KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. augusztus 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Hilauron szérum kombinált/zsíros bőrre

5féle hialuront tartalmazó, hipp-hopp beszívódó szérum a bőr hidratálására és vízhiány ellen.

• Különböző súlyú és szerkezetű hialuronokkal
  • Hidratál és feltölt, simítja a finomvonalakat
  • Erősíti a bőr védőrétegét, támogatja a sérült bőr helyreállását
  • Könnyed & gyorsan beszívódik, nem tapad
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Edina000

2018. augusztus 14.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Kb 3 hete használom de nem látok változást az arcomon . Mikorra várható hogy kisimultabb lesz arcom?
Előnye: gyorsan beszívódik. Ezt a tégelyt elhasználom aztán majd meglátjuk hogy használni fogom e.

Edina000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Daisyyy

2018. augusztus 13.

Teljes mértékben a napi rutinom része lett és nagyon hálás vagyok ezért a termékért, minden reggel ezzel kezdem, és erre jön a hidratáló, majd a smink. Nagyon szépen simítja, feltölti az arcbőrt, sokáig kitart a kiszerelés, és tényleg hamar felszívódik, ha sietni kell, akkor is felkenem. Engem abszolút meggyőzött. :) Reggel ezt használom, éjszakára pedig a 'rich' verziót.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

ami2015

2018. augusztus 12.

Valóban simítja a kis ráncokat, már 3-4 használat után nagyon látványos volt az arcomon. Nekem nagyon tetszik az állaga is, gyorsan beszívódik, tényleg könnyed, még simán megy rá a hidratáló, jó vétel volt. Nálam is állandó darab lesz, úgy érzem. :)

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

sophiie

2018. augusztus 11.

Esténként használom, most a melegben önmagában elég. Pillanatok alatt beszívódik, nagyon könnyű állaga van. Jól hidratál, feltölt, szebb az összkép tőle. Elég valószínű, hogy állandó tagja lesz a rutinomnak.

sophiie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Barbi93

2018. augusztus 11.

Egyszerűen IMÁDOM. Mikor Judit feltöltötte a videót tudtam hogy ki kell próbálnom. Reggeli rutinomba építettem bele. Nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe, nem hagy semmi ragacsos vagy nyálkás érzetett a bőr felületén. Szemkörnyékemre is használom és leginkább ott látom a változást. Nagyon megvagyok elégedve!

Barbi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

bokri28

2018. augusztus 10.

Extrém gyors szállítási idővel érkezett meg a rendelés, egy napon belül, ez abszolút plusz pont! A termék ár/értek arányban engem meggyőzött, nagyon jól beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után, este önmagában, reggel hidratálóba cseppentve használom.

bokri28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

ercsike76

2018. augusztus 7.

Nekem ez a formula vált be nyárra, nagyon könnyed és gyorsan felszívódó, imádom! Nagyon jól hidratál, semmi irritációt nem okozott, imádja a bőröm is. Mindennel kompatibilis, reggel és este is ezt kenem. Picit ragacsos érzet marad utána de hamar elmúlik és nem zavaró.

Kicsit off és remélem nem ütközik szabályzatba DE: Örülök, hogy Apolka ilyenbe vágott, gratulálok hozzájuk! Szerintem szuper termékek és imádom, hogy végre próbálunk felzárkózni az innovációkhoz. Drukkolok nekik mert eddig amiket vásároltam az mind bevált! Hajrá!

ercsike76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

zsizska

2018. augusztus 7.

Jó kis cucc. Könnyen, egy kicsit ragacsos érzés, mind minden hyaluronos szérum után van, de pikk pakk elmúlik ez az érzés. Nagyon hidratált, kellemes tapintású a bőröm utána. Mivel jól hidratál, a zsírosodást csökkenti (ebben a dög melegben teljesen begőzölt a bőröm és extrém zsiros lett. Totál átvariáltam a rutinomat, ez+ Niod mist-je az alapja, jelentős a javulás egy hét után).

zsizska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Ziza

2018. augusztus 2.

Könnyen beszívódik, jól hidratál, szép sima lesz tőle a bőröm. Általában csak este használom, de így is szemmel látható a hatása. Felkenés után nekem kicsit ragacsos lesz tőle a bőröm, de amint teljesen beszívódik, el is múlik. Külön jó pont, hogy ezt a light verziót is piacra dobták, mert a gyártók általában hajlamosak a zsíros bőrű vásárlókról megfeledkezni. Kiváló, mind a márka számos más terméke :)

Ziza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

nellik

2018. augusztus 1.

Nagyon könnyen beszívódik és hidratál, feltölt. Zsíros bőröm van nyáron, tökéletes hidratálás már önmagában is.

nellik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak