Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. november 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

15% tiszta C-vitamin egy vízkönnyű formulában, ami ragyogóbbá és egységesebbé teszi a bőrt, miközben antioxidáns védelmet ad és serkenti a bőr saját kollagéntermelését.

• Hatásos élettelen, egyenetlen, az öregedés jeleit mutató bőrre
  • A C-vitamin és az őt segítő Ferulic sav és E-vitamin antioxidáns védelmet ad, reggel használva segíti a fényvédő hatását
  • Hosszabb távú használattal serkenti a bőr kollagéntermelését és feszesíti a bőrt
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Szuper-könnyed, vízszerű állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2000Ft , Eladó: Gina77
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: --
bogarka

2019. március 7.

Nagyon akartam szeretni, esküszöm...Az ára, a vélemények, a hatása amit írtak róla....nos, december óta használom, eleinte mindig nyúltam érte a hűtőbe, de ez egyre egyre ritkult. Így mondjuk december óta csak a 2/3-a fogyott el, pedig nem sajnáltam, főleg eleinte.Sajnos az én extrapromlémás bőrömön nem segített, csípte is néha, illetve simán kihagyhatónak éreztem a rutinomból. Nem lettek halványabbak az akne utáni foltok, nem lett egyenetesebb bőrképem, nem éreztem ragyogóbbnak az összképet, nem lett kevesebb ragyám, a mitesszereim, pórusaim is olyanok előtte, mint utána.

Olyan semmilyen. Igazából nem ront, de sokat nem is tesz hozzá a szebb bőrképhez, egy idő után felmerült tehát a kérdés bennem, akkor mégis minek vesződöm plusz egy elemmel?!

A fémes szag engem nem zavart, elillan, a ragadóssága annál inkább. Úgy érzem, mintha egy plusz réteg vonná be a bőröm, amire tapad a por, kosz,...inkább szerintem éjjelre jó. Már akinek jó. Felejthető termék, sajnos, pedig annyira akartam egy c vitaminos szérumot :( Nos, ezt még elhasználom, aztán szerintem itt véget is ért a kapcsoltunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

narancsdzsem

2019. március 2.

Pattifoltot jól elhalványít, de más hasznát nem látom. Erre fogom csak használni, erre viszont ajánlom nagyon! Nem drága,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

Csucsi08

2019. február 26.

Most már kb 1,5 hónapja használom a terméket. Először önmagában kezdtem el, reggelente a rutinom toner utáni következő lépéseként. Számomra azonban picit kipirosította a bőrt, és aprócska puklikat okozott estére. Így Juditék ajánlatára hyaluron szérummal együtt, egy időben oszlatom el az arcomon, így már sokkal jobban viselkedik. Valószínűleg önmagában sok a bőrömnek. Pedig előtte már próbáltam a Purito C-vitaminját, bár az nekem hamar tönkrement, és átállt full naracssárgára...
Ezt a termék folyamatosan a hűtőben van, és mindig csak egy heti mennyiséget tartok a szobámban. Egyelőre nem tudom újra veszem-e. Ár érték arányban végülis nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

lillus09

2019. február 23.

Kifejezetten a hegek, pattanás utáni foltok halványítására vettem. Hát, talán halványítja őket egy picikét, de még csak 1 üvegcsével használtam el, olyan nagyon látványos eredményt nem látok, de nem rossz. Egyetlen probléma vele, hogy iszonyatosan folyik, így leginkább először a tenyerembe csepegtettem és úgy vittem fel az arcomra, ha nem tartom hűtőben elviselhetőbb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

dio14

2019. február 18.

Elhasználtam egy üveggel, de nem rendeltem újra, hanem az Apadot választottam helyette.
A vizes állagát meg kellett szoknom, de pár használat után már nem zavart. Ami viszont igen, az a bőröm szaga, nem is fémes, igazából nem tudtam rájönni, de nagyon furcsa volt tőle. Pattanások ugyanúgy kijöttek mellette, szerencsére több miteszert nem okozott. Szép fényt adott a bőrömnek és nagyjából ennyiben ki is merült a hatása. Előtte próbáltam pár c-vitamin szérumot, de egyik se fogott meg, úgyhogy nekem nem ez a termék nem vált be, hanem inkább maga a c vitamin. Az összes közül viszont ez tetszett a legjobban. Lehet, hogy nyáron teszek vele még egy próbát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

Kmitty

2019. február 9.

Egy üveggel használtam el, a használat után közvetlenül simábbnak tűnik a bőröm - kb. 20 percog. Nálam ennyit tud. Más pozitív hatását nem éreztem, szóval nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

katica1988

2019. február 8.

Ez egy kincs. Puhává, szebbé és hidratáltá tette a bőröm. Nagyon szeretem, reggel este használom. Nagyon látványos már 3 nap után. 2 picike hátránya a hűtőbe tárolás és a víz állaga, de nekem a hatás miatt ez egyálltalán nem számiít. Nekem mindent egybevéve 5 pont!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

csill87

2019. február 6.

Első c-vitaminos szérumom, de nem tetszett. Sajnos fekete mitesszereim lettek nekem is. Mondjuk a bőrt aznap, amikor használtam, szép egészséges fénnyel vonta be, sokkal jobban mutatott a smink, de a fekete mitesszerek nagyon nem tetszettek. Sajnálom egyébként, ez az első termék, ami nem vált be a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

lupelupe

2019. február 2.

Mivel a lányommal ketten használjuk, már a harmadik üveggel rendeltem meg. Az eddigi rutinomnak köszönhetően már nincsenek foltjaim, amiket halványítani kellene, célom inkább az anti-aging. Verhetetlen árának hála egyáltalán nem kell vele takarékoskodnom. Kb négy hét után szebb lett a bőrképem, lányom pedig a pattanás utáni foltokkal harcol egyre sikeresebben. Mivel teljesen más a bőrtípusunk, az összes eddig megjelent G&G terméket tudjuk használni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 2.

Kokapu

2019. január 30.

Korábban két féle The Ordinary és a Hylamide C-vitaminos szérumát próbáltam, ezt mindegyiktől jobban szeretem. Van egy borsószem méretű pigmentfoltom, azon nem látok változást, de kisebb elváltozásokat nagyon szépen kiegyenlítette. Szebb tőle a bőröm és élénkebb. Hűtőben tartom az üveget, és egy kicsi pipettásban tartok néhány napnyi adagot, és ez így bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ferulic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin