Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. december 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

15% tiszta C-vitamin egy vízkönnyű formulában, ami ragyogóbbá és egységesebbé teszi a bőrt, miközben antioxidáns védelmet ad és serkenti a bőr saját kollagéntermelését.

• Hatásos élettelen, egyenetlen, az öregedés jeleit mutató bőrre
  • A C-vitamin és az őt segítő Ferulic sav és E-vitamin antioxidáns védelmet ad, reggel használva segíti a fényvédő hatását
  • Hosszabb távú használattal serkenti a bőr kollagéntermelését és feszesíti a bőrt
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Szuper-könnyed, vízszerű állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

MrsBeck

2020. július 31.

Alig várom a reggeleket, hogy a hideg cseppek felfrissítsék az arcomat :) A hűtőben tárolom az üvegcsét, épp felette van a mikró, ami ilyenkor tükörként funkcionál :D Igen, az illata kicsit “fémes”, de ez gyorsan elillan. Olyan, mintha egész nap “egyben tartaná” az arcom :D Kölcsönöz egy kisimultabb összképet. A foltjaim halványultak, a pórusaim összementek, de ezek valószínűleg annak (is) köszönhetők, hogy használom az aPad-ot és a B-Bomb-ot is mellette. Szuper termék, szuper áron. Maradjon így légyszi!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

emiko

2020. július 27.

Egész évben használom, szép, hibátlan, egészséges a bőröm. Nagyon sokat segített a bőröm állapotán, megszüntette az orcáimon a kis piros gyulladt pöttyöket (nem patik voltam).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 27.

Cseresznye1006

2020. július 21.

Első C-vitaminos szérumom, meg vagyok vele elégedve. Könnyű, vizes állag, rögtön beszívódik, nem ragad, nem csíp. Itteni ajánlások alapján hűtőben tartom, egyenlőre nem színeződött el. Illata, hát... az tényleg kicsit "sonkás", de használat után nem érzem, így nem zavaró.
Kb. három hete használom reggelente, foltjaimon még nagy változást nem látok, de a bőrömnek jó érzés, mindenképp használni fogom a továbbiakban is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

GNóri

2020. július 20.

Magát a terméket nagyon szeretem, mert látom a hatását: gyorsabban gyógyulnak a pattanás utáni foltok, összességében szebb, tisztább a bőrképem. Könnyű állagú, nem ragad, nem szárít, nem ég tőle a bőröm, mint más koreai C-vitaminos szérumoktól. Viszont azt muszáj megemlítenem, hogy 3 pipettás G&G termékem van, és abból kettőnek kevesebb, mint egy hónapnyi használat alatt teljesen szétment a kupakja (kiesett az üveg cső, szétesett a műanyag kupak), erre érdemes lenne odafigyelni, sajnos ez így elég bosszantó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

csala.diana

2020. július 20.

Már kb. 1 éve használom minden nap. Nagyon szeretem, mert a kisebb ráncaim kevésbé látszódnak és az arcom összképe is szebb. :)
Én nem érzem sose rossz illatúnak. Én is úgy használom, hogy a kicsi pipettás üveget a szobában tartom és azt használom, a nagy pedig a hűtőben van, hogy tovább jó maradjon. Egy üveg nekem sokáig elég, pedig egy alkalommal mindig egy teli pipettányit használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

friedblanka

2020. július 15.

Az arcom nagyon szereti ezt a szérumot, néha a kézfejemre is szoktam rakni belőle, pihe-puha lesz tőle, ahogy az arcom is. Egy kicsit érzékelem a folthalványító hatását is. Reggel használom az Evy 50-es fényvédő alá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Diuska85

2020. július 15.

Nekem sajnos rengeteg mitesszerem lett tőle, már egy használat után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

Nekem sajnos rengeteg mitesszerem lett tőle, már egy használat után is.

Gagibagi

2020. július 15.

Nagyon jó C-vitaminos szérum, ár-érték arányban verhetetlen, mivel az ára kb. harmada a többi hasonló terméknek. Viszont a hatása ugyanolyan jó. Teszi a dolgát, halványítja a hegeket és tényleg ragyogó bőrképet ad. Imádom!
Egyáltalán nem csíp, nem ragad tőle a bőr, utána hidratáló és fényvédővel tökéletesen lehet rá sminkelni. Már 3 üveggel használtam és egészen biztosan a rutinom része marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

mel

2020. július 13.

Most használtam el az első üveget és biztos, hogy újra fogom venni. Tényleg hatásos a bőrhibák halványításában. Reggelente használom, nekem nem színezte, vagy csípte a bőröm, pedig érzékeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Lizz07

2020. július 12.

Sajnos nekem több mitesszerem lett tőle, a rendszeres hámlasztás sem mérsékelte a problémát. Amióta nem használom, kezd ismét normalizálódni a helyzet. Ezt nem nekem találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ferulic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin