Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. augusztus 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Hilauron szérum kombinált/zsíros bőrre

5féle hialuront tartalmazó, hipp-hopp beszívódó szérum a bőr hidratálására és vízhiány ellen.

• Különböző súlyú és szerkezetű hialuronokkal
  • Hidratál és feltölt, simítja a finomvonalakat
  • Erősíti a bőr védőrétegét, támogatja a sérült bőr helyreállását
  • Könnyed & gyorsan beszívódik, nem tapad
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Nessy

2020. január 18.

Kellemes, könnyed hidratáló szérum, de a 4 G&G szérum közül ezért nyúltam a legkisebb lelkesedéssel. Nem éreztem világmegváltó hatást, sem a ráncaim akár minimális csökkentését. Problémát nem okozott, tetszik a márka, szóval ha lesz újdonság, ki fogom próbálni, de erre a szérumra nincs szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Dana1983

2020. január 18.

A nagyon érzékeny bőröm piros lesz tőle, nem hidratál eléggé (pedig nincs száraz bőröm), és pattanásokat is csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 18.

umpalumpa

2020. január 13.

Érdekes módon csípi a bőröm. Próbáltam első rétegnek és toner/permet fölé másodiknak és mindkét esetben csíp. Nem vészes, rövid ideig tart, csak meglepődtem, mert ritkán tapasztalok ilyet. Sajnos a hatásától nem vagyok oda, lehet, hogy hiába olajos a bőröm, mivel öreg tyúknak számítok, a rich változat kellett volna. Nem érzem, látom a feltöltést, olyan, mintha nem történne meg a felkenése. Nem húzodott a bőröm az elhagyása után sem jobban, mint előtte. Próbáltam nélküle élni és tökéletesen ment. Talán hosszú távon lenne értelme használni, de ennél volt már látványosabb hatású kencém is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

Orsi114

2019. december 18.

Kb 1,5 éve használom minden nap. Néhányszor próbáltam boltban kapható termékkel helyettesíteni ("csak" hyaluronsav, mi bajunk lehet :D ), de nem lehetett... Jól hidratál, sokkal ellenállóbb lett a bőröm és feleannyira sem zsírosodik. Télen csak éjszakára használom, félek, hogy a hidegben kárt tenne a bőrömben, tavasztól őszig viszont a reggeli és az esti rutinom alap eleme. Önmagában nem csodaszer, de minden más követő terméknek felerősíti a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 18.

ppetruc

2019. november 19.

Az esti bőrápolási rutinom része a Cheer up, és aPad mellett. Egész éjjel tartó hidratáltságot adott a bőrömnek, bár egy jó ideje kiegészítem a hidratálást a TO hidratálójával is és azt kell mondanom, együtt még szuperebb kombó. Nagyon könnyen felszívódik. Már két üvegcsével elhasználtam, egész biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

humankind

2019. november 17.

sajnos nagyon csúnyán kiütéses lett tőle az egész arcom. :( pedig annyira szerettem volna szeretni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 17.

melanie500

2019. november 17.

Nem hiszem el, hogy 120 nobol en vagyok az egyetlen, akinek ez szmotyi nem valt be! Megint abba a hibaba estem, hogy ami masnak bevalt (lehetoleg jo sok embernek), az majd nekem is mukodni fog. De nem! Halaistennek,ugye (szarkazmus) Gondoltam, nappalra letudom egy kiraly hialuron savval a hidratalast. Aha. Ahogy Moricka elkepzelte. Pattanasos lettem, bar nem biztos, hogy tole, de konnyen lehet, hogy rasegitett. Nem hidratalt igazabol. Szerintem 1 millio nobol en vagyok az a valaki, akinek a hialuron szaritja a boret. Felejtős. De nagyon sajnalom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

muszika

2019. november 15.

Ha csak egyetlen termekem lehetne hidratalasra, ez az egy lenne az. Orok kedvenc lett, issza a borom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

Srutika

2019. november 15.

Eleinte a reggeli rutin részeként használtam fényvédős hidratálókrém előtt, majd később az esti bőrápolásba is beépítettem. Már az első használatok során is észrevehető a változás, csodásan feltölti a bőrt, de hosszabb távon még inkább érezni a hatását. Megfigyeltem, hogy ha az esti használat után, elalvás előtt nagy pohár langyos meleg vizet iszom, reggelre még simább, ragyogóbb arc néz vissza a tükörből. Külön öröm, hogy magyar termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

wasp

2019. november 4.

Régóta használom, főleg nappalra, nagyon szeretem, gazdaságos, jó ár-érték arányú, termék, ami nem irritálja a bőröm. Pár cseppet szoktam eloszlatni az arcomon úgy, hogy keverek mellé egy csepp egy Ordinary C vitaminos szérumot, fölé mehet egy csepp aPad és egy jó nappali hidratáló végül fényvédő, ezekkel együtt nagyon klasszul működik. Önmagában nem ajánlom, mindenképp választani kell mellé egy hidratálót, hogy ne a bőrödből kösse meg a nedvességet, mert mikor magában használtam, éreztem, hogy szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak