Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. augusztus 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Hilauron szérum kombinált/zsíros bőrre

5féle hialuront tartalmazó, hipp-hopp beszívódó szérum a bőr hidratálására és vízhiány ellen.

• Különböző súlyú és szerkezetű hialuronokkal
  • Hidratál és feltölt, simítja a finomvonalakat
  • Erősíti a bőr védőrétegét, támogatja a sérült bőr helyreállását
  • Könnyed & gyorsan beszívódik, nem tapad
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
30 ml-es pipettás üveg
Ár: 490 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Kimosott, fertőtlenített, Helyszín: --, fizetés: --
Ures uvegek, tegely
Ár: 750 ft egyeben, postaval , Eladó: Deep1982
Állapot: 15 ml 20 ml 30 ml, Helyszín: Piliscsaba, fizetés: Postan marado
nyuszika823

2019. április 11.

Számomra nem csodaszer, mert csak a homlokomon érzem, hogy segített, az arcom többi részén sajnos nem, de mivel ahhoz képest olcsó, megéri legalább kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

katonabianka

2019. április 9.

Kedvenc szérumommá nőtte ki magát, mindent megtesz, amit ígér. Azért vonok le 1 csillagot, mert az első üvegen azèrt fogyott el idő előtt, mert szétesett a pipetta része.... elég érthetetlen. Akneroxid alá is szoktam kenni, nagyon sokat segítenek együtt +(hidratáló).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Zsanka91

2019. április 1.

Nagyon megszerettem ezt a szérumot, tényleg szépen hidratálja a bőröm, nyáron sokszor csak önmagában használtam, vagy egy könnyedebb gél állagú hidratálóval, és bőven elég is volt az arcbőrömnek. Télen viszont minden nap használtam fölé hidratáló krémet, sőt nagyon hideg időben az egészen testesebb állagú krémeket is kívánta az arcbőröm, így lehet, hogy idén télre a rich változatát fogom beszerezni, de az biztos, hogy marad a rutinonban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

pdorka13

2019. április 1.

Kb egy hete van meg, reggel és este használom. Ilyen állagú termékkel még sosem találkoztam, érdekes, enyhén nyúló állagú. Amit eddig észrevettem, hogy sokkal hidratáltabb, nem hámlik annyira, mint eddig. Reggel fényvédő előtt használom, este pedig a Clinique Moisture Surge előtt, így nagyon jó kiegészítője a krémeknek :) Könnyen beszívódik, mattít. Ennyi pénzért nagyon szuper, később update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Timi851207

2019. április 1.

Tetszik a hatása és nagyon jó árban van. Viszont az állagán javíthatnának picsit, hogy ne legyen ennyire híg. Egy gélesebb állaggal jobban megbarátkoznék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Lillababa

2019. március 28.

Nekem a napi használat nagy változást hozott a bőröm összképében, nem hámlik az érzékeny bőröm foltokban és rugalmasabb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

my89nicky

2019. március 16.

Tetszik a termék, zsíros bőröm miatt sminkelés előtt ezt használom. Hidratál bár télen volt, hogy nem volt elég. Nagyon hamar elfogy sztem egy üvegcse, pedig csak reggel használom. Az ára szuper. Még gondolkodom, hogy újra vegyem e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

kremezs

2019. március 10.

Nagyon szerettem, egy üveggel elhasználtam belőle, és valószínűleg újra fogom venni. Jólesően hidratálta a bőrömet, ami nem könnyű, mert egyszerre száraz és zsíros is a bőröm, sokszor érzem úgy, hogy túl sok egy adott krém, de ez a tökéletes arany középút volt :). Általában ez volt az első dolog, amit felkentem reggel, rá egy ici-pici Clinique moisture surge hidratáló, és erre sminkeltem. Együtt használtam a G&G Cheer up hámlasztóval, és szerintem látványosan szebbé tették a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

bernadettu

2019. március 4.

Update: lassan az üveg aljára érek, még mindig szeretem, semmi pattanást nem okozott, viszont kíváncsiságból egy másik hialuron savas szérumot rendeltem meg illetve szeretném majd látni, hogy hogyan reagál a bőröm, ha majd elhagyom a terméket.

Első hialuronos szérumom. Kb 5 napja használom és már az első alkalommal éreztem a feltöltő hatását.
Ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Ennyi pénzért ajándék.

Trixi

2019. február 22.

Valamiért kis idővel a reggeli használat után iszonyúan bezsírosodik a bőröm tőle, szinte tocsog a zsírtól a homlokom. Azt is tapasztaltam, hogy általánosságban jobban kipirosodik a bőröm tőle, mint egyébként szokott, ha nem sminkelem ki magam. Ha esti rutinban használom (egy másik szérummal keverve szoktam esténként felvinni), akkor reggelre viszont nagyon szép kisimult, hidratált a bőröm, és nem piros, de ezt inkább a másik szérumnak tudom be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak