Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. november 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

15% tiszta C-vitamin egy vízkönnyű formulában, ami ragyogóbbá és egységesebbé teszi a bőrt, miközben antioxidáns védelmet ad és serkenti a bőr saját kollagéntermelését.

• Hatásos élettelen, egyenetlen, az öregedés jeleit mutató bőrre
  • A C-vitamin és az őt segítő Ferulic sav és E-vitamin antioxidáns védelmet ad, reggel használva segíti a fényvédő hatását
  • Hosszabb távú használattal serkenti a bőr kollagéntermelését és feszesíti a bőrt
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Szuper-könnyed, vízszerű állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

hógolyó

2018. december 25.

Hát nem is tudom. Akarom szeretni, de 1 hónap használat után nem veszek észre nagy változást. Reggel ő+ 101 light. Használni fogom mert hiszek a hosszútávú sikerben, de így 1 hónap után semmi. (Esti nia+retinoid ad reggele változást).
2018.12.25 : itt olvastam, hogy BHA alá próbáljuk meg használni. Igy már szuper: minden ígéretét hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 25.

dunaimano

2018. december 16.

Nagyon szeretem! Vizes állagú, könnyen eloszlatható szérum. Pár hete használom, imádom! Szerintem nagyon jó az illata is. Reggelente használom arclemosás után, a G&G 101 hialuronsavas széruma követi a sorban. Szerintem a reggeli rutinom örök darabja lesz. Hosszú távon is remélem jól teljesít majd, a C-vitamin a kedvenc összetevőm! Nagyon örülök hogy egy ilyen kis könnyed állagba sikerült bezárni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

BirsAlma

2018. december 14.

Nagyon tetszik a vízszerű állaga. Gyorsan beszívódik, utána lehet is használni az arckrémet és a fényvédőt. Nagyon jó ötlet volt a kis üvegecske amit hozzá ajánlottak. Nekem lényegesen megkönnyítette a használatot. :-) Egy pici gondom volt csak vele, hogy hámlott tőle a bőröm, de ezt úgy oldottam meg, hogy kétnaponta használom. Így teljesen jól működik, nálam. Ez szerintem nem a termék hibája, hanem, hogy az én bőröm elég száraz. Biztosan újra fogom venni, mert tényleg jobban néz ki a bőröm amióta használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Doroboro

2018. december 12.

Már nagyon vártam, hogy megérkezzen a csomag Juditéktól! :)
Sajnos az utóbbi időben total megőrült a bőröm, pattanások lepték el, így jó pár folt maradt az arcomon. Pár nap használt után már jelentősen halvanyodtak a foltjaim :)) Nekem tetszik az állaga, imádom az ilyen pipettas cuccokat, és tényleg ad egy egészséges fényt a bőrömnek, így már talán nem úgy nézek ki mint egy vízi hulla.
Rendszeres újra vevő leszek, az tuti! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Már nagyon vártam, hogy megérkezzen a csomag Juditéktól! :)
Rendszeres újra vevő leszek, az tuti! :D

ffanni0415

2018. december 11.

Én kb. a megjelenés óta használom minden reggel a terméket, eleinte nem vettem észre különösebb változást, viszont az elmúlt egy hétben mintha halványította volna a régóta jelenlévő patijaimat és szerintem segített, hogy elmúljanak, legalábbis remélem hogy neki köszönhető, mert más új terméket nem használtam. Nekem tetszik az állaga, végre nem egy ragadós undi C-vitaminos szérum, biztos, ami biztos hűtőben tárolom. Nekem bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Nizza

(!)
2018. december 10.

Tesztelőként írok.

Korábban az Ordinary két C-vitaminos szérumát és olaját használtam. A formula nálam az egyik legfontosabb kérdés, mert a beszívódás gyakran nem egyszerű. Tudta ezt Apolka is, amikor odaadta tesztelésre a C-vitaminos szérumot.
Használatakor nagyon hamar kiderült, hogy itt egy remek formuláról van szó: gyorsan és maradéktalanul beszívódik! Szuper finom állaga van. Feszesíti és puhítja a bőrömet, a reggeli fényvédőzés alá pont passzol, nem kell hosszasan várakozni, amíg jöhet a következő réteg utána. Egészséges, szép fényt kap a bőröm.
A korábban használt C-vitaminos arcápolókhoz képest egyértelműen jobb, mert a formulája nagyon kellemes, a szérum hatását pedig pontosan nyomon lehet követni a bőrön. Végül is én most tapasztaltam meg először, hogy mit tud a C-vitaminos szérum, és miért is használják olyan sokan. Mindenhová kenem, szem alá is, és láthatóan működik. (A rozaceás részeket kihagyom.)
Ami még fontos számomra, hogy korrekt áron lehet megvenni: nem egy túlárazott termékről van szó. Közel áll hozzám ez a haladó, okos, gondolkodó és korrekt hozzáállás, amit a G&G képvisel. Ilyen minőségű terméket ennyi pénzért?! :) Tesztelőként kezdtem, de vásárlóként folytatom náluk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 10.

Tesztelőként írok.

Odri

2018. december 9.

3 napja használom már, eddig nagy változás még nem történt a bőrömön. A hidegben a bőröm mindig tök fakóvá és élettelenné váik, gondoltam ezzel felturbózom kicsit. Kissé meglepett az állaga, nekem tetszik annyira, hogy ennyire víz szerű. Nehéz felkenni így az arcra, arra figyelek, hogy ne csöpögtessem szanaszét. Egy géles állag nekem jobban bejönne. Így olyan, mint a citromos víz, de persze elhiszem, hogy tele van minden jóval :) Szóval nehéz felkenni, eloszlatni meg pláne. Amint az arcomhoz ér, azonnal beszívódik, így nem tudom mindenhová eljuttatni, ellocsolni pedig nem szeretném egy hét alatt. Reggel észrevettem, hogy picit hámlik az orrom és az arcom. Ez lehet a c vitamintól? Na mindegy, lehet, hogy még beleszeretek egy szép napon, egyelőre úgy érzem nem oszt nem szoroz úgyhogy 3 csillag. Max jövök updatelni ha változott a véleményem.

Update: Hirtelen felindulásból kentem egy kis adagot pár napja a hasamra is. 4 hónapja szültem és ugyan nem tragikus a bőröm állapota, de nem is feszes. Viszont úgy vettem észre, hogy határozottan rugalmasabb lett tőle a hasamon a bőr, és mintha kicsit azon a néhány strián is halványított volna, ami előjött. Lehet, hogy szentségtörés, de nekem így hatékonyabb. Ha segít a bőröm állapotán és azon, hogy gyorsabban regenerálódjon, hát literszám fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

zalla

2018. december 8.

Ennyire én még nem örültem C-vitaminos szérumnak :). Néhány hónapja el kellett hagynom a retinolt, így a C-vitamonok felé fordultam, amiket ki nem állhattam eddig. A korábban általam próbált szérumok vagy 1) ragacsosak és instabilak voltak 2) stabilak voltak, de szilikonosak, amit utálok. Erre jött ez a szérum és levett a lábamról. A termék könnyed, már-már vízsszerű. Színtelen, szaga sincs sok. Könnyen beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet. Emiatt könnyedén beleilleszthető mind a reggeli (utána fényvédő) mind az esti rutinba. Apró megfigyelés: a száraz, friss sebes részeket vagy a kissé nedves bőröm kicsit csípte. Nem volt vészes, de azóta mindig tökéletesen száraz bőrre viszem fel :)
Még csak néhány napja használom, így messzemenő következetetéseket nem akarok levonni, de egységesebbnek látom a bőrképem. Kevesebb az apró (vs. hormonális hatás miatt jelentkező) pattanás az arcomon.
Ár érték arányban nagyon-nagyon jó vétel. A kis pipettás adagolóért pedig külön köszönet Apolka. A hozzám hasonló lusta lányoknak, akiknek nincs kedvük elmenni nap mint nap a hűtőig, nagy segítség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

mujerconfused

(!)
2018. december 1.

Szintén tesztelő :)
Egyszerűen imádom, szinte vízszerűen könnyű, nagyon gyorsan beissza a bőröm és rögtön lehet folytatni a reggeli arcápolást.
Én minden reggel használom, mehet rá fényvédő/BB/alapozó, semmivel nem veszett össze.
Engem egyáltalán nem csípett és irritációt/pirosságot se okozott szóval akit esetleg ezek tartanak vissza, az is nyugodtan tegyen egy próbát vele :)
És természetesen nyugodtan lehet mellette hámlasztani, pl a Smooth Outtal ;)
Összességében azt tudom mondani, hogy nagyon szép állapotban van a bőröm, a pórusaim egyértelműen kisebbek és a random felbukkanó, begyulladó pattanások szinte teljesen megszűntek.
Nálam is kb 2 hónap után kezdett besárgulni, de ennyi idő alatt szinte teljesen el lehet használni.
Ahogy már lent is írták, vegyétek-vigyétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Szintén tesztelő :)
És természetesen nyugodtan lehet mellette hámlasztani, pl a Smooth Outtal ;)
Ahogy már lent is írták, vegyétek-vigyétek!

Sylvi919

2018. november 28.

Én is még csak 5 napja használom de nagyon imádom :) rögtön megrendeltem amint lehetett. :D Minden reggel használom és nem akarok elhamarkodott lenni de én már látok változást amióta használom. Annyi mindennel próbáltam már összehúzni a pórusaimat. Volt több minden ami javított rajta de nem annyira mint szerettem volna. Ettől a terméktől nem is vártam ilyen hatást de amióta használom sokkal kisebbek lettek és ez nem az beképzelem, hogy tényleg javult :D egyszer csak belenéztem a tükörbe és ledöbbentem :) remélem még sok ilyen csodás terméke lesz ennek a márkának :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ferulic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin