Garnier

Ár:   1415 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2016. július 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez az ideális termék, hogy megszabadulj a pattanásokat okozó szennyeződésektől és szabályozd a faggyútermelést, és megelőzd a pattanások kialakulását. Antibakteriális hatóanyagokkal és természetes kivonatokkal gazdagított összetétele kettős hatást fejt ki a pattanások és a pattanások okozta nyomok ellen.

Ár: 1000 Ft , Eladó: MseSabo
Állapot: Most vettem, pár nyomás hiányzik belőle, szinte teljesen tele van, Helyszín: Tahitótfalu , fizetés: Előre utalás, személyes átvétel

Valentine

2015. november 15.

Kipróbáltam, viszont csupán néha használom. A párom preferálja ezt az arclemosót. Jól tisztít, nem szárítja az arcbőrt, illata is kellemes. Én inkább egy másik fajta arclemosót használok napi szinten, mert ettől nem volt olyan kellemes érzetű a bőröm, és a pattanásokat nem szüntette meg olyan jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 15.

sramona

2015. november 6.

Gyulladt pattanásokra használom, szépen leviszi a gyulladást, de az én bőrömmel kb ennyit csinál. Viszont szépen tisztít, az illata mentolos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 6.

dobiandi

2015. szeptember 28.

Ez volt az első arclemosóm a garniertől, nagyon megtetszett mikor elkezdtem használni, szépen tisztít és a pattanásaimat is szépen helyretette. A sok szalicilsav miatt én nem használom rendszeresen, hosszú távon nagyon szárazzá teszi az ember bőrét ami még több pattanáshoz vezet. A saját tonikjával nem merem használni de egy kímélöbb tisztító tonikkal nekem bevált. Csak azért nem 5* mert nagyon szárít de összeségében jó termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

kathyk

2015. szeptember 17.

Régóta használom, a kedvenc géles arctisztítóm. Gyorsan megszünteti a pattanásokat, leszárítja őket, és ténylegesen halványítja a korábbi pattanások nyomait. Picit sűrűbbnek gondoltam egyébként, de nagyon szeretem a termék textúráját, illatát, és az érzést amit maga után hagy. Korábban nem gondoltam volna, hogy egy szemcsék és radírozó gyöngyök nélküli termék használata után is makulátlanul tisztának fogom érezni az arcbőröm. Legtöbbször az Ebelin peeling korongjával használom, de nélküle is kiválóan habzik és tisztít. A Garnier Pure termékcsalád mindegyikét próbáltam már, és elégedett vagyok az összessel, viszont ezt kiemelten szeretem, mivel pumpás, és 200 ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

FReka

2015. szeptember 3.

Évek óta használom a bőrradírral együtt, nagyon szeretem. Este ezzel távolítom el krémes lemosó maradványait, eddig a kezemben habosítottam fel,bemasszíroztam az arcomba majd leöblítettem, mostanában a masszírozást az ebelin párnácskájával csinálom, nagyon jó érzés. Főleg tavasszal-nyáron szeretem ezt a lemosót, szépen lehúzza a pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

pipacs17

2015. augusztus 16.

Már jó ideje használom ezt a kis arctisztítót, minden este zuhanyzás közben. A pumpás kiszerelése nagyon praktikus, szerintem ennek is köszönhető, hogy nagyon sokáig elég, szépen teszi a dolgát. Azt az ígéretét nem tudom, beváltja-e, hogy a pattanások helyeinek eltűnését is fokozza, ezzel szemben nem tapasztalok változást, de nagyon szépen leszedi a napi szennyeződést a bőrömről:) Extrém szárító hatást nem tapasztalok, ár-érték arányban is teljesen rendben van! Ha ez elfogy, valószínű újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Lunalys

2015. július 29.

Arra jó, amire ki van találva. Kellően hűsíti az arcbőrt, jó az állaga. Általában zuhanyzás közben használom. Szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Dalmayr

2015. július 27.

Kombinált a bőröm, nekem ezért nagyon bevált. Jól titsztít, az adagolója szuper. Ami miatt 4 csillag az az illata(szaga?). Konkrétan domestos szagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

ribizlizizi

2015. július 19.

használtam ilyet, talán nem volt katasztrófa a bőröm, mert semmit sem ért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

használtam ilyet, talán nem volt katasztrófa a bőröm, mert semmit sem ért :)

vivicsibe1

2015. július 9.

Régebben használtam és nagyon szerettem,mert nekem sajnos a hegek néha ott maradnak a bőrömön de ez a termék ezt megszüntette.Nagyon szeretem nekem bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.