Garnier

Ár:   €2.45   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: eperturmix, Módosítva: 2018. április 18.

Ár:   €2.45
Kategória:   Samponok

Frissítő sampon normál és gyorsan zsírosodó hajra. Szilikonmentes.

rosegangela

2019. október 31.

Az illata nagyon jó volt, viszont nekem nem segített, ugyanolyan hamar bezsírosodott tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

eperturmix

2018. április 18.

A legrosszabb sampon amit valaha használtam.Az még hagyján,hogy old spice szagú,de nem az a finom,hanem a régi erős..de többet árt mint használ.Csikorgós a hajam tőle,balzsam vagy spray nélkül lehetetlen lenne kifésülni,hozzáérni is szörnyű.Ebből gondoltam,jól kitisztítja a fejem,hát nem.Szárítás után még elmegy,de másnaptól újra lehetne mosni a hajam,nagyon csúnya,tocsogósan zsíros a hajam..Plusz még be is korpásodott,viszket.Soha többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.