Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. december 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

15% tiszta C-vitamin egy vízkönnyű formulában, ami ragyogóbbá és egységesebbé teszi a bőrt, miközben antioxidáns védelmet ad és serkenti a bőr saját kollagéntermelését.

• Hatásos élettelen, egyenetlen, az öregedés jeleit mutató bőrre
  • A C-vitamin és az őt segítő Ferulic sav és E-vitamin antioxidáns védelmet ad, reggel használva segíti a fényvédő hatását
  • Hosszabb távú használattal serkenti a bőr kollagéntermelését és feszesíti a bőrt
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Szuper-könnyed, vízszerű állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Agnyecko

2019. augusztus 23.

Használtam ebből egy üveggel, sőt, ki is dobtam egy részét, mert nagyon meguntam. Tudom, hogy nevetséges, de utáltam a hűtőhöz menni érte, marhára fénylett tőle az arcom (ha meg még a ferulsavas szérumot is rátettem, még jó ragacsos is lett), így reggel nem is lehetett használni, ami azért baj, mert éjszakára én mást szeretnék kenni, és mindezek tetejébe semmilyen hatását nem láttam, pedig üde, életteli bőrt én is szeretnék.
Lehet amúgy, hogy nekem az van😊, mert még egyetlen C-vitaminos szérumtól sem láttam különösebb javulást magamon.
Nekem egyébként nem okozott mitesszert, a fémes szag sem rémlik vagy legalább is nem zavart, de a várt hatás teljesen elmaradt. Amit értékelek benne mégis az az, hogy legalább a koncentráció rendben van és vélhetőn az állaga is olyan, hogy nem eleve hatástalan.
Hogy a bőr ph értékét mennyire és milyen módon kell lecsökkenteni hozzá vagy hogy szabad-e utána rögtön mást kenni (ezzel a ph-t azonnal úgy megemelni, hogy a C-vitamin mégse fejthesse ki áldásos hatását), hát azt nem tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

hgdsk

2019. augusztus 14.

Nagyon akartam szeretni ezt a szérumot, de ... :( Lehet, ha ez lett volna az első c-vitaminos szérumom, akkor nem lenne vele bajom, hanem tudomásul venném, hogy ez ilyen, de így nagyon nehezen fogyott el.
Az állaga nekem túl folyós volt, bár rétegzős rutinba nem lett volna rossz, mert hamar beszívódik, de én még órákkal később is éreztem a fémes szagot magamon így nappalra egyáltalán nem használtam, pedig ugye fényvédő alá lett volna a legcélszerűbb felkenni. Szép és kevés összetevős c-vitaminos szérum, úgyhogy nyilván javított valamennyire az arcom összképén, de nekem is nagy fekete mitesszereket hozott elő, aminek nagyon nem örültem, mert a hámlasztás meg a niacinamid már épp rendbe hozta az arcom. Ellocsoltam magamra inkább dekoltázsra, meg egy pár naponta arcra más c-vitaminos szérummal váltásba, de újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

oanita55

2019. augusztus 11.

Lassan elfogy belőle az első üveggel és már megrendeltem belőle a másodikat is. Nagyon sok jót olvastam róla emiatt kezdtem el használni. Nekem teljesen bevált, bár ez az első C-vitaminos szérum, amit használok viszont szép a bőröm tőle. Reggelente jól hűti az arcomat és nagyon jól tudom használni utána a többi szérumomat. Én a tenyerembe szoktam csepegtetni, összedörzsölöm kicsit a kezeimben, majd felviszem az arcomra és a nyakra. Nagyon ritkán előfordul, hogy egy enyhe pici csípő érzést érzek egy- két ponton az arcomon, viszont ez csak pár másodpercig tart, aztán elmúlik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

BloomRoomBlog

2019. augusztus 8.

Az első C-vitamin szérum amit használok és nekem tetszik! Nagyon jól esik reggelente hidegen az arcomnak, és úgy érzem, hogy tényleg ragyogóbb a bőröm mióta használom. A hátránya az adagolás és a felvitel, mivel nagyon folyós, ezért közvetlenül az arcomra szoktam cseppenteni és gyorsan megpróbálom eldolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

geszter

2019. július 25.

Szépen összekapja reggelente a 35 éves kialvatlan fejemet, de! Nagy fekete mitesszereket okozott a homlokon és az orcákon, heti 10et tuti. Oké, két mp eltávolítani, de azért na.
Amúgy kellemes hűtőhidegen felkenni, frissít és üde benyomást kelt, és jól lehet rá (hidratáló és fényvédő után sminkelni)
4 csillagot adnék amúgy, de ezek a mitesszerek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 25.

4 csillagot adnék amúgy, de ezek a mitesszerek...

Alizka

2019. július 21.

Nem nagyon tudom hová tenni ezt a szérumot. Már hamarosan elfogyasztom a második üveggel is, és igazából nem tudom, hogy mennyire van hatása. Viszonylag sok terméket használok az arcomra, így bizonytalan vagyok abban, hogy mit tulajdoníthatok neki még akkor is, ha egyesével vezetem be őket a rutinomba. Végül is, azt mondhatom, hogy a bőröm ragyogó, egységes, néha még dicséretet is kapok érte. Mitesszereim (még mindig) vannak, hogy ez a szérum okoz-e galibát, fogalmam sincs. Az állaga nagyon bejön, örülök, hogy ilyen vízszerű. Kicsit néha csípi az arcom, de nem vészes. Van olyan nap, hogy kihagyom a használatát, és azóta mintha csökkent volna ez a jelenség. Ami zavar, hogy rendesen besárgul a kezem, meg a körmöm, amivel gyakran érintkezik. Tudom, ez ilyen, de... elég igénytelen benyomást kelt a sárga köröm, na. És a cucc is megsárgul, annak ellenére, hogy a fürdőszobában csak a kis üvegcsét tárolom. Mondjuk, gondolom nem egy panellakás hőmérsékletére van kitalálva, ami ilyenkor 30 °C körül van. Tulajdonképpen nem vagyok annyira rászorulva a használatára, na, nem az életkorom miatt, hanem, mert a fényvédőim tartalmaznak antioxidánsokat, ennek ellenére szerintem újra fogom venni. Gondolom, hogy antioxidánsból sosem elég. Főleg, ha olyan öreg (vagy öregebb) valaki, mint én.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 21.

Mona29

2019. július 14.

Nem rossz, főleg nem ennyiért. Sajnos tényleg van nála jobb, de az nem annyival jobb, mint amennyivel többe kerül. Sajnos az adagolásával meggyűlt a bajom. Mármint a pipettás dolog szuper, de ha egy kicsit többet sikerült reggel a rohanásban adagolni, kicsit ragadós maradt a bőröm. Nem igazán csípett egyszer sem, viszont szépen kordában tartotta az esetleges pattanásaimat (bár a hormonálisakkal nem sokat tudott kezdeni).
A lényeg, hogy szeretem és biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

A lényeg, hogy szeretem és biztos, hogy újra fogom venni.

timeam

2019. július 14.

Nekem abszolút bevált ez a szérum, nagyon szeretem. Kezdetben kicsit kiszárította az arcom azon részeit, ahol amúgy is hajlamosabbak száraz foltok kialakulni (szám körül), ezért az elején inkább csak heti 2-3szor használtam és így már nem irritált. Néhány hét után viszont már minden reggel tudtam használni és egyáltalán nem szárít és irritál azóta sem. Bár emellett több más szérumot is használok, a bőrképem nagyon szép lett, amióta rendszeresen használom és különösen tetszik benne, hogy tényleg hozzáad egy egészséges ragyogást az összképhez. Én biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

s05

2019. július 12.

Volt egy nagyon jol bevalt C-vitaminos szerumom (Tindigo), de pont 4-szer annyiba kerul mint ez a szerum, igy gondoltam szerencset probalok vele. Sajnos azt kell, hogy mondjam , hogy a dragabb - nekem legalabbis - jobban bevalt. Minimalis hatast erzek. Kijott par pattanasom, amiota hasznalom, de nem merem 100%-ig mondani, hogy emiatt a termek miatt. Osszessegeben, azt hiszem, maradok a Tindigo-nal, de ha epp nem lenne keznel vagy nem ferne bele anyagilag, lehet, hogy ujravennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

peachyglow

2019. július 9.

Nagyon szerencsés vagyok úgy látom, mert a lentebb leírt problémák közül egyik sem jelentkezett a termék használatakor. Az alap illata valóban fémes, de ha egy rutin része viszonylag rövid idő elteltével már nem érződik, és nekem egy egyszerű kézmosással a kezemről is eltűnik. Tök jól beszívódik, napi egyszer használom (mikor-hogy jön ki, hogy reggel vagy este) és locsolom a nyakamra meg a dekoltázsomra is, tényleg elég híg de a pipettás módszer megkönnyíti a felvitelt, én közvetlenül a célterületre viszem fel. Nem lettem miteszeres, nem büdösödött be vagy változott el a szérum színe. A kollagéntermelés serkentését nyilvánvalóan nem tapasztalom 1-2 hónap használat után, de tényleg szebb a bőröm összképe és ezt viszont instant lehet látni, mert egészséges fénye lesz, kisimultabbnak tűnök és nem tudom hogy csinálja, de kevésbé vagyok karikás. Engem nem zavar, hogy hűtőben kell tárolni a nagy melegben kifejezetten jól esik, hogy hideg a cucc, majd télen meglátjuk, hogy állok ehhez, valószínűleg akkor kelleni fog a mini üveg a fürdőbe. A G&G HA rich következik utána a végén egy hidratáló és kész is, nagyon bevált így, remélem hosszabb távon is működni fog a dolog.
Egy kicsit mókásabb megjegyzés: néha előfordul (főleg az elején, amikor elkezdtem használni, akkor volt jellemző), hogy felvitel után egy pár percig csikizve viszketett az orrom sarka, nem tudom másnak is volt-e ilyen. Nem volt irritáló, inkább vicces és aztán el is múlt nagyon gyorsan. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ferulic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin