Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. november 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

15% tiszta C-vitamin egy vízkönnyű formulában, ami ragyogóbbá és egységesebbé teszi a bőrt, miközben antioxidáns védelmet ad és serkenti a bőr saját kollagéntermelését.

• Hatásos élettelen, egyenetlen, az öregedés jeleit mutató bőrre
  • A C-vitamin és az őt segítő Ferulic sav és E-vitamin antioxidáns védelmet ad, reggel használva segíti a fényvédő hatását
  • Hosszabb távú használattal serkenti a bőr kollagéntermelését és feszesíti a bőrt
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Szuper-könnyed, vízszerű állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Amadea

2019. május 16.

Kb. a 2/3-át használtam még el, de ma reggel már nem bírtam rávenni magam, hogy elővegyem a hűtőből és magamra kenjem. Az állaga isteni, remekül passzol a reggeli rutinba, mert gyorsan beszívódik, nem lép kellemetlen, irritáló reakcióba se a fényvédővel, se a hidratálóval, se az alapozókkal. Nem ég az arcom, tényleg remekül működik együtt a többi termékkel.
De... mitesszerek, ahogy sokaknál.
Eleve nem szenvedek hiányt belőlük, de egy este ledöbbentem... sok volt. A rendszeres hámlasztással sikerült az államon lévő pórusokat teljesen kipucolni és az orrom is tisztul. Pontosabban tisztult, mert kb. két hete, amikor a tükörtől egy centire vizslattam magam, tele volt az állam. Meg az arcom olyan részei is, ahol nem szoktak eltömődni a pórusok. Se a bőrömnek, se a lelki egészségemnek nem tett jót az egész.
A nyakamon piros, gyulladt pattanás-kezdemények tűntek fel, korábban max. a nagy melegben fordult elő egy-kettő, de most olyan május van, amikor sálat kell hordani és be kell kapcsolni a fűtést... a dekoltázsomon pedig pici, fehér pattanások alakultak ki.
A többiek véleményével összevetve a tapasztalataimat úgy gondolom, hogy ez a szérum a felelős (akkor ez volt az egyetlen új elem a rutinban), amit tényleg nagyon sajnálok. Korábban egy TO és egy Hylamide C-vitaminos szérumot használtam, azokkal nem volt ilyen probléma és mintha a pozitív hatásuk is észrevehetőbb lett volna, mert a C-glownál sajnos nem tudok ilyet mondani.
Imádom a Cheer Up hámlasztót, a hialuronsavas kis szérummal is elvoltam, érdekel a B-bomb, de ezt vagy elajándékozom, vagy belekeverem a testápolóba, mert egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy tovább használjam, sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

De... mitesszerek, ahogy sokaknál.

timike007

2019. május 15.

Remek ár-érték arány,kevert,pattikra hajlamos bőrre ideális.Napi szinten hidratáló alá kenve könnyű textúrájú folyadék. Szeplő,májfolt halványító hatását nem észleltem markánsan,de ezt jelezték is,h.ne várjunk csodát.Ami számomra macerás,h.3 hétig friss,és hűtőben kell tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

Anheszenamon

2019. május 15.

Annyira megörültem ennek a terméknek, alig vártam, hogy megérkezzen. Egy teljes üveggel elhasználtam, de semmi változást nem vettem észre. Legalábbis pozitív változást nem. Ősztől tavaszig rendszeresen hámlasztok (BHA) és egész szépen kezdett csökkenni a mitesszereim száma az orromon. De amikor ezt a szérumot használtam, egyre több mitesszer lett rajtam. Sok hasonló véleményt olvastam, nem is gondoltam volna, hogy ez a termék a ludas. Van 2 kis pigmentfolt a homlokomon, amit a Tindigo C-vitaminos szérum szépen halványított, de ettől a terméktől semmi nem változott. Nagyon sajnálom, mert azt gondoltam, hogy megtaláltam a nekem valót és mégsem 12ezer ft. Lehet, hogy adok még egy esélyt, elképzelhető, hogy újra vásárolom, mert lehet, hogy nem volt elég egy üveg, hosszabb ideig kellene tesztelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

yxcv

2019. május 15.

Nem vált be. Sajnos nekem is sokkal látványosabbak lettek a mitteszereim/ sebaceous filaments, befeketedtek és ahol már sikerült szinte eltüntetnem őket BHA-val és a rutinommal, ott is visszatértek.. Próbálkoztam, hátha elmúlnak, de én feladtam kb 1 hónap használat után. Ma dobtam ki a szinte 3/4-ig teli lejárt üveget.. Úgy érzem pénzkidobás volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Bozizu

2019. május 15.

Ez a második C vitaminos szérumom, de sajna ez sem vált be. Még nem jöttem rá, hogy az én bőrömnek nincs igazán van szüksége erre a hatóanyagra, vagy csak nem találtam még meg a megfelelő formulát, de semmilyen változást nem tapasztalok a bőrömön, pedig már az üveg végén járok. Pozitívumai, hogy vizes állagú, könnyen beszívódik és nem hagy maga után semmilyen ragacsos érzetet, így könnyen be tudtam építeni a rutinomba. Viszont nem csinál semmit. Tudom, a kollagénerősítő hatása hosszú távon látszódna csak meg, ha egyáltalán, de pl. pigmentfoltok, vitalizálás, egyebek terén semmilyen változást nem ért el a bőrömön. Nem hiszem, hogy újravásárolom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

beszterke

2019. május 10.

Nekem nagyon tetszett ez a szerum, utasitas szerint a hutoben tartom es reggelente hasznalom, eleg udito a huvossege miatt. Mindig viszek egy uvegcsevel mikor hazamegyek Magyarorszagra, sajnos ahol elek nem tudom beszerezni. Egy hasznalat utan nem lattam kulonbseget de egy par nap utan a borom allagan javitott es udebbe tette es ragyogobba. Nekem a miteszereimre nem volt hatassal egyeltalan, de a bor allag javitas miatt abszolut nyero, mar masodik uvegnel tartok es be van raktarozva a harmadik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Bblanka92

2019. május 7.

Nekem alapvetően tetszik a termék. Reggel szoktam használni G&G H5 light szérum előtt és negatívumot nem tapasztaltam. Nekem nincsen bajom az illatával és több miteszert sem okozott (alapból miteszeres az orrom és az állam). Szépen beszívódik és jobb bőrképet ad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

canaille

2019. május 3.

Nagyon érzékeny bőröm van, ezért arcra nem használom, célzottan a nyak-dekoltázs részre rendeltem. Nagyon szépen feltöltötte, egységesítette ezt a területet, a bőr megereszkedésének kezdődő jelei már kb egy hét használat után eltűntek. 32 éves vagyok és elég szerencsés, mert nem látszik rajtam, a "korom", de ezen a területen már kezdtem észlelni a gravitáció erejét. Ez a szérum csodát tett, tényleg észrevehető az eredmény. Én esténként használom, minden nap, nem spórolok vele, 3 pipettányit magamra paskolgatok. :D
A fémes szag tényleg észlelhető egy kicsit, de engem ez egyáltalán nem zavar, a reggeli tus után egyáltalán nem érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

katalinmester13

2019. január 14.
Másfél hónap alatt ellocsoltam az egészet. Reggel-este használtam. Már az első nap után látszott a hatása. Ragyogtam. Mármint a bőröm. Valahogy jobban nézett ki. Ez az első C-vitamin szérumom. Pontosabban semmilyen szérumot nem használtam még. Szérum-szűz voltam. Lehet ezért volt ennyire látványos a hatás. Szeretem az orvosos illatát. Tetszik az állaga is. Gyorsan beszívódik. A hámsérüléseknél csípked. Sima, puha bőrt varázsol nekem. Fiacskám is "szóvá tette", hogy milyen puha az arcom. Jól kordában tartja a pattanásokat. Nem mondom, hogy nem jön elő egy-egy, de néhány nap alatt elmúlnak. Eddig hónapokig tartott megszabadulni minden egyes darabtól. Most nincs olyan, hogy nem tudja eldönteni, hogy ki vagy be; majdnem elmúlik, aztán újra begyullad, fertőz. Az utánuk maradt hegek gyorsan gyógyulnak. A foltokat is jól halványítja. Az öregségi foltokat viszont nem. Ránctalanító hatása sincs. Az összképen nagyon sokat javított. Hálás vagyok neki, és az alkotóinak. Köszönöm.

2019. május 3.
Elhagytam egy időre, mert egy másik termék hatására is kíváncsi voltam. Azonnal visszatértek a pattanások. Azt nem tudom, hogy e szérum elhagyása, vagy a másik használata okozta a szörnyek előbújását. Próbáltam más pattanások megfékezését, kezelését ígérő szérumokat, de hiába. Újra ez hozta a megváltást. Újabb üvegcsének néztem az aljára.
Még mindig imádom az állagát, a hatását, sőt még az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 3.

2019. január 14.

2019. május 3.
Még mindig imádom az állagát, a hatását, sőt még az illatát is.

rose

2019. május 1.

Sajnos ez nekem is a "nagyon nem" kategória lett, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Hamar kiderült, hogy napi használatra az én bőrömre alkalmatlan, mert elképesztően szárított, viszont heti egy használattal is ugyanezt tapasztaltam, ráadásul a bőröm állapotán sem javított, sőt, inkább rontott rajta. A szaga nekem is nagyon gyorsan fémesre váltott hűtőben tárolva is, ezt valamennyire ki tudtam cselezni úgy, hogy felvitel után alaposan kezet mostam, és a többi terméket csak ezután vittem fel, így csak az arcomon volt erős illata, a kezemen nem. Bár nekem nagyon nem vált be, azt mindenképp értékelem, hogy teljes mértékben itthon fejlesztett és gyártott termékről van szó, illetve az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ferulic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin