Garnier

Ár:   1415 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2016. július 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez az ideális termék, hogy megszabadulj a pattanásokat okozó szennyeződésektől és szabályozd a faggyútermelést, és megelőzd a pattanások kialakulását. Antibakteriális hatóanyagokkal és természetes kivonatokkal gazdagított összetétele kettős hatást fejt ki a pattanások és a pattanások okozta nyomok ellen.

Ár: 1000 Ft , Eladó: MseSabo
Állapot: Most vettem, pár nyomás hiányzik belőle, szinte teljesen tele van, Helyszín: Tahitótfalu , fizetés: Előre utalás, személyes átvétel

kozmapancsi15

2015. június 7.

1 hónapja használom.. hát ömm.. Mikor elkezdtem használni nagyon jó volt mert nagyon, nagyon zsíros volt a bőröm és ezt a zsírt hamar leszedte és nagyon jó volt.. 1-2 hétig..utánna a benne tartalmazó szalicilsavnak hála annyira kiszáradt a bőröm hogy nagyon nagy bördarabokat lehetett egybe leszedni annyira hámlott, pirosodott, érzékennyé vált.. És ha ezek nem lettek volnaelegek: Akkor pattanásaim lettek mint még soha. Hogy miért?? Mert a bör teljesen kiszáradt és azt érezte hogy még több zsírt kell termelnie... Én az arcradírjával és arctonikjával együtt használtam.. És már a végére annyirra csípte is az egész börfelületet hogy mikor rá kentem bármit elkezdtem könnyezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 7.

dylen6628

2015. február 12.

Heti 1-2 alkalom után is rendkívül szárította az arcom, hámlott. Nagyon erős, több kárt okozott, mint hasznot. Sajnálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

zsofitth

2015. február 10.

Reggelente szoktam használni, nagyon jól felébreszt, nem csak engem, de a bőrömet is. A tisztító hatása átlagos, az illata nekem nagyon kellemetlen, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 10.

r.edina21

2015. február 3.

Régen ebből is elhasználtam 2-3 flakonnal,de lehet többet is. Gyönyörűen tisztított, a hűsítő hatásának köszönhetően nagyon jól frissítette az arcbőrt. A pumpás kiszerelése nagyon megkönnyítette a használatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 3.

csk1kom

2015. január 22.

Számomra nagyon kellemes kis arctisztító, nem szárít, állaga kellően sűrű, hűsítő. Fürdés közben szoktam használni, nem mindennap, mivel én 3-4 arctisztító tartok. Mindegyik más jelegű és ezeket váltogatom. Pumpás kiszerelés nagyon jó. Szerintem a jobb tisztítók közé tartozik, de inkább olajos bőrűeknek ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

lilla0808

2014. október 28.

Imádom a pumpás kiszerelését, sokkal egyszerűbb a használata, mintha tubusból kellene nyomkodni. Kb. másfél hónapja használom, minden reggel. Kellemes az illata, használat után egyből nagyon friss érzetet ad a bőrnek. Valóban szembeszáll a pattikkal, és amióta használom, kevesebb is lett. Viszont tényleg szárítja az arcomat, ezért mindenképp hidratálni kell utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

kecskes.b92

2014. október 14.

Szépen tisztít, friss érzést hagy maga után és nem szárít sokáig elég gyakori használat mellett is. Piros pont a pumpás kiszerelésért, de csak négy csillag mert nem gátolta hatékonyan a ritkán megjelenő pattanásaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

nadalandy

2014. július 25.

Kb másfél évre volt elég egy palack. EGY héten kétszer-háromszor este használtam. Valóban igaz hogy megtisztítja az arcot. A használat után felfrissült tőle a bőröm.
A hátuljára rá van írva, hogy megelőzi a bőrhibák kialakulását. Én ezt nem tapasztaltam.

Továbbá a pumpás kiszerelését egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

Továbbá a pumpás kiszerelését egyszerűen imádom.

Bettina0123

2014. július 6.

Régóta használom, általában reggelente. Remekül felfrissíti az arcomat, és kellemes az illata. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

Manteau

2014. március 25.

Többször is újravettem már és fogom is. Jól tisztít, reggel és este használom, nekem gyógyítja a pattanásokat és a helyeiket is. Amikor használom alig jön ki egy-kettő. Kicsit szárít, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.