KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. augusztus 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Hilauron szérum kombinált/zsíros bőrre

5féle hialuront tartalmazó, hipp-hopp beszívódó szérum a bőr hidratálására és vízhiány ellen.

• Különböző súlyú és szerkezetű hialuronokkal
  • Hidratál és feltölt, simítja a finomvonalakat
  • Erősíti a bőr védőrétegét, támogatja a sérült bőr helyreállását
  • Könnyed & gyorsan beszívódik, nem tapad
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
KERESEM! Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
Ár: megegyezés szerint , Eladó: kincsö
Állapot: Lehetöleg keveset hasznàlt legyen, Helyszín: --, fizetés: Csak PayPal,posta

szaboaniita

2018. október 20.

Nincs olyan nap, hogy ne használnám. Általában reggel, de ha úgy alakul este is használom. Nagyon könnyű az állaga, pillanatok alatt beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, egyszerűen szuper:) Egyenletesebb a bőröm tőle, szép összképet ad, nagyo szeretem használni. Ár-érték arányban verhetetlen, bármikor újravenném és fogom is :D Nálam is alapdarab:)

szaboaniita
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

suvizsofi

2018. október 18.

Minden reggel ezt használom, rögtön arcmosás után, erre jön a hidratáló. Bele is keverhetném, de annyira jó az állaga, hogy nagyon szeretem felvinni. Hatását tekintve simább, egyenletesebb, finomabb a bőröm. Ez is alap darab lett.

suvizsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

csizi

2018. október 17.

Update: nem tudom mi lehet a G&G termékeiben, de ettől is tiszta pattanás lettem. Nem olyan hamar mint az aPad-tól, kb. 1,5 hétig úgy tűnt szuper minden, de aztán nagyon csúnya lett a bőröm. Amint abbahagytam a használatát szépen helyrejöttem, úgyhogy biztos, hogy ettől volt.

Szuper szérum, nagyon hamar felszívódik, nem zsírosít, nappalra is tudom használni.

csizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

Evelin18

2018. október 16.

Kombinált bőrömre tökéletes. Azonnal beissza, hidratálja és feltölti élettel. Reggel és este használom. Szerintem jóval többet tud,mint bármelyik drágább árkategóriás hyaluronsavas készítmény. Ez előtt elhasználtam 50ml Vichy 89-et, amit szintén imádtam, viszont ez valamivel jobban a kombinált bőrömhöz passzol.

Evelin18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 16.

violavoncydonia

2018. október 9.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Reggel és este is használom, Weleda Skin Food-ot keverek hozzá. Feltölti az arcomat, hidratál.

violavoncydonia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

pasztibarbi9

2018. szeptember 29.

Egy hete van még csak meg, de nagyon megszerettem, pihe-puha lesz tőle a bőröm és szebb összképet ad:) viszont brutál gyorsan fogy, emiatt csak 4 csillag

pasztibarbi9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

PAncsi79

2018. szeptember 21.

Volt néhány negatív tapasztalatom HA szérumokkal: az alapvetően vízhiányos bőrömet tovább szárították, mivel nem volt elég a rájuk kent vízbázisú arckrém, a bőröm mélyebb rétegeiből szívták el a vizet. Emiatt ezt a terméket nem is mertem megrendelni egyből a megjelenésekor, mert féltem, hogy ezzel is ugyanígy járok, ám a sok pozitív vélemény hatására végül beadtam a derekam (no meg közrejátszott az is, hogy bíztam a márkában, Judit neve azért sokat jelent a krémek esetében...)
Ha lúd, legyen kövér alapon a Light és a Rich verziót is megrendeltem - a light verziót reggelre, a Rich verziót pedig éjszakára szántam.
Az aPAD után viszem fel ezt a szérumot és nagyon elégedett vagyok a hatásával. Feltölti a bőröm, nagyon jól hidratált érzést ad. Tökéletesen működik önmagában is, de ha nem felejtem el / van időm, fújuk rá némi ásványvizes sprayt is. Érezhetően puhább, jobb a bőröm állaga, mint enélkül (én viszek fel rá arckrémet is, de érezhetően kevesebbre van szüksége a bőrömnek, mint korábban).

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Alizka

2018. szeptember 8.

Rajtam eléggé látványos a hatása, kisimultabb és feltöltöttebb a bőröm, meg van egy egészséges fénye is. Nem gondoltam volna, hogy a zsíros csillogáson kívül még valaha látni fogok fényt az arcomon. Vannak azok az olcsó pöttyös labdák, amelyek új állapotukban fényesek és feszesre fújtak, de aztán hamar plöttyedtek lesznek és megkopnak, és az az iszonyatos hangjuk lesz, ahogy a betonra huppannak és nem akarnak visszapattanni. Kis túlzással az arcbőröm a használt labda állapotból az új labda állapotába került, köszönöm. Az ára is nagyon baráti. Tényleg könnyen beszívódik. Az orr alatti részen tapasztalok egy enyhe irritációt (kis viszketés és csípés), de nem biztos, hogy ettől, mert ezen a területen mostanában eléggé hisztis a bőröm. Tutira újra vevős, és jár neki az 5 csillag.

Alizka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 8.

rabbitdoubt

2018. szeptember 6.

Eléggé szkeptikus vagyok a kencékkel szemben, nem nagyon hittem abban, hogy 'felkened és látod a változást'. Ennél felkenem, és látom a változást. :) Reggel szoktam használni pupa BB krém előtt (ami nagyon rendben van, viszont köztudottan szereti kiemelni a száraz részeket az arcon), tökéletesen viselkedik, nekem ennyi elég is. Puha, valahogy egyenletesebb tőle a bőröm, este pedig a a cheer up-os hámlasztóval, és aPAD testvérkéjével térek nyugovóra.

rabbitdoubt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 6.

BeataK

2018. augusztus 31.

Nagyszerű alternatíva azoknak, akiknek annyira zsíros a bőrük, hogy nappalra nem viselnek el rajta semmilyen hidratálót. Ez a kis szérum gyönyörűen feltölt, de nem nehezíti el a bőrt. Működik mindennel: hámlasztás után, primerként, hidratálóként. A bőröm már elsőre szerette és az esti hidratálómmal is jóban vannak. Az ára is nagyon baráti.

Mit írhatnék még? Megbízható jolly joker termék, nem okozott csalódást.

BeataK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Mit írhatnék még? Megbízható jolly joker termék, nem okozott csalódást.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak