Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a HelloSkin-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. május 7.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: HelloSkin, 2490 Ft

Hialuron szérum kombinált/zsíros bőrre

5féle hialuront tartalmazó, hipp-hopp beszívódó szérum a bőr hidratálására és vízhiány ellen.

• Különböző súlyú és szerkezetű hialuronokkal
  • Hidratál és feltölt, simítja a finomvonalakat
  • Erősíti a bőr védőrétegét, támogatja a sérült bőr helyreállását
  • Könnyed & gyorsan beszívódik, nem tapad
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2490 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1900 , Eladó: Kntrl
Állapot: 2-3-szor próbált , Helyszín: Pécs, Veszprém , fizetés: Személyes átvétel

Haracsimoncsi

2021. június 13.

Az első üvegem felénél járok - ajándékba kaptam - szépen beillesztettem a napi rutinomba és nagyon megszerettem! Nekem tökéletes érzést varázsol, hidratáló alá használom ( kb 4 cseppet ), más szérummal is kombinálom időnként, az eredmény pedig szuper! Közvetlenül használatkor kicsit ragacsosnak érzem, de az hamar beszívódik a hidratálóval és nem marad utána semmi csak a puha, sima érzetű bőr. Biztosan újraveszem majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.

Karina08

2021. június 10.

Kellemes formula, Rich verzióját is próbáltam, és jelenleg azt használom. Mindkét változatból elhasználtam már 1-1 üveggel, a nyár érkeztével ismét a Light lesz az arcápolási rutinom alapja, reggel és este, nedves bőrre kenve. Könnyen beszívódik, jól rétegezhető, és jól hidratál. Ár.érték arányban nekem 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Kencefice17

2021. június 8.

Nem kételkedem benne, hogy jól teszi a dolgát, de mivel amúgy is használok hidratálókrémet és glicerines szérumokat, ezért nem vettem észre külön a hatását. Kb. 1 hónapja használom, egyelőre nem tervezem újra venni, inkább beruházok egy hialuront is tartalmazó hidratálóra majd (mostanság amúgy is belekeverem az esti krémembe), esetleg a Rich változatára. Egyébként kellemes kis formula, szeretem az állagát, és tényleg hiszem, hogy jó, mert sok más G&G termék is bizonyított már nekem, de én inkább kísérletezgetek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 8.

judit1982

2021. június 7.

Imádom ezt a szérumot. Ez volt az első, amit bevezettem a tudatos bőrápolási rutinomba, és azóta is kedvenc, nem is fogom lecserélni szerintem. Kombinált bőrömre tökéletes, nem zsírosodik tőle, pedig reggel-este használom. Megy tőlem is az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

bognarcsilla

2021. május 29.

Nagyon szuper plusz hidratálásnak, jól beszívódik, kellemes érzetet hagy. Egyelőre nem érzem létszükségletnek, mivel annyira nincs kiszáradva az arcom, lehet, hogy télen ez másképp lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

nagynomy

2021. május 28.

Vízhiányos, T vonalban zsírosodó bőrömnek kiváló, jól beszívódik. Első hyaluron szérumom. Reggel és este használom, arcápolási rutinom része.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 28.

Bolgarka

2021. május 28.

Nem rossz, de igazából nem lesz a kedvencem. Használtam a HA5 Rich-et, őszintén szólva én teljesen meglepődtem, hogy nem nagyon vettem észre állagbeli különbségeket. A TO Marine Hyaluronics utána nekem ez sok. Depersze jól hidratál, lehet elteszem télre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

Bius9611

2021. május 24.

A kombinált, felszíni vízhiánnyal küszködő bőrömre tökéletes ez a szérum. Én is vizes arcra viszem fel, mind a reggeli, mind az esti rutinomnak fontos lépése. Amióta használom, azóta nem érzem dehidratáltnak a bőröm, az én bőrápolási rutinomnak alapdarabja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

Viv89

2021. május 19.

A legjobb hialuron szérum, már több üveggel elfogyott. Szuperül hidratál, hamar látványos az eredménye. Imádom. A rutinom alap darabja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Bubu2019

2021. május 18.

Imádom! Első alkalom után már érezni a hatását! Sima bőr🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Imádom! Első alkalom után már érezni a hatását! Sima bőr🙂

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak