Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. december 26.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: HelloSkin, 2990 Ft

15% tiszta C-vitamin egy vízkönnyű formulában, ami ragyogóbbá és egységesebbé teszi a bőrt, miközben antioxidáns védelmet ad és serkenti a bőr saját kollagéntermelését.

• Hatásos élettelen, egyenetlen, az öregedés jeleit mutató bőrre
  • A C-vitamin és az őt segítő Ferulic sav és E-vitamin antioxidáns védelmet ad, reggel használva segíti a fényvédő hatását
  • Hosszabb távú használattal serkenti a bőr kollagéntermelését és feszesíti a bőrt
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Szuper-könnyed, vízszerű állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

zsonody

2022. június 15.

Nagyon szeretem, felfrissíti reggel a bőrömet, de most tervezek kipróbálni egy 20%-os szérumot. Kíváncsi vagyok, hogy fokozható-e irritáció nélkül a "ragyogó" hatás. (Reggel: c-vitaminos szérum + hialuron szérum + fényvédő; Este lemosó + Niacinamide vagy retinolos szérum + hidratáló)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 15.

piroskalabda

2022. június 12.

Több üveggel elhasznaltam már, tetszett a hatása, élénk, üde volt a bőröm tőle. Fekete mitteszereket, azonban okozott, emiatt 4 csillag. De újra fogom venni, mert hiányzik a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 12.

malnahal

2022. június 6.

Nekem egyelőre csodaszer, bár még nincs egy hónapja, hogy használni kezdtem. Első c-vitaminom, de pár nap után már azt vettem észre, hogy a fényvédő után annyira tetszik a bőrképem, hogy nem kell rá alapozó... Lehet, hogy nem ettől történt, de más új terméket nem vezettem be mostanában. Még érik egy hosszútávú vélemény, már csak azért is, mert ez a 3 hónap lejárati idő kínosan rövidnek tűnik, nem tudom, így megéri-e megint beruházni rá. A hatás viszont (egyelőre) fenomenális. (A szaga számomra boorzasztó, de elviselem, emiatt nem vonok csillagot, úgyis fél perc alatt elillan.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 6.

Asianlover

2022. június 2.

A pigmentfolt megelőző rutinba ajánlották, hogy reggelente érdemes a fényvédő alá tenni belőle, növeli a hatékonyságát. Sajnos nálam instant kis, fehér fejű pattanásokat okozott. Mondhatjuk, hogy türelmetlen vagyok, de úgy vagyok vele, hogy annyi termék van, amitől az ember egy csapásra jobban néz ki, nem látom értelmét hetekig-hónapokig azzal kísérletezgetni, hogy hányszor meg hogy ne használjam, hátha jobb lesz..
Dekoltázsba meg a férjemre elkenem :) de újravásárlás biztos nem lesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 2.

Dekoltázsba meg a férjemre elkenem :) de újravásárlás biztos nem lesz!

kfvera

2022. május 25.

Nekem napi 1 használat mellett 2 hónap alatt elfogyott, úgyhogy kidobni egy cseppet sem kellett. Ezelőtt nemhogy C-vitaminos szérumom nem volt, de úgy általában véve arcápolási rutinom se. Nem volt rá szükségem, elég volt, hogy megmosom, néha egy kis hidratálókrémet elbírt, de ennyi. Aztán mintha 30 fölött húzott volna egy határvonalat a bőröm és szép lassan (kb. 1 év alatt) szuper érzékeny, rosaceás és száraz lett. Amikor már állandóan húzódott és foltokban elkezdett hámlani, kénytelen-kelletlen utánajártam, hogy mit tehetnék, akkor találtam meg a skinsmartot és a GG termékeket. Teljes rutint vettem, szóval a C-Glow-t külön nem tudom értékelni, de gyanús, hogy ezt az egyenletes bőrképet ennek köszönhetem. Első alkalommal, mikor felszerencsétlenkedtem az arcomra, borzasztóan csípett és az egész fejem rákvörös volt. Adtam neki időt és ahogy javult a bőröm állapota, úgy enyhült ez a maró érzés is. Meg már annyira szerencsétlen sem vagyok ezzel a vizes állaggal. Egyedül azért nem fogom újravenni, mert mostanra ugyan ritkán jön elő ez a probléma, de nem csökkent 0-ra az irritált napok száma. A bőröm viszont nagyon szépen rendbejött, utoljára a kamaszkor előtt nézett ki ennyire jól, eltekintve a korral és dohányzással járó apró mimikai ránckezdeményektől. Valószínűleg akinek nem ennyire érzékeny a bőre, annak ez a termék egy igazán jó ár-érték arányú kis csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 25.

Monicapandaa

2022. május 18.

Többször is újra vettem már. Illata picit érdekes de hamar elillan, nem zavar.
Viszont várni kell vele ha fényvédőt is akarok tenni fölé mert különben ragad es azonnal lepereg az arcomról. Kb 10 percet szoktam hagyni hogy beszívódjon rendesen a bőrömbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

Többször is újra vettem már. Illata picit érdekes de hamar elillan, nem zavar.

agoca

2022. május 11.

2 üvegcse elhasználasa után kijelenthetem, hogy az én bőrömmel az égvilágon semmit sem tett. Nem használt és nem is ártott. Minden reggel kentem az arcomra hidratalas előtt. Az állaga kellemes, a szaga kicsit fémes, de nem zavaró. Mivel hatását nem látom, kb fél év alatt sem, nem veszem újra. Az ára nem rossz, de nekem teljesen felesleges volt még annyit is kiadnom érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 11.

SzalayViola

2022. április 25.

Nekem nem lett a kedvencem. Szerettem volna egy itthon gyártott, frissen készült C-vitamin szérumot, mert olvastam, hogy az a tuti. Nekem a Revox jobban működött. Ez nagyon folyik, nagyon fémes illat van, amit nem kedvelek az arcomon sem, meg úgy egyáltalán sem. Még a 3 hónapot sem bírtam ki vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 25.

.sonia.111

2022. április 9.

Már a második üveget használom, minden reggel kenem, nem irritál, egységesíti a bőrképem, a textúrája szuper, tényleg vízes, és könnyed. Én a pattanásaim után maradt foltok miatt vettem hiszen anti agingre nincs még szükség :) azt hogy ezeket mennyire halványítja, azt nem igazán tudom, mert szembe tűnő változást nem tapasztaltam egyelőre. 3 hónap után ugye lejár, de nekem több mint a negyede megmaradt még utána amit fájó szívvel dobtam ki. Összességében én szeretem használni, de lehet, hogy harmadjára nem veszem már újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 9.

linca002

2022. április 7.

Egy üveggel "használtam el", a 3 hónap alatt csak egy kicsi maradt meg az alján. Mindezt úgy, hogy minden reggel(!) szinte eggy pipettányit tettem az arcomra.
Aki nem így használja, ő valószínűleg többet dob ki a 3 hónapos szavidő végén.
Nem vagyok kezdő C-vitaminozó, kb. 2 éve használok rendszeresen C-vitamint (purito, revox, iunik, stb.), de így is az elején csípte az arcomat.
A vízkönnyű formula abszolút nem túlzás a leírásban, valóban vízszerű állaga van, folyik mint a vízesés :D (így nem is volt nehéz egy pipettával elfogyasztani minden nap). Hatását nem mondanám kiemelkedőnek, pedig volt viszonyítási alapom más szérumokhoz képest. A bőrömet nagyjából egységesítette, de a miteszereimet nagyon oxidálta. A hűtőben tárolás macerás volt. Nem teljesen értem, hogy pont a skinsmarton miért nem lehet kapni hozzá kis üvegcsét (hogy ne kelljen minden reggel a hűtőben kezdeni az arcápolást), mikor közben pl. a helloskin webshopon igen...
Összességében nem rossz szérum, de nekem macerás a használata, használtam ennél jobbat is. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

Aki nem így használja, ő valószínűleg többet dob ki a 3 hónapos szavidő végén.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ferulic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A truthinaging szerint az ethoxydiglycol egy tiszta, színtelen folyadék, melyet elsősorban oldószerként használnak a kozmetikumokban. A hivatalos CosIng besorolás szerint még vízmegkötő és illatanyagként is használt. Penetrációt fokozó hatása van, vagyis segíti a hatóanyagok bőrbe jutását.