Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. május 7.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Hialuron szérum kombinált/zsíros bőrre

5féle hialuront tartalmazó, hipp-hopp beszívódó szérum a bőr hidratálására és vízhiány ellen.

• Különböző súlyú és szerkezetű hialuronokkal
  • Hidratál és feltölt, simítja a finomvonalakat
  • Erősíti a bőr védőrétegét, támogatja a sérült bőr helyreállását
  • Könnyed & gyorsan beszívódik, nem tapad
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

stripedpanda

2020. augusztus 3.

Tényleg mitesszereket okoz :( Pedig láttam pozitív hatásait is, de így most nem merem használni, mert alapvetően is hajlamos vagyok rájuk, bár elég jól kordában tudtam tartani őket eddig, de ezzel aztán teljesen bedurvult a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

palmiii

2020. július 29.

Jó vélemények alapján vettem meg. Nagyon sok reményt fűztem hozzá, de kicsit sem vált be. Állaga nagyon folyós, víz szerű szerencsére semmi illata. Önmagában semmire nem jó, bármennyire is keveset viszek fel, a bőröm tapadós ragacsos marad és rengeteg mitesszert okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

emiko

2020. július 27.

Első sorban télen használom, önmagában miteszereket okoz, de kémiai hámlasztással és c-vitamin szérummal ez kiküszöbölhető. Alapvetően nagyon szeretem, nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 27.

Angelless

2020. július 15.

Első szérumom, 3. napja használom a vízhiányos-piros-viszketős, de a T vonalon irdatlanul zsíros bőrre. Emellé a Nuxe egyik gél hidratálója a nyári krémem most.
A tág pórusokat a hidratáló krém is összerántja kicsit, de a hialuron még jobban rásegít. Amit észrevettem még, hogy legelső használatkor kiszárította a bőröm, mert viszketett, illetve egy pattanás is megjelent. Pedig alaposan tisztítok ám előtte.
Úgy tűnik, hogy összességében jó lesz ez a cucc, csak még össze kell haverkodnia a bőrömnek vele. Majd kiderül, update-elni fogok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

nagyalexandi

2020. július 14.

Hatalmas kedvenc!
Télen-tavasszal fogyasztottam el az első üveggel. Csak azért nem mertem a Rich verziót megvásárolni, mert féltem tőle, hogy esetleg sok lehet a bőrömnek. Így ezzel kezdtem a próbálgatást.
Nagyon szerettem használni, nem okozott pattanást, csak puha, teltebb bőrt.
Nyáron sajnos jóval zsírosabb az arcom, alapos tisztításon + hűtőben tartott permeteken kívül előfordul, hogy nem is használok mást.
Viszont ősszel 100% hogy újraveszem, és a Rich verziót is kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Hatalmas kedvenc!
Nagyon szerettem használni, nem okozott pattanást, csak puha, teltebb bőrt.
Viszont ősszel 100% hogy újraveszem, és a Rich verziót is kipróbálom.

melanie500

2020. július 12.

Nem hiszem el, hogy tobb, mint 100 nobol en vagyok az egyetlen, akinek ez szmotyi nem valt be! Gondoltam, nappalra letudom egy kiraly hialuron savval a hidratalast. A G&G niacinamide-os szerummal hasznaltam egyutt es sajnos a ketto egyutt nem hozott szep eredmenyt. Nem is hidratalt igazabol. Felejtős. De nagyon sajnalom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

srskitti

2020. július 11.

Május óta használom minden este... nagyon nagyon szeretem. Az esti rutinom végén a hidratáló krémembe (most TO NMF) teszek belőle 3 cseppet. Összekeverem a tenyeremben, és úgy kenem fel az arcomra ,nyakamra, és a dekoltázsomra. Annyira puha lesz tőle a bőröm ❤️❤️
A hidratálót sokkal könnyedebbé teszi.
Nagyon lassan fogy, úgyhogy jó sokáig elég lesz az üvegcse.
Néha a kézkrémemhez is keverek belőle 1-2 cseppet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

A hidratálót sokkal könnyedebbé teszi.
Nagyon lassan fogy, úgyhogy jó sokáig elég lesz az üvegcse.
Néha a kézkrémemhez is keverek belőle 1-2 cseppet.

Ingi

2020. július 11.

Az első hialuron szérumom. Kombinált bőrre nagyon bevált, én általában keverni szoktam a hidratáló krémmel, vagy az előtt viszek fel egy vékony réteget, reggel és/vagy este. Gyorsan felszívódik és jól hidratál. Kicsit több, mint 1 hónapos használat mellett még kb csak a negyede hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Lewanda

2020. július 8.

Alapvetően száraz és vízhiányos a bőröm, de T vonalban és az orrom is zsíros, csak úgy csillog villog. Nagy reményekkel rendeltem ebből a szérumból, kb. 1 hete használom, de nekem nagyon nehezen szívódik be és egy fátyolos maszk hatás marad utána. Pedig reméltem, h vízhiányos bőröm feltölti. Még nem hagyom abba, adok neki pár napot.

UPDATE: Néhány hét szünet után beépítettem a reggeli rutinomba, és így érezhetően puhább és komfortosabb az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

NyBetti

2020. július 8.

Végre beszereztem 🙂
Csak azt bánom hogy nem hamarabb, zsíros bőrre nagyon bevált. Önmagában nekem picit húzódott, uh most reggelente úgy használom hogy előtte fújok az arcomra termálvíz sprayt, majd ezt. Így remekül működik, hamar beszívódik, és sokkal hidratáltabb a bőröm, mégse tocsog a zsírban.
Csodaszer 🥰

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Végre beszereztem 🙂
Csodaszer 🥰

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak