Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. november 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

15% tiszta C-vitamin egy vízkönnyű formulában, ami ragyogóbbá és egységesebbé teszi a bőrt, miközben antioxidáns védelmet ad és serkenti a bőr saját kollagéntermelését.

• Hatásos élettelen, egyenetlen, az öregedés jeleit mutató bőrre
  • A C-vitamin és az őt segítő Ferulic sav és E-vitamin antioxidáns védelmet ad, reggel használva segíti a fényvédő hatását
  • Hosszabb távú használattal serkenti a bőr kollagéntermelését és feszesíti a bőrt
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Szuper-könnyed, vízszerű állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

BoBogika

2019. január 30.

Szuper kis C-vitamin szérum! Kb. 2 hónapja használom, az üveg 2/3-a fogyott el. Mióta az eszemet tudom mindig is szeplős volt az arcom, amit igazából kimondottan szeretek. Viszont télen mindig fellelkesülök, elkezdek C vitamin szérumot használni. És ez a szérum szuperül teljesít eddig! Sokkal kevesebb és halványabb szeplőim vannak. Ami nagy szó, mert nekem télen-nyáron ugyanolyan erősségű szeplőim vannak fényvédőzés mellett is.
Feltételezem, hogy teljes mértékben hosszú távon sem tüntetné el őket teljesen, ami egyáltalán nem is célom. Csak kordában szeretném tartani őket :)
A vizes állag nem a kedvencem, de mivel jól teljesít, ezt megbocsátom neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

A vizes állag nem a kedvencem, de mivel jól teljesít, ezt megbocsátom neki.

Candy21

2019. január 29.

Nem is tudomm nem estem hasra tőle az állaga nagyon folyékony víz szerű hamar beszívódik picit javított a bőr képemen, vmennyire segített a foltjaimon de csak egészen minimálisan. Sztem ezután egy másikat fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

PAncsi79

2019. január 29.

Nagy rajongója lettem a Geek & Gorgeous márkának!
Ár-érték arányban szuper termékek, könnyen elérhetőek és ráadásul magyar márka... Amit csak lehet, innen vásárolok már és a tudatos bőrápolásra fogékony ismerőseimet is erre buzdítom. Így pedig még a szuper tanácsaimért is bezsebelek néhány plusz pontot, mert akinek csak ajánlottam eddig, mindenkinek bevált :)
Az én bőröm mostanra vízhiányos normállá szelídült, az öregedés apró jelein kívül - úgy érzem - nincs semmi bőrproblémám, így elsősorban arra figyelek, hogy minél több öregedésgátló és könnyű hidratáló terméket sűrítsek a rutinomba. Tökéletesen megfelel erre a célra ez a termék!
Hűtőben tartom, reggelente pár cseppet felviszek az arcomra, jól hidratál, a foltjaim mintha halványodnának is már, valamint kicsit hűsít is, ami reggelente rám fér. Az állaga számorma tökéletes, pont az ilyen vízszerű szérumokat szeretem, mert ezeket jól tudom rétegezni.
Szuper termék, biztosan újravásárolom és alig várom az újabb "családtagot"!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

Nagy rajongója lettem a Geek & Gorgeous márkának!
Szuper termék, biztosan újravásárolom és alig várom az újabb "családtagot"!

bugeyes

2019. január 29.

Nos, megmondom őszintén, hogy először azt hittem, hogy pénzkidobás lesz az egész. Most már 1 hónapja használom, és remek kiegészítése a rutinomnak. Az állaga miatt nem sok a zsíros bőrömre, mégis hidratál, feszesít, feltölt és a foltok halványításában is nagy segítség. Az ár-érték arány szuper, biztos, hogy újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

racz1012

2019. január 28.

Próbáltam már sokféle, főleg koreai c vitamint, de míg azok csak mitesszereket okoztak és olyan furcsa barnás-sárgás árnyalatúvá tették az arcom, addig ez valami csodaszer. Ennek tényleg látom a hatását, sokkal egyenletesebb ragyogóbb a bőröm, az áráról pedig ne is beszéljünk ezek mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

lovrekszava

2019. január 27.

Mar egy honapja hasznalom reggelenkent. Hamar beszippantja borom, mert vizes allagu, engem a szaga sem zavar. Szep borkepet eredmenyez, es puhava teszi a boromet, ad neki egy plusz ragyogast is, amit nagyon szeretek benne. Plusz mintha a hidrataltsagan is javitana. A pirossagon es az egyenletes arcszinen viszont nekem nem sokat segitett. Az elso par hasznalat latvanyos javulast hozott, de aztan megallt es szinten tartja. Azert adok csak megy csillagot neki, mert ha elfogy, akkor szerintem kiprobalok egy masik c vitaminos szerumot is, hogy legyen osszehasonlitasi alapom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Lolychan

2019. január 26.

Kicsit csalódtam. :/ Nem annyira hatékony, mint a TIAM Red C vitamin széruma. A pipettás kiszereléssel nem is lenne gondom, ha nyomásra engedné ki a terméket és nem folyna össze vissza. Szerintem a pipetta végén túl nagy a lyuk. Ahogy előttem is írták, fémes illata van, ami szerintem borzasztó, de idővel meg tudtam szokni. Nem biztos, hogy újraveszem. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

visiblydifferent

2019. január 25.

Vegyes érzéseim vannak. Nem tapasztalok vele problémát, könnyen beszívódik, nálam nem okozott mitesszert vagy irritációt. Érzek némi javulást a bőröm összképén is, de a fémes szag számomra nagyon nehezen elviselhető. Ha ez nem lenne, biztosan megadnám rá az 5 csillagot, sajnálom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

sophiie

2019. január 21.

Update: Sajnos mitesszereket okozott olyan helyeken, ahol eddig sosem volt. A folthalványítást én nem vettem észre, viszont az igaz, hogy a bőröm sokkal egészségesebbnek néz ki tőle. Így ezek után 2 csillagot adok neki.

Kb. 2 hete használom. Az állaga vízszerű, nagyon folyik, gyorsan kell vele dolgozni, de engem ez egyáltalán nem bánt. Néha picit csíp a bőröm szárazabb részein, de ez sem zavar. A pattanások utáni foltjaimat nem halványította eddig, remélem később fogja, jövök majd update-elni. Felkenés után picit ragacsos marad az arcom, és így sajnos a fényvédőmmel nem jönnek ki jól, de majd kitapasztalom, hogy lenne jó. Nagyon szeretném szeretni, a folthalványítást remélem tovább alkalmazva megtapasztalom így addig is 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

Sziporka88

2019. január 17.

A reggeli arctisztitó rutinom egyik része. Most már lassan 3 hete használom és sokkal szebb a bőröm.
Kellemes az illata, külön fiolába kimérem a heti adagom így nem baj, hogy hütőbe kell tárolni.
Nekem tetszik, hogy higabb az állaga így sokkal könnyebb "beütögetni" az arcomba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ferulic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin