Garnier

Ár:   1415 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2016. július 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez az ideális termék, hogy megszabadulj a pattanásokat okozó szennyeződésektől és szabályozd a faggyútermelést, és megelőzd a pattanások kialakulását. Antibakteriális hatóanyagokkal és természetes kivonatokkal gazdagított összetétele kettős hatást fejt ki a pattanások és a pattanások okozta nyomok ellen.

Ár: 1000 Ft , Eladó: MseSabo
Állapot: Most vettem, pár nyomás hiányzik belőle, szinte teljesen tele van, Helyszín: Tahitótfalu , fizetés: Előre utalás, személyes átvétel

Linn

2016. április 10.

Nekem nagyon bejött ez a termék, kétnaponta használom reggel és olyan szép tiszta lesz tőle a bőröm, frissesség érzetet ad és olyan jó hűvös utána az arcom. Egy ideje már használom és nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

tfaannii

2016. március 29.

Nem rossz az illata bár elsőre fura volt. Nemrég vettem,mert azt ígéri halványítja a pattanás utáni foltokat. Este vagy délután sminklemosásra használom,azt szépen eltávolítja. Idáig nagy változást nem tapasztaltam,de legalább több pattanásom nem lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.

angi9207

2016. március 23.

Már rég kijöttem a boltból, mikor észrevettem, hogy mellényúltam, mert nem őt akartam venni, hanem egy másik variánst, mert az akciót figyeltem. Azzal bukott le, hogy ottvan a parfüm az összetevők között. Hát már mindegy, egy próbát megér.... Hát nem ért meg, egyetlenegy használat után másnap reggelre két "mérges" pattanás jött ki az arcomon, és biztos, hogy ettől, mert az eddig használt cuccoktól ilyen nem volt sosem... Úgyhogy egyetlen használat, és a teli tubus a kukában fog landolni... Oké, akciós volt, de ígyis sajnálom azt az 1000 Ft-ot...
És még mindig nem értem, hogy arcra való kozmetikumokban MIÉÉÉÉRT van irritáló összetevő... Megúgyegyáltalán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

nellcso

2016. március 20.

Amikor kipattogzom, reggelente (néha esténként is) használom. Nedves bőrön kb 5 percet szoktam rajtahagyni. Picit csíp, lemosás után pedig itt-ott piros is lesz az arcom tőle, de ez pár perc múlva el is múlik. Szép simává, puhává teszi az arcom, hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket és szinte érzem, ahogy "lélegzik" utána a bőröm. :) Mindennapi használatkor tényleg kicsit szárít, de ilyen időszakokban a pattanásokhoz pont ez kell. Összességében szeretem, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

megnetudjanagymama

2016. március 1.

Naponta használom, eltüntette a pattanásaimat, és halványítja a hegeket az arcomon. Nekem nagyon tetszik az eredmény. Egy kicsit szárít, de ez egy hidratáló krémmel könnyen orvosolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 1.

Dézi

2016. február 29.

Pattanásos időszakban alkalmanként használom és nagyon jót tesz a bőrömnek, viszont egy idő után szárít. Nekem alapból száraz, vízhiányos a bőröm, ezért ezt megbocsátom neki. Szerintem egy zsíros bőrű lánynak csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

ronavolgyifanni

2016. január 12.

Számomra teljesen ugyanolyan, mint a pure intenzív arctisztító gél, szintén a garnier-től. Hasonlóan jól működik, felszámolta a pattanásaimat, rendesen karban tartja a bőrt, valamint napi kétszeres használat mellett szárítja a bőrt, de egy jó hidratáló krémmel ezt könnyedén lehet orvosolni. Pihe-puha a bőröm a használata után, nagyon szeretem ezt a terméket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 12.

love_cinderella

2016. január 4.

Betartja amit ígér, szépen tisztít, a pattanások utáni foltokat már az első pár használat után látom eltűnni, és újak se nagyon jönnek elő de ha esetleg mégis másnapra már nyoma sincs. Tefaolajat is használok esténként de szerintem ebben neki is van némi szerepe :) mintha kicserélték volna az arcbőröm. Tetszik a pumpás kiszerelése és több is van benne mint a korábbi arctisztítóimba, úgyhogy ár-érték arányban tökéletes. Az illata egy picit olyan "pasis" dehát ennyi baj legyen :D

Update: rendszeres használatnál tényleg szárít, nem árt mellé hidratálókrém. A szemkörnyéket jó messzire el kell kerülni vele mert nagyon ki tudja szárítani.

Újabb update: mindennapos használatra alkalmatlan :( teljesen kiszárította a bőröm.. Talán nyárra jó lesz majd, illetve csak ha nagyon szüksége van rá az arcbörömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

kPati

2015. november 21.

Évekóta hasznalom, nekem teljesen bevalt. Mindennapi hasznalatra nekem megfelelo 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 21.

Sztellaaaaa

2015. november 21.

Hát már használom egy ideje de sikereket nem értem el vele, az arcom ugyan olyan pattanásos maradt mint amilyen volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.