Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. augusztus 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Hilauron szérum kombinált/zsíros bőrre

5féle hialuront tartalmazó, hipp-hopp beszívódó szérum a bőr hidratálására és vízhiány ellen.

• Különböző súlyú és szerkezetű hialuronokkal
  • Hidratál és feltölt, simítja a finomvonalakat
  • Erősíti a bőr védőrétegét, támogatja a sérült bőr helyreállását
  • Könnyed & gyorsan beszívódik, nem tapad
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
roro

2019. augusztus 9.

Nézegettem a Skinsmart oldalát, hogy összerakjam az első kosaram. Majdnem kimaradt belőle, mivel olajat is rendeltem, extra érzékeny bőrre valót. Azután rágondoltam az orrom on lévő mitesszerekre, és végül jött hozzám ez is postával :D milyen jól tette! Ez fogyott el a leghamarabb, imádja a bőröm. Nagyon jól kombinálható a más szérumokkal, hidratáló krémmel, olajokkal. Sokat segített az érzékeny, pirosodó, vízhiányos bőrömön. Újra is rendeltem.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

körtevirág

2019. augusztus 9.

Nagy kedvenc megfizethető áron, reggel és este is használom, nagyjából egy éve. A bőröm puhább, hidratáltabb, a homlokomon lévő mimikai is ráncok is kevésbé észrevehetőek. Télen a gazdagabb testvérét használom, szuper mindkét termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

BloomRoomBlog

2019. augusztus 8.

Szuper termék, elsőre kicsit ragacsosnak tűnik, de másodpercek alatt beszívódik, esénként használom. A hosszú távú hatására kíváncsi leszek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

rimfruaa

2019. augusztus 1.

Nagyon könnyen kezelhető formula, amely gyorsan beszívódik. Tényleg nem hagy tapadós érzetet maga után.
Teszi a dolgát, szóval imádom! Néha a sima hidratálókrémhez pipettázok egy kisebb mennyiséget vagy pedig önmagában használom.
Nagyon szeretem a márkát, a minőséget, a tulajdonságokat. Köszönjük Judit és csapata! :)))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Kise

2019. július 31.

Nagyon jó kis szérum. Gyorsan beszívódik, bár kissé ragad a bőröm tőle, de úgyis használok egy extra gyorsan beszívódó hidratáló krémet is. Este- reggel is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 31.

DianeLockhart

2019. július 19.

Nagyon szeretem, sokkal egységesebb a bőrképem, mióta használom. Reggel szoktam a hidratáló alá felvinni, néha este is. Télre szeretnék majd rich változatot rendelni, de nyárra ez megfelelő. Gyorsan beszívódik, nem ragad, jól lehet sminkelni rá. Sokminden irritálja a bőrömet, de ettől még a legelