Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. december 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

15% tiszta C-vitamin egy vízkönnyű formulában, ami ragyogóbbá és egységesebbé teszi a bőrt, miközben antioxidáns védelmet ad és serkenti a bőr saját kollagéntermelését.

• Hatásos élettelen, egyenetlen, az öregedés jeleit mutató bőrre
  • A C-vitamin és az őt segítő Ferulic sav és E-vitamin antioxidáns védelmet ad, reggel használva segíti a fényvédő hatását
  • Hosszabb távú használattal serkenti a bőr kollagéntermelését és feszesíti a bőrt
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Szuper-könnyed, vízszerű állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

*keresem* Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
Ár: megegyezés szerint , Eladó: deezsina
Állapot: minél újabb, annál jobb :), Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, készpénzben
doraspill

2020. február 11.

Sajnos èn is a miteszeresek tàboràt kell hogy erositsem, mèg ugy is hogy soha egyetlen pattanàs sem jon ki az arcomon. Na nem azt mondom hogy most elboritottàk az arcomat a miteszerek de igenis elojottek es nem igazàn akartak elmulni sem. :( A 101 rich ès light fantasztikus minden problema nèlkul hasznàlom oket ès fantasztikus a hatàsuk, de ez nekem nem vàlt be… Nagyon szerettem volna szeretni pedig, mèg az illatàt is szerettem, ahogy olvastam itt az elottem szolokat akik fèmes szagrol panaszkodtak, nekem frèzia illata van, az amit az èn nagyikàm februàrban mindig tejfolos pohàrban nevelgetett a szobàban <3 ...de sajnos a miteszerekkel nem sikerul megbaràtkoznom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

JErzsi

2020. február 6.

Sajnos engem is elért az amitől rettegtem a véleményeket olvasva.. mitesszerek:( Feltűnően sok panasz érkezett erre az egy problémára, úgyhogy biztosan van valami az összetevők között, amit nagyon sokunk bőre nem tolerál, nagyon jó lenne ha erre felfigyelnének a készítők.
Amúgy is mitesszeres vagyok, de ennyire nem feltűnően. Most sötét fekete, mély mitesszerek vannak ahol eddig nem volt jellemző. Igaz még csak 3 hete használom, de már 2x kellett nekiesnem, tudom tudom nem szabad, de ezeket az atyaúristen se fogja eltűntetni nekem onnan. Érdekes, mert a T-vonalban (ahol eddig voltam mitesszeres) ott a B-bomb nagyon szépen helyretette, a C-glow pedig minden máshol elrontotta a bőröm. :(
Ami még negatív, hogy szárít, pedig kombinált bőröm van, de most a homlokom konkrétan hámlik.
Ezért is írok most véleményt róla, mert a ciklus alatt megjelenő csúnyaságok Akneroxiddal történő kezelése miatt még jobban ki van száradva a bőröm, nem akarom ezzel is nyüstölni, így kénytelen vagyok szüneteltetni.
Hogy mondjak valami pozitívat is, szép életteli bőrképet csinál, ami egyébként iszonyatosan tetszene és a foltokat, hegeket tényleg képes halványítani.
Mondták, hogy hialuron savval nagyon jól megvannak, így adok neki még egy esélyt. Ma meg is rendeltem ettől a márkától a HA5 rich szérumot, nagyon-nagyon reménykedve, hogy így nem okoz ennyi kellemtlenséget ha mégis akkor nem fogok vele többször próbálkozni. Majd jövök updatel, addig jóindulattal közepes csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

kicsivio

2020. február 3.

A legjobb C-vitaminos szérum amit eddig valaha használtam, pláne tiszta, mindenféle vacak kemikália mentes változatban. Egyszerűen imádom!!! Az illata és az a kis kellemes, bizsergető érzés amit felvitel után érezni...valóban igazi táplálás a bőrnek. A napi rutinom elengedhetetlen része.

Nálam a legszembetűnőbb változást, már 2-3 használat után, a dekoltázsomon láttam. Gyönyörűen simította, kiegyenlítette a bőrfelszínt.

Én rendeltem mellé egy kis üveget, amibe pár napi adagot a otthagyok a fürdőben, a többit pedig berakom a hűtőbe a következő feltöltésig, így nem a hideg szérummal sokkolom a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

muszika

2020. január 13.

sajnos nekem is mitesszereket csinált.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 13.

sajnos nekem is mitesszereket csinált.:(

balintadrienn

2020. január 13.

