Garnier

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2016. október 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

StellaStar95

2020. január 23.

Ez pont az a fajta termék, amit megveszek, elhasználok, aztán kipróbálok mást, de úgyis mindig visszatérek hozzá :D Minden este használom, jó alaposan kitisztítja a bőröm, nem irritál. Maszkként is szoktam néha használni. Praktikus, sokáig elég és olcsó. Továbbra is vissza fogok hozzá térni szerintem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

csillYke

2019. december 31.

Hetente 1szer használom, szeretem az illatát, tisztának, frissnek érzem az arcom miután lemosom. Nagyon keveset használok belőle, így rengeteg ideig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Puszedli83

2019. augusztus 25.

Jó pár évig ezt használtam. Jól tisztít, viszont nekem kicsit szárított. Semmilyen irritációt nem okozott. Végülis azért cseréltem le másra,mert valahogy úgy éreztem nem használ már úgy mint az elején, mintha hozzá szokott volna a bőröm.
Elképesztő, hogy majd még vissza térek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Elképesztő, hogy majd még vissza térek hozzá.

Reni666

2019. augusztus 25.

-Nem szárit .
-Kellemes az illata.
-A pórusokat kissé mérsékli.
- Én börradirként használtam, kb 2 naponta .
kombinált börön ,hogy a fényesedést napközben megszüntesse.
Hát valamivel jobb lett. Ám nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

-Nem szárit .
-Kellemes az illata.
-A pórusokat kissé mérsékli.
- Én börradirként használtam, kb 2 naponta .
kombinált börön ,hogy a fényesedést napközben megszüntesse.
Hát valamivel jobb lett. Ám nem egy csodaszer.

Emma Woodhouse

2019. július 23.

2016: Már fél éve használom, nekem nagyon bevált. Heti 1-2x átradírozom vele a fejemet, és utána fennhagyom pár percig. Néha kenek fel pluszba a T-vonalamra. Egy hónap alatt teljesen megszüntette az orromon lévő mitesszereket, biztos, hogy újra fogom venni. Amúgy én alapból hülyeségnek tartom a mindennapos bőrradírozást és ezt a terméket sem ajánlanám erre a célra, hacsak valaki nem kívánja rövid időn belül lereszelni a fejéről az összes bőrt.

2019.07.23.
Update: Azóta is használom. Ha gyorsan kell kezdenem valamit a pórusaimmal, ez a leghatékonyabb. Csak felviszem a T-vonalamra, pár ercig hagyom, és kész. A bőrradírozással teljesen felhagytam, ezt se dörzsölgetem a fejemen, de maszkként nagyon jó még mindig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

2019.07.23.

Bububaba

2019. július 9.

Arclemosóként és maszkként nagyon jó, de a radírozó hatása egy vicc, alig van benne vmi. Nagyon sűrű és krémes emiatt egyáltalán nem szárít. Ha rossz időszaka van a bőrömnek és száraz, de mégis pattanásos ezt használom. Este a pattanásaimra szoktam rakni ebből egy--egy pöttyöt, reggelre sokkal kisebbek lesznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 9.

edinalencses

2019. július 9.

Fürdés előtt szoktam használni vizes arcon, mint bőrradír, arctisztító készülékkel használom és nagyon megvagyok elégedve a végeredménnyel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

Krtek1

2019. május 23.

Nekem elég sokáig elég volt ez a kiszerelés, pedig hetente kétszer használtam általában. Szerettem maszkként használni, nekem jól összehúzta a bőrömet. Arcradírként is jól funkcionált. Természetesen nem helyettesíthet egy arcradír/maszk minden lépést egy rutinban, kell utána hidratálni. Amire való, arra teljesen jó, így max pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Blondiegirl02

2019. április 26.

Heti 2x használom kb. Önmagában kevés lenne, de utána mindig bekenem argánolajjal az arcom, mert amúgy nagyon zsírosítaná (kiszárítja ugye egy kicsit, ezáltal több zsír termelődik). Átlag kategória nincs vele baj, de nem érdemel 5 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 26.

Putnokibrigi

2019. március 25.

Sziasztok!

Több éve használom. Nagyon megszerettem és a napi rutin része lett. Reggel és este is használom, felviszem a nedves arcomra, picit a bőrömbe masszírozom és lemosom. Kevésbé pattanásos a bőröm tőle, de természetesen így is kijön azért 1-1 pati és nyáron ugyan úgy bezsírosodik a kompinált arcbőröm, de sokkal jobban érzem magam, mint korábban és nem telik el nap, hogy ne használnám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Sziasztok!

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.