasztja,nálam bizonyított:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

szaniblue

2012. október 27.

Nekem a Garnier arcápolói (és hajápolói) nem igazán jöttek be. Régen használtam több szárító arclemosót és alkoholos tonikot, de azok sem irritálták a bőrömet, a Garnier arctisztítók viszont igen. Csípte az arcomat és olyan szinten szárította, hogy csak úgy húzódott utána a nyáron kombinált/zsíros bőröm. A pattanások ellen nem volt hatásos és nekem az illata sem tetszett. Nekem abszolút pénzkidobás volt, mert ott porosodott egy darabig a polcon utána meg kidobtam.

kékáfonya

2012. október 26.

Vegyes a bőröm, de csak a zsíros részekre tudom használni, mert a normál vagy szárazabb részek brutálisan kivörösödnek tőle, húzódnak, rommá száradnak. A zsíros részt viszont jól tisztítja, jól habzik, jó az illata is. A pattanásokra semmi hatása, de leszedi a felesleges zsírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 26.

zizitim

2012. október 15.

Egy jó arclemosót kerestem, ami hatékonyan távolítja el a sminket és nem szárítja a bőrömet. Több hónapja használom már és azt mondhatom, hogy erre ez a lemosó tökéletes. Én speciel azt is szeretem, hogy kellőképpen habzik, ettől valahogy még inkább azt érzem, hogy tiszta lesz utána a bőröm :)
A pólusaimmal kapcsolatban én sem érzek változást, ezért a 4 pont... hátha valaki tényleg ezt a tulajdonságot keresi a termékben. Amúgy nagyon jó tiszta és friss érzetet hagy maga után, szerintem kombinált vagy zsíros bőrre jó megoldás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

Timótea

2012. augusztus 29.

Reggel szoktam főként használni, felkelés után nagyon frissítő! Szépen tisztít, a pattanásaimra is szerencsémre bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

ercsa21

2012. augusztus 26.

szerintem a legjobb arctisztitó évek óta használom patikai kamillás arcszesszel és gél állagú hidratálóval (pl helia d aquabom)
a zsíros bőröm nem csillog többé és a pattanásaim is visszaszorultak, ill nagyon ritka ha ki jön/t egy de ez elkerülhetetlen ilyen fiatal korban.
ugyhogy maximálisan megvagyok elégedve vele pedig a elég sok mindent próbáltam már de nekem ez a favorit :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

galagonya

2012. augusztus 17.

Kellemes az illata, reggelente ettől ébredek fel a kómás állapotomból, felfrissít és felébreszt, már csak ezért is szeretem. Jól tisztít, a sminkemet is lehozza, halványítja a hegeket, tetszik a pumpás kiszerelés, jól habzik, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Anitapanita

2012. július 30.

Nagyon jól tisztít és felfrissíti a bőrt, de sajnos folyton hámlik tőle az arcom,ezért nem tudom használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

manóó

2012. július 16.

pattanásokra alig ha használ maximum akkor ha nagyon erősen masszíroztam az arcomba jó illata van de nem venném meg újra ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.