Nagyon hatékony termék, egyszerű, de nagyszerű összetevőkkel. Csoda szép lesz tőle a bőröm. A fekete mitesszerek nálam is előfordultak, de BHA hámlasztó is került a rutinomba, és így mérséklődött. Elő-elő fordul még, de annyira szép tőle a bőröm, hogy ezzel együtt tudok élni.
Már a 2. üveggel használom, reggeli rutinban. Biztosan marad a rutinomban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

Már a 2. üveggel használom, reggeli rutinban. Biztosan marad a rutinomban.

Nessy

2020. január 8.

Egyszerre kezdtem el használni 4 G&G szérumot +BHA-t újra, így a véleményezéssel inkább kivártam, amíg megtudom, melyiknek milyen hatása van a bőrömre együtt és külön-külön.

Kellemes termék ez, egyáltalán nem zavart a tárolás, imádtam reggel a hideg szérumot a bőrömbe ütögetni, szinte összekapta az arcomat, feszesebb, egyenletesebb, rugalmasabb, élettel telibb lett közvetlen használat után, egyedül a folthalványítást nem tapasztaltam.
Kicsit bizsergetett és csípett néha, de nem pirosodtam ki.

Sajnos negatívumokat is tudok sorolni...az illata...nagyon kellemetlen és sokáig éreztem az arcomon még akkor is, ha utána másik szérumot (aPad-dal kombináltam reggel) és fényvédőt használatam. Az ujjaimon is rajta maradt a szag.
Emiatt úgy gondoltam, hogy bár nem teljesen ideális, de az esti rutinomba teszem át, így sikerült tönkretennem egy világos párnahuzatot, barnás lett.

Előjött pár fekete mitesszer is, ami nem jellemző már a bőrömre és bár könnyen el tudtam őket távolítani, nem örömteli.

Nagyon hatékony szérum, nagyon jó áron, de a mellékhatások miatt még nem döntöttem, hogy újraveszem-e.

Most dobtam ki a maradékot, szerencsére nem sokat, de 4 hónap után már éreztem a minőségromlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Kicsit bizsergetett és csípett néha, de nem pirosodtam ki.

Podhorszkiniki

2020. január 5.

3 uvegcsevel hasznaltam el eddig. Gyors javulást hozott a pigment foltokra és a pattanás utáni hegeket is hamar rendbeteszi. Nagyon szeretem azt a finom kis illatot amit hagy az arcomon. Egyetlen hátránya h gyorsan bomlik (mint minden más tiszta c vitamin) így macerás a hűtőből szedegetni minden reggel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

noradrenalin

2019. december 1.

Szépen kisímítja, feltölti a bőrt. Jó kis cucc. Halványitja a hegeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Szépen kisímítja, feltölti a bőrt. Jó kis cucc. Halványitja a hegeket.

Candy21

2019. november 15.

Nem is tudomm nem estem hasra tőle az állaga nagyon folyékony víz szerű hamar beszívódik picit javított a bőr képemen, vmennyire segített a foltjaimon de csak egészen minimálisan. Sztem ezután egy másikat fogok kipróbálni.

Update: Fel kell, hogy pontozzam azóta már többször újra vettem nagyon megszerettem szép üde lesz tőle a bőröm sokkal kisimultabb kevésbé tűnik fáradtnak az arcápolási rutinom kihagyhatatlan része lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

melanie500

2019. november 13.

Elhasznaltam egy uveggel es koszonom, eleg volt. Gondoltam kivaltom a 12 ezres c-vitamos szerumomat, hogy kicsit olcsobban megusszam ezt borapolosdi hobbimat. De nem valtom. Amaz szerum egyertelmuen lehuzza a gyulladast, villamgyorsan halvanyit pattanas utani foltokat es szepen egysegesiti a boromet. Ezt kell tudnia egy c-vitaminos szerumnak az anti-ageingen kivul, aminek eredmenye ugye csak joval kesobb mutatkozik meg.
Pozitivum, hogy nem ereztem femes szagot, nem zavar a hutohoz jarkalas sem, az allagaval sincs bajom. A vizszeru keceficeket kozvetlenul az arcomra hasznalom, igy egy csepp sem megy karba. De ez sajnos nem huzott le gyulladast, nem halvanyitott a foltokon, nem lattam szebbnek, ragyogobbnak boromet tole.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ferulic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin