Garnier

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2016. október 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

VargaJudit91

2021. március 3.

A termék használata közben/után sok változást nem éreztem a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

A termék használata közben/után sok változást nem éreztem a bőrömön.

noricza

2021. február 26.

Nah ez az a termék ami sok az egyben, mindenre jó, de többet árt mint használ. A szokásos arclemosóm nem volt épp a drogériában aztán ugy voltam vele próbáljuk ki ezt. Minden napi használatra semmi esetre sem ajánlom. Ez egy radír. Nem kell minden nap radírozni, nem is szabad. Ráadásul elég durva szemcséi vannak, ami egyébként nem negativum de nem a legjobb minden nap. Szeretem a garnier termékeit de ez valahogy mellényúlás volt számomra. Arcpakolásnak valahogy nem vált be , sima lemosónak sok, radírozni jó. Pedig szeretem a garnier termékeit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

csvik

2021. február 13.

Régebben drogériában vásároltam az arctisztító termékeimet, köztük ezt is sokszor megvettem. Viszonylag jól radíroz, de szerintem ez mindennapos használatra kicsit sok. A pattanásokon és mitesszereken nem segített, csak szárította a bőröm. Miután csúnyán pattanásos lett a bőröm, úgy döntöttem hogy drogériás arctisztítót nem veszek, csak gyógyszertárból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

csengenagy1

2021. január 21.

Nagyon szeretem, jó az illata is, szépen radírozza a bőrömet. Használata után teljesen matt lesz az arcom, hosszútávon pedig csökkenti a pattanások számát. Gyulladt pattanásokra is jó, segít megnyugtatni a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

Pappetra99

2020. december 31.

Szerettem ezt a terméket, viszont sajnos a rendszeres használatot követően zsírosított a bőrömön. Heti pár használattal nagyon jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 31.

Aantonia

2020. december 22.

Több mint 6 éve használom már, és nélküle meg sem tudnék lenni. Heti 1-2 alkalommal fel szoktam tenni, és én bőven rajta hagyom, van hogy fél órát is, mert szerencsére nekem nem okoz semmilyen irritációt. Az én “kissé” kombinált bőrömet nagyon szépen megtisztítja, és fellélegezteti. Talán van egy pórus összehúzó hatása is. Ráadásul az eredmény mindig szemmel látható is lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

bjora

2020. október 20.

Évek óta használom, heti egyszer, nagyon frissítő érzés vele átdörzsizni az arcom. Annyira szoktam figyelni, hogy az orrom mellett két oldalt érzékenyebb a bőr, ott nem dörzsölgetem, csak állni hagyom, majd lemosom, mert különben nagyon kipirosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

Fruzsi0330

2020. október 5.

Maszkként, bőrradírként és lemosóként is tökéletes, a pattanásaim 2-3 nap alatt elhalványodtak tőle!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 5.

Viia

2020. július 2.

Jó ideje megvan már. Hónapok óta. Nem használom olyan gyakran. Heti egyszer biztos. Az illata tetszik és a hűsítő érzés amit okoz. A bőröm tisztábbnak érzem a használata után. A kiszerelése sem rossz. Igazából amit ígér betartja. Nem bántam meg a vásárlást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

rosa.love

2020. június 27.

Evek ota csak hipoallergen szappant hasznalok arclemosashoz, semmi mast, de a parom hozott egy ilyet. Regebben, jo tiz eve hasznaltam ezt a termeket, akkoriban is tetszett. A legjobb benne az a husito, bizsergeto erzes, amit maga utan hagy. Igy nyarra mindenkepp nyero. Nekem anno nem segitett a borhibaimon semmit (most meg nem igazan vannak).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.