Garnier

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2016. október 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Viia

2020. július 2.

Jó ideje megvan már. Hónapok óta. Nem használom olyan gyakran. Heti egyszer biztos. Az illata tetszik és a hűsítő érzés amit okoz. A bőröm tisztábbnak érzem a használata után. A kiszerelése sem rossz. Igazából amit ígér betartja. Nem bántam meg a vásárlást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

rosa.love

2020. június 27.

Evek ota csak hipoallergen szappant hasznalok arclemosashoz, semmi mast, de a parom hozott egy ilyet. Regebben, jo tiz eve hasznaltam ezt a termeket, akkoriban is tetszett. A legjobb benne az a husito, bizsergeto erzes, amit maga utan hagy. Igy nyarra mindenkepp nyero. Nekem anno nem segitett a borhibaimon semmit (most meg nem igazan vannak).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 27.

TAnna94

2020. május 31.

Elégedett voltam vele. Használat után tisztábbnak éreztem az arcomat, finoman radírozott. Szeretem az illatát. Nagyon jó áron van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Segna

2020. április 14.

Nincs egy hete hogy megvettem akciósan büszkén és boldogan mivel egy olcsóbb de alkoholmentes arctisztítót kerestem hamar zsírosodó de érzékeny pattanásos és mitesszeres arcbőrömre, de sajnos be kell látnom hogy felesleges pénzkidobás volt. Sajnos nekem csak több pattanást okozott.:( Ami valószínűleg annak is betudható hogy igenis tartalmaz alkohol! Elolvastam az összetevőit és szerepel rajta a Benzyl Alcohol . Próbáltam maszkként és radírként. Egyedül a két csillag arra jár, hogy a mitesszerekkel csodát művel az igaz de nem ez volt nálam a fő szempont. Szagra is büdös szegénykém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

kata07

2020. április 11.

Jelenleg ez a kedvenc arctisztítóm maszkom, és bőrradírom.1 hónapja használom és valami csoda.Nem szárítja a bőröm.Kifejezetten jól esik használni.Nálam bevált.Ha elfogy (igaz nem mostanában lesz elég sok termék van a tubusban, így gazdaságos is) biztos újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 11.

Cynthia99

2020. február 23.

Reggelente szoktam néha használni, kicsit talán nehéz a bőrőmnek. Kevés elég belőle, sokáig bírja. Igazából nem használom napi szinten mert még egy másik terméket tesztelek, de mindenképpen beiktatom a napi rutinomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 23.

molnarviki1209

2020. február 22.

Bőrradírnak szuper! Nekem szárítja a bőröm, de amióta használom, sokkal szebb a bőröm, kevesebb pattanásaim/miteszereim vannak.
Újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

Újra vevős.

realshady

2020. február 9.

Nagyszerű termék, csak ajánlani tudom. Nagyon sokáig elég nekem egy tubus, és az ára is elfogadható. Használom arclemosóként, bőrradírként és maszkként is, szerintem mindegyik funkciója remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

StellaStar95

2020. január 23.

Ez pont az a fajta termék, amit megveszek, elhasználok, aztán kipróbálok mást, de úgyis mindig visszatérek hozzá :D Minden este használom, jó alaposan kitisztítja a bőröm, nem irritál. Maszkként is szoktam néha használni. Praktikus, sokáig elég és olcsó. Továbbra is vissza fogok hozzá térni szerintem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

csillYke

2019. december 31.

Hetente 1szer használom, szeretem az illatát, tisztának, frissnek érzem az arcom miután lemosom. Nagyon keveset használok belőle, így rengeteg ideig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.