KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. augusztus 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Hilauron szérum kombinált/zsíros bőrre

5féle hialuront tartalmazó, hipp-hopp beszívódó szérum a bőr hidratálására és vízhiány ellen.

• Különböző súlyú és szerkezetű hialuronokkal
  • Hidratál és feltölt, simítja a finomvonalakat
  • Erősíti a bőr védőrétegét, támogatja a sérült bőr helyreállását
  • Könnyed & gyorsan beszívódik, nem tapad
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
KERESEM !! Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
Ár: megegyezés szerint , Eladó: kincsö
Állapot: Lehetöleg keveset hasznàlt legyen, Helyszín: --, fizetés: utalàs,CSAK POSTA

lillus09

2018. december 12.

Imádom! A legjobb szérum, amit használtam, csak úgy issza az arcbőröm. Télre a richet rendeltem meg, ilyen áron, nagyon megéri ez a szérum. Hamar elfogyott, minden nap egyszer használtam. Szeretem, hogy hamar beszívja a bőröm és utána jöhet rá a hidratáló így a kombinált acbőröm többé nem hámlik. Alig várom, hogy megérkezzen a következő üvegcse.

lillus09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

zsofiab

2018. december 12.

Valóban nagyon gyorsan felszívódik, kicsit viszkózusabb mint a víz, tehát nem folyik szét egyből az arcon, szépen el lehet dolgozni 3 cseppentésnyit. Szépen hidratál, de a száraz foltjaimat nem tudta eltüntetni. Egyből a hámlasztás és a mist után használom, hogy be tudjon szívódni a bőrbe rendesen. Mivel nincs kifejezetten zsíros bőröm, de száraznak sem mondanám, ezért ezt vettem meg és nem a száraz bőrűeknek való párját. Lehet, hogy legközelebb azt is ki fogom próbálni így télre, amikor nálam is előfordulnak száraz részek az arcomon. Ár-érték arányban egyértelműen verhetetlen.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

dunaimano

2018. december 10.

Ez az eddigi leggyorsabban fogyó szérumom. :) Nagyon szeretem, most már néhány hete használom. Reggelenként a fényvédő előtt csak ezzel hidratálok (bár ha nagyon száraz a bőröm, akkor használok egy komolyabb hidratáló krémet is, de általában estére időzítem a hidratálást). Nagyon meglepődtem, hogy milyen hatásos! A bőröm azonnal puha lesz tőle. Különösen örülök neki hogy semmi irritáló összetevője nincs, így ugyanis a már teljesen kiszáradt, érzékeny területeken is kíméletesen hat. Időnként a kezeimet is bekenem vele. Ár-érték arányban szuper! Biztosan újra veszem még.

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

ostra

2018. december 9.

Ez egy szuper kis szérum, főleg azoknak, akik most ismerkednek a szérumok világával. Könnyű, nem zsírosít, szépen beszívódik. Nyárra inkább ideális, mint télre szerintem. Kedvező az ára, viszont úgy "extrát" nem csinál a bőrrel, szóval kenegetni el lehet, de újravenni nem fogom. Erősebb dolgokra vágyom :)

ostra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

zalla

2018. december 8.

Elfogult vagyok, mert engem egy kevés összetevős, de jól összerakott, megfizethető árú termék azonnal levesz a lábamról. :) Nyáron kezdtem el használni, akkor még csak alkalmanként. Tél felé haladva már az esti rutinom rendszeres szereplője. Nagyon könnyed állagú, színtelen, szagtalan. Gyorsan beszívódik, nem hagy maga után nyomot. Nyáron kombinált télen inkább normálba hajló a bőrtípusom, nekem tökéletesen elég a hidratálás amit nyújt. Nyáron sem éreztem, hogy zsíros lett volna a bőröm a használata mellett. Az ár-érték aránya fenomenális, szemrebbenés nélkül fogom újra venni.

zalla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

StBea

2018. december 5.

Nagyon szeretem, reggel smink alá szoktam használni, feltölti a bőröm. Eleinte azonnal felszippantotta a bőröm, ebből tudtam, hogy bizony van mit pótolni. Mostanra már eltelik pár perc míg teljesen beszívódik, utána kezdem is a sminkelést. Nagyon szereti a bőröm, 1 üveg fogyott el, jöhet a következő !

StBea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

esztiby

2018. december 5.

Nagyon szeretem, a reggeli-esti hidratálást is ezzel oldom meg, nagyon jó az adagolója, néhány csepp elég, elsőre kicsit furcsa, hogy ennyire folyékony az állaga, de nagyon hamar beszívódik, és nagyon kellemes, puha utóhatása van a bőrön, és abszolút nem lesz utána zsíros. Én csak ajánlani tudom!

esztiby
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Regina59

Korcsoport: >54
2018. december 1.

Ez is könnyed állagú, gyorsan beszívódó, kitűnően hidratáló szérum. Megfizethető áron egy szuper hatású hyaluron szérumot kapunk!

Regina59
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 1.

culko

2018. november 29.

Még nem volt ilyen szérumom, de ennek köszönhetően lesz! És valószínűleg ez, mert ha valami egyszer beválik, akkor minek változtatni?
Kicsit sűrű állagú, nem vízszerű, viszkózusabb annál. Először felkenve megijedtem, hogy ragacsos lesz, de pár pillanat és úgy beitta a bőröm, hogy ihaj. Nincs zsírosítás, csak feltöltött, szuper hidratált arcbőr. Éjszakára kenem fel, hidratáló krém alá. Tökéletes.

culko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

barbimariposa

2018. november 27.

3 hete használom minden este az arcomra és nagyon szuper kis termék, nagyon megszerettem. A bőrképen sokat javít és szépen feltölti a vízhiányos részeket is a kombinált arcbőrömön.Külön plusz pont, hogy nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy furcsa filmréteget a bőrön. Az ára is szuper, újra fogom venni, ha elfogy. Köszönöm Juditnak az újabb szuper G&G termékét.

barbimariposa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak