Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a HelloSkin-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. december 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: HelloSkin, 2990 Ft

15% tiszta C-vitamin egy vízkönnyű formulában, ami ragyogóbbá és egységesebbé teszi a bőrt, miközben antioxidáns védelmet ad és serkenti a bőr saját kollagéntermelését.

• Hatásos élettelen, egyenetlen, az öregedés jeleit mutató bőrre
  • A C-vitamin és az őt segítő Ferulic sav és E-vitamin antioxidáns védelmet ad, reggel használva segíti a fényvédő hatását
  • Hosszabb távú használattal serkenti a bőr kollagéntermelését és feszesíti a bőrt
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Szuper-könnyed, vízszerű állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

jagafzgrehjre8958z65z5t

2021. június 22.

Kipróbáltam és nem rossz termék, de nincs jobb hatása, mint amikor c-vitamin port keverek valamelyik szérumomba. Utóbbi lényegesen olcsóbb megoldás (100 g-ot 900 Ft körül veszek és rengeteg ideig elég), szóval ezt a terméket nem fogom újra megvásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

Rau.mariann0206

2021. június 22.

Ez az első c-vitamin szérumom, így nincs mihez hasonlítanom. Az illata nem igazán tetszik, de jó érzés a bőrömön reggelente a frissítő hideg szérum

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

Llushka

2021. június 21.

reggeli rutinban használom első lépésként arcmosás után. előfordul, hogy itt ott picit csipked, de amint beissza a bőröm ez el is múlik. hálisten eddig nem oxidálta a mitesszereim tetejét, pedig minden nap használom. mivel hűtőben kell tárolni, én vettem hozzá kis üvegcsét a skinsmartról és abba töltök át magamnak mindig 1-2 heti adagot, így ezzel sincs probléma. üde és friss megjelenést ad a bőrömnek, fényvédővel nyáron is minden gond nélkül szuper!
elég érzékeny a bőröm, de ettől nem pirosodik ki, fémes szagot hagy viszont maga után bár én nem bánom. nagyon vizes, folyós állagú szóval az arcomhoz érintett tenyeremmel "fogom fel" a cseppeket és úgy oszlatom el, nekem ezzel semmi gondom (egyesek szerint borzasztó nehéz emiatt dolgozni vele, szerintem csak fifikásnak kell lenni :D). valszeg ki fogok próbálni majd más c vitamin szérumokat is azért, de egyelőre szuper ár-érték aránya miatt nekem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

gittus0924

2021. június 17.

Reggelre használtam fényvédő alá. Nagyon szép ragyogó volt a bőröm tőle és hidratált, nem is zsírosított szerencsére. Viszont sajnos annyira oxidálta a mitesszereim tetejét, hogy hiába használtam BHA-t, tele volt az arcom fekete pöttyökkel. :( 2 üveggel elhasználtam, de most egy időre szüneteltetem. Lehet hogy később újra fogok próbálkozni vele, de az előbbiek miatt most 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

Momiji

2021. június 14.

Huh hát én nagyon imádom. Hűtőben kell tartani, de ezt sem érzem macerának, folyós, nagyon híg, gyorsan kell vele dolgozni de csak úgy ragyog a bőröm utána! Mindennapos rutinom oszlopos tagja. Cseppet sem irritálja az amúgy nagyon érzékeny bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

Anikaaa97

2021. június 14.

Vegyes érzéseim vannak. Én nagyon akartam imádni... de igazából nagyon égette az arcom. Nem is nagyon merem használni már.
Úgy gondolom nincs érzékeny bőröm ezt mégse tolerálja..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

Úgy gondolom nincs érzékeny bőröm ezt mégse tolerálja..

BLili

2021. június 13.

Nekem igazából leégette a bőrömet (csak a nem rosaceas területekre kentem fel), néhányszori használat után bő egy hét után sem sikerült még helyrerakni a vörös, érzékeny foltokat. Pedig a házilag kikevertet és a Wishtrend erős, 21%os szérumát is simán bírta korábban a bőröm, évek óta folyamatosan használok más C-vitamin szérumokat.
Egyébként más C-vitamin szérumokkal ellentétben ez után napokig érződik a fémes szag a bőrön. A többinél a nap vége felé csak, amikor már tényleg oxidálódik. De nem napokkal később is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.

Petalodirosa

2021. június 11.

Nekem sajnos nem vált be. Csípte az arcom a felvitel után, piros foltok jelentek meg az arcomon itt-ott, nem az egész arcom lobbant be, csak pl. a homlokomon, az arccsont részén. Hozzáteszem, ez volt az első C vitaminos termék, amit kipróbáltam, lehet ez a baj. Érzékeny, kezdődő rozaceás, száraz a bőröm, lehet, hogy ilyen bőrre ez nem jó :) De én eldöntöttem, hogy nem próbálkozom, eddig is megvoltam C vitamin szérum nélkül :) ezután is megleszek. Amúgy nagyon vizes állagú, nehezebb a felvitele. Jobban szeretem azokat a szérumokat, amelyek kicsit gélesebb állagúak. De ez már az én preferenciám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 11.

violetti

2021. június 10.

Egyre többet és többet kentem fel, mert nem tapasztaltam semmi hatást és a 3 hónap meg hamar eltelik. Végül belefértem az időbe, de továbbra sem tapasztaltam semmit. Váltottam Ordinaryre és megjött a fejlődés is, ráadásul kapkodni sem kell az elhasználásával bár kényesebb az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Karina08

2021. június 10.

Az első C-vitaminos formula, amitől nem pattog ki a bőröm. A használata után nincs ragacsos érzet a bőrömön, jellemzően hyaluronnal együtt használom reggelente.Szereti a bőröm, üdébbé teszi azt, szerintem az összképen is javít. A terméket hűtőben tárolom, mindig csak kis adagokat tárolok a fürdőszobában. A többi G&G termékhez hasonlóan szuper áron kapható, az egyedüli aggályom, hogy 3 hónapig őrzi meg a minőségét, nálam pedig, mivel több terméket használok párhuzamosan, nem biztos, hogy el fog fogyni ennyi idő alatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ferulic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin