Garnier

Ár:   1415 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2016. július 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez az ideális termék, hogy megszabadulj a pattanásokat okozó szennyeződésektől és szabályozd a faggyútermelést, és megelőzd a pattanások kialakulását. Antibakteriális hatóanyagokkal és természetes kivonatokkal gazdagított összetétele kettős hatást fejt ki a pattanások és a pattanások okozta nyomok ellen.

Ár: 1000 Ft , Eladó: MseSabo
Állapot: Most vettem, pár nyomás hiányzik belőle, szinte teljesen tele van, Helyszín: Tahitótfalu , fizetés: Előre utalás, személyes átvétel

Laroselly

2017. október 7.

Nekem szörnyű! Iszonyúan kiszárította a bőrömet, hámlott, kipirosodott. Ecsetmosásra tudom elhasználni csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

mimi99

2017. augusztus 30.

Le volt értékelve a Rossmannban, sokat dilemmáztam, hogy megvegyem-e. Már lassan 4 hete használom, és még lényegi változás nem történt a bőröm állapotát illetően. Azt vettem észre, hogy elkezdi megérlelni a pattanásokat.Használat után mindig felfrissíti az arcomat. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

vvivien

2017. augusztus 26.

Az elején még működött de utána csak rontott a bőröm állapotán

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Az elején még működött de utána csak rontott a bőröm állapotán

csudex

2017. július 15.

Kicsit erdekes, feketes szine van a gelnek. Intenziven tisztit, picit szarit emiatt nem vennem ujra, de nem rossz termek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

benkeflora

2017. január 24.

Nekem nem valt be,szaraz a borom es ki is pirosodott tole,elajandekoztam mert az en bortipusomra borzalmasan hatott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Smafu

2017. január 24.

Vízhiányos a bőröm ezért heti egyszeri szalicilsavas peeligre használom és bevált.
Benedvesítem az arcom, nyomok a kezembe egy borsószemnyit és felhabosítom. Eldolgozom az arcomon majd várok pár percet amíg a szalicilsav hat. Újra átmaszírozom nedves kézzel, leöblítem és megszárítom az arcom. Ilyenkor szívja be a bőröm a legjobban a szérumot és/vagy hidratálót.
Nagyon sokáig elég, egy flakon akár 1-1.5 évig.
Pumpás, nem nyúlkálós, nem pimpósodik meg.
Mivel csak pár percig van az arcomon megbocsátom illatanyagot és a kevésbé szép összetevőket.
Jó az ár/szalicilsav arány, könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Nagyon sokáig elég, egy flakon akár 1-1.5 évig.
Pumpás, nem nyúlkálós, nem pimpósodik meg.
Jó az ár/szalicilsav arány, könnyen beszerezhető.

FincsiFancsi

2017. január 19.

Sminklemosáshoz mindig ezt használom, nagyon jól habzik, leszed mindent. Kellemesen tisztít, viszont enyhén szárít, szóval nem szabad elfelejteni krémezni esténként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

sipos94

2017. január 16.

Eleinte nagyon szerettem, mert szép tisztává varázsolta az arcomat. Később azonban úgy kiszárította, hogy napokig krémeznem kellett, hogy ne viszkessen. Valószínűleg túl gyakran használhattam, mert egy hónap után újra elővettem, és megint szépen szabályozta a faggyútermelést. Úgy döntöttem, ritkán fogom használni, elég sok van még belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

destiel

2017. január 9.

Nem rossz. Használat után sima lesz a bőröm, és azt vettem észre, hogy ritkábban jön ki rajtam pattanás. Rendszeres használat után is problémás az arcom. Szerintem csak egy sima arclemosóval egyenlő a hatása. Nem olcsó, de nem kell sokat nyomni belőle, könnyen habzik, ezért már egy ideje használom. Ha elfogy nem fogom újravenni, kipróbálok inkább mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

tothgyongyi92

2017. január 6.

Kb 2 éve használom, a pattanásos bőrömre eddig ez volt a leghatásosabb és megfizethető termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.