Garnier

Ár:   1415 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2016. július 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez az ideális termék, hogy megszabadulj a pattanásokat okozó szennyeződésektől és szabályozd a faggyútermelést, és megelőzd a pattanások kialakulását. Antibakteriális hatóanyagokkal és természetes kivonatokkal gazdagított összetétele kettős hatást fejt ki a pattanások és a pattanások okozta nyomok ellen.

Ár: 1000 Ft , Eladó: MseSabo
Állapot: Most vettem, pár nyomás hiányzik belőle, szinte teljesen tele van, Helyszín: Tahitótfalu , fizetés: Előre utalás, személyes átvétel

Enne

2016. július 17.

Nem szeretem a Garniernek ezt a lemosóját. Nekem T-vonalban és homlokon zsíros/vegyes a bőröm, de ez még így is szárított, amikor használtam és még illatosító is van benne. (Meg egyébként sem szeretem azokat a termékeket, amiknek túl hosszú az összetevőlistája). Jó ideje leszoktam róla és csak a Garnier Pure 2 in 1 smink -és arclemosóját használom (világoskék)! A legnagyobb baj, hogy azt már csak nagyon kevés helyen kapni. Én benne lennék egy összefogásban, hogy ne szüntessék meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

petralotti

2016. július 16.

Semmilyen hatású, egyszerű arctisztító. Naponta 2x használtam semmit változást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 16.

ditte21

2016. június 20.

Rengeteg "mérges" pattanás jött ki a hátamon, amik nagyon fájtak. A drogériában keresgélve erre esett a választásom, mivel a szalicilsav hatását már ismertem, gondoltam, csak jó lehet. Kb egy héten belül nem jöttek ki új patik, a régiek pedig elkezdtek szépen leszáradni és a hegek is szépen gyógyultak. Ezen felbuzdulva kipróbáltam az arcomon is, ami ugyan nem pattanásos, de nagyon zsíros, pár óra alatt átfénylik a sminkem. Azt kell mondja, szinte csodát tett! Délutánra nem nézek úgy ki, mint egy viaszbaba. Persze átfénylik a sminkem, de nagyon látványos a különbség. Nem csíp és nem feszül a bőröm használat után, ami plusz pont, mert az eddigi lemosók után azonnal hidratálni kellett a bőröm. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 20.

Encii

2016. június 15.

Nagyon jó:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 15.

Nagyon jó:)

HardCandy092

2016. június 15.

Szerettem, eredetileg a barátom használta, neki is bevált. Tisztít, érzékeny bőrre is jó, nem hagy filmréteget maga után. Zsírosabb, pattanásos bőrre szerintem jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

timoca

2016. június 13.

Én sajnos nem tapasztaltam ,hogy eltüntetné a pattanás utáni hegeket,pedig rám férne :/ de ezen kívül teszi a dolgát,jó az adagolója,és viszonylag jól tisztít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 13.

doreszka94

2016. június 8.

Imádtam az Exfobrusher-t, de az elfogyott és ilyet vettem helyette, gondoltam a cucc ugyanaz benne. Tényleg ugyanaz lehet, ugyanúgy habzik, ugyanolyan az illata és ugyanúgy hűsíti a bőröm. Kellemes használni, az arcbőröm szép, nagyon szeretem ezt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

szaadri

2016. május 15.

Öcsém kamasz kora javában jár, ő kapta a sok csúnya pattanására. Azonban neki viszonylag száraz is a bőre, így bár a pattanásain tényleg szépen segített, az egész arcát olyan szinten kiszárította szegénynek, hogy egy hétig mosolyogni is alig tudott. Az én szárazabb részeimet is rendesen súlyosbítja, így megállapodtunk a koncentrált, pattira pöttyintős megoldásban, így működik. Csak olyannak ajánlom, akinek felszíni vízhiánya sincsen, csak szimplán zsíros bőre, neki jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

NPetraL

2016. április 27.

1 hónappal ezelőtt vásároltam meg csak napi tisztítónak. Nem mondom, hogy nagyszerű de az én napi 2x- i azt tisztításomhoz megfelel. Árértékben elmegy. Jól tisztít a sminket is lehozza kisebb maradékot hagyva maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

TimyBlanco

2016. április 21.

Minden nap ezzel tisztítom az arcomat már évek óta. Ha néha el is kacsingatok tőle, mindig visszatérek hozzá. A legtöbb arctisztítóval szemben nekem nem hoz ki újabb pattanásokat (nagyon érzékeny a bőröm), szépen tisztít, lélegzik a bőröm tőle és maradéktalanul leszed minden sminket és annak maradványait. Persze csodát nem tesz, de még így is ez a kedvenc arctisztítóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.