Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. december 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

15% tiszta C-vitamin egy vízkönnyű formulában, ami ragyogóbbá és egységesebbé teszi a bőrt, miközben antioxidáns védelmet ad és serkenti a bőr saját kollagéntermelését.

• Hatásos élettelen, egyenetlen, az öregedés jeleit mutató bőrre
  • A C-vitamin és az őt segítő Ferulic sav és E-vitamin antioxidáns védelmet ad, reggel használva segíti a fényvédő hatását
  • Hosszabb távú használattal serkenti a bőr kollagéntermelését és feszesíti a bőrt
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Szuper-könnyed, vízszerű állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

noradrenalin

2019. december 1.

Szépen kisímítja, feltölti a bőrt. Jó kis cucc. Halványitja a hegeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Szépen kisímítja, feltölti a bőrt. Jó kis cucc. Halványitja a hegeket.

Candy21

2019. november 15.

Nem is tudomm nem estem hasra tőle az állaga nagyon folyékony víz szerű hamar beszívódik picit javított a bőr képemen, vmennyire segített a foltjaimon de csak egészen minimálisan. Sztem ezután egy másikat fogok kipróbálni.

Update: Fel kell, hogy pontozzam azóta már többször újra vettem nagyon megszerettem szép üde lesz tőle a bőröm sokkal kisimultabb kevésbé tűnik fáradtnak az arcápolási rutinom kihagyhatatlan része lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

melanie500

2019. november 13.

Elhasznaltam egy uveggel es koszonom, eleg volt. Gondoltam kivaltom a 12 ezres c-vitamos szerumomat, hogy kicsit olcsobban megusszam ezt borapolosdi hobbimat. De nem valtom. Amaz szerum egyertelmuen lehuzza a gyulladast, villamgyorsan halvanyit pattanas utani foltokat es szepen egysegesiti a boromet. Ezt kell tudnia egy c-vitaminos szerumnak az anti-ageingen kivul, aminek eredmenye ugye csak joval kesobb mutatkozik meg.
Pozitivum, hogy nem ereztem femes szagot, nem zavar a hutohoz jarkalas sem, az allagaval sincs bajom. A vizszeru keceficeket kozvetlenul az arcomra hasznalom, igy egy csepp sem megy karba. De ez sajnos nem huzott le gyulladast, nem halvanyitott a foltokon, nem lattam szebbnek, ragyogobbnak boromet tole.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Cukiduda

2019. november 9.

Szuper allapotba hozza a vizhianyos, kisse fako boromet.
Nem gondoltam volna, hogy ennyire hatasos, nagyon szeretem.
Hasznalat utan szuper hidratalt es pihepuha a borom, orom ra sminkelni. A The Ordinary hidratalokremmel hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

Szuper allapotba hozza a vizhianyos, kisse fako boromet.
Nem gondoltam volna, hogy ennyire hatasos, nagyon szeretem.

wasp

2019. november 4.

Nekem nem vált be, mar, csíp, pedig nagyon szerettem volna szeretni. A TO egy gyengédebb C vitaminos szérumát használom helyette, az sokkal jobban bevált Kétszer próbálkoztam vele, de sosem tudtam olyan gyorsan használni, hogy ne sárguljon be, pedig mindig csak annyi időre vettem ki a hűtőből, mg bekentem vele az arcom. Kevéssé érzékeny bőrre lehet, hogy jobban működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 4.

Kokapu

2019. október 27.

Update: úgy vettem észre, hogy a használatakor mitesszeresebb lett az állam, úgyhogy végül felhagytam a használatával.

Korábban két féle The Ordinary és a Hylamide C-vitaminos szérumát próbáltam, ezt mindegyiktől jobban szeretem. Van egy borsószem méretű pigmentfoltom, azon nem látok változást, de kisebb elváltozásokat nagyon szépen kiegyenlítette. Szebb tőle a bőröm és élénkebb. Hűtőben tartom az üveget, és egy kicsi pipettásban tartok néhány napnyi adagot, és ez így bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 27.

morrrzsa

2019. október 24.

A homlokomon lévő pigmentfolt elhalványítása miatt vettem meg, de sajnos nem vált be. Az állagával nem volt gond, hamar beszívódott, még jól is esett egy kis reggeli frissítés, nem csípett egyáltalán. Viszont amíg használtam, éreztem a bőrömön egy fémes szagot (azt hiszem már más is említette ezt). Engem nagyon zavart, a párom is szóvá tette a dolgot, így abbahagytam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

HarmatosHajnal

2019. október 15.

El fogom használni, de nem veszem újra. Nagyon húzza a bőrömet, igazán kellemetlen érzés. Mintha arcmaszk lenne rajtam ami kiszáradt és már húzza a bőröm. Felkenés után szinte azonnal krémet, arcolajat is rá kell kennem, hogy elmúljon a kellemetlen érzés. Egy kis pluszt szerintem adott az arcomnak, de ez az érzés ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 15.

Hippolita

2019. augusztus 26.

Nekem is nagyon elfeketítette az összes pórusomat, amik nem javultak pedig még tavasszal abbahagytam a második üvegnél. A fizikai fényvédő is elsárgult, ahogy oxidálódott alatta. Elkezdtem utánaolvasni, hogy van ez a C-vitaminnal. Olyan praktikákat lehet találni, hogy csak 1 percig szabad fent hagyni bármilyen terméket. Utána sima vízzel le kell öblíteni, mert addig elég szívódik fel, de utána már csak a negatívum fokozódik az oxidálódással, és nem csak a mitesszerek miatt rossz.
Egyelőre kipróbálom ezt a 1 minute method-ot más termékkel, a facebookos Deciem csoportban is sokan így tanácsolják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Hadi

2019. augusztus 23.

A második üveggel használom. Nekem úgy vált be jobban, hogy reggel a tisztítás után előbb ezt kenem föl, várok 15-20 percet és csak ezután jön a tonik és a többi. Mióta így használom, sokkal meggyőzőbb a hatása, látványosan teljesíti mindazt, amit ígér. A vízszerű állaga miatt nekem egy kicsit macerás a használata, de emiatt nem vonok le pontot, mert a hatása kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ferulic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin