Garnier

Ár:   1415 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2016. július 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez az ideális termék, hogy megszabadulj a pattanásokat okozó szennyeződésektől és szabályozd a faggyútermelést, és megelőzd a pattanások kialakulását. Antibakteriális hatóanyagokkal és természetes kivonatokkal gazdagított összetétele kettős hatást fejt ki a pattanások és a pattanások okozta nyomok ellen.

Ár: 1000 Ft , Eladó: MseSabo
Állapot: Most vettem, pár nyomás hiányzik belőle, szinte teljesen tele van, Helyszín: Tahitótfalu , fizetés: Előre utalás, személyes átvétel

Babooca

2013. július 6.

Apu vette ezt nekünk mindig, azt hittem hogy jó és elkezdtem használni még kis 12 éves fejjel. Akkoriban nem volt még pattanásom, de ettől lett. És persze emiatt egyre többet és többet használtunk el belőle, tonikkal, arckrémmel. Borzasztó, irritálja a bőrt és semmit nem értem el vele, csak azt h a túlszáradt arcbőröm még több faggyút termeljen és a pattanások pedig betokosodjanak a szárazság miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

LovasBabi

2013. június 10.

Update: azóta megszerettem, nagyítós tükörrel nézve is szép tiszták a pórusaim, nincs patti, használata is kellemes lett! és végülis az én hibám volt, hogy nem azt kaptam amit vártam.

Én naív azt hittem, hogy jó üzletet csinálok, mert azonosnak hittem a Garnier Pure Active mitesszereltávolító szemcsés arclemosóval, ugyanez a dizájn meg a szöveg is. Na mondom szuper, ennek a csomagolása is praktikusabb és 200ml ugyanolyan áron (akcióban 999ft). Hát...pont az hiányzik belőle, amit a szemcsésből imádtam: nem érzem azt a csudatiszta, finom arcbőrt utána, valószinüleg nem hámlaszt, de szárítani szárít, még jobban talán mint a másik. Mindegy, elhasználom, talán összebarátkozunk. Közben persze rájöttem, hogy erre nincs ráírva se az hogy mitesszereltávolító, se a szemcsékről nem tesz emíltést. Ez sima pórustisztító.
Ja, az ne tévesszen meg senkit, hogy száraz, érzékeny bőrt jelöltem be. Az én bőrőm nagyon szeszélyes, hol ilyen hol olyan, mikor milyenje van. Mitikkel viszont küzdünk, tág pórus néha gyulladt, néha piros száraz, néha hámlunk, néha hetekig gyönyörű bababőr...:) (valszeg vmi belső oka lehet, vagy kajáktól függ, passz)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

cicapillango

2013. május 15.

imádom ezt az arclemosót. kb három éve használom napi rendszerességgel (reggel-este). utána nagyon tisztának érzem a bőrőm, és bár pattanásaim nincsnek (köszönhetően a kitartó kenegetéésnek és ennek a csodának) de a kialakulókat is megelőzi. az állaga jó, könnyen habosodik.illata egész enyhe,és nem kellemetlen, árban bőven megéri :)csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

feketetea

2013. május 11.

Kipróbáltam, mikor új volt, és nem működött. Nem szerettem használni, de kitartottam mellette, aztán mivel nem volt eredménye, szinte semmi, csak még inkább elment tőle a kedvem, így sose vettem újra. A név se garancia mindenre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

hHusi

2013. április 4.

Én nagyon szeretem, sokat segít a pattanásos bőrön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Én nagyon szeretem, sokat segít a pattanásos bőrön :)

fomnaba

2013. március 12.

Amikor megvettem, nagyon szerettem, de miután elmúlt a kezdeti lelkesedés, sajnos felfedeztem a hibáit is. Nekem kicsit agresszív mind illatra, mind pedig arra tekintettel, hogy nagyon szárítja a bőröm. A hátamra kenem, ha elkezd pattanásosodni, arra szuper jó, 1 nap alatt csodát tesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

HBN

2013. március 10.

Szeretem, jó a pattanásos bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Szeretem, jó a pattanásos bőrre.

Black Fairy

2013. február 25.

Nekem most van ilyenem, bár próba szerencse alapon vettem, nagyon megszerettem...Bár nem az abszolút kedvencem, szerintem visszatérek én még hozzá...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Liana

2012. december 13.

Bécsben vettük és nagy reményeket fűztem hozzá, de közepesek a tapasztalataim vele. A pattanásokat elég jól eltünteti, viszont néhány helyen nagyon kiszárítja a bőröm és érzékeny lett a krémre, szóval azokon a helyeken nem használhatom. Egy időben sokat használtam, de mostanában már inkább elő sem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

banhegyi.mariann

2012. december 10.

Nekem se vált be, szárított nagyon, aztán hirtelen elkezdett faggyút termelni a bőröm, de ugyanannyira volt pattanásos - ha nem jobban - mint azelőtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.