Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. május 7.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Hialuron szérum kombinált/zsíros bőrre

5féle hialuront tartalmazó, hipp-hopp beszívódó szérum a bőr hidratálására és vízhiány ellen.

• Különböző súlyú és szerkezetű hialuronokkal
  • Hidratál és feltölt, simítja a finomvonalakat
  • Erősíti a bőr védőrétegét, támogatja a sérült bőr helyreállását
  • Könnyed & gyorsan beszívódik, nem tapad
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2490 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1400 + postán maradó , Eladó: angyalszív
Állapot: 30 ml/kb. fele, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó
Ár: 1200 , Eladó: Cupibogre
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, Packeta, Foxpost, posta

Cupibogre

2022. június 27.

Semmilyen változást nem vettem észre. Mintha vizet kenegettem volna magamra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 27.

Semmilyen változást nem vettem észre. Mintha vizet kenegettem volna magamra.

Brigusss0609

2022. június 23.

Én imádom, nagyon jól hidratálja a vízhiányos, kombinált arcbőröm. 🙏🏼😍🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 23.

Én imádom, nagyon jól hidratálja a vízhiányos, kombinált arcbőröm. 🙏🏼😍🥰

zsonody

2022. június 15.

Nagyon szeretem, szépen hidratálja a bőrömet reggelente használva c-vitaminos szérummal és fényvédővel. (Este lemosó + Niacinamide vagy retinolos szérum + hidratáló)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 15.

tamm

2022. június 2.

E nélkül nincs élet! Telente nagyon szenvedtem régen a kiszáradt arcbőrömmel, és ez teljesen megszüntette a problémát. Érdemes nedves arcra felvinni, így jobban meg tudja kötni a nedvességet, sokkal jobban hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 2.

accy44

2022. május 30.

Nagyon könnyed az állaga, a TO-nál jobb, viszont én ilyen hialuronos krémre a Rohto Mentholatum nagykiszereléső sérumjait jobban szeretem. Sokat próbálkoztam hialuronsavval, de be kell látnom, hogy nem látok változást bőrömön használat után, ezzel sincs ez másként, de kellemes az arcon nem tömít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 30.

Lilike0918

2022. május 29.

Régebben próbálkoztam vele, semmi változást nem láttam a bőrömön, így elhagytam a rutinomból. Egyébként nagyon kellemes állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 29.

Formidable

2022. május 29.

Átlag napi egyszeri használattal kb. 3 hónap alatt ürült ki egy üvegcse, így ennek a 3 hónapnak a benyomásáról tudok beszámolni. Nem éreztem túl számottevő hatást hidratálás tekintetében, illetve én a finomráncok (sajnos már vannak :( ) esetében sem tapasztaltam azt, hogy feltöltené őket. Ártani nem ártott, nem tapasztaltam, hogy bármivel kukacosodna, így 3 csillagot megérdemel, és szerintem egy próbát megér bárkinek. Nekem személy szerint "meh" kategória, de attól másnak beválhat, én pedig kipróbálok egy másik hialuron szérumot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 29.

Queen16

2022. május 10.

Revox utàn imàdom ezt a hialuronsavat, azonal magàba szippantja a böröm, jòl feltölti a böröm, jòl rėtegezhetö. ùjra vevös imàdom! Zsíros börömön egy àlom nem ragad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 10.

ang835

2022. május 8.

Elhagytam a rutinomból, semmit nem tapasztaltam tőle. Ettől hosszú távon még lehet, hogy van hatása - én kb fél évig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 8.

birovivi23

2022. május 6.

Nagyon jó, könnyű kis szérum! Reggel és este is használom a hidratáló előtt közvetlenül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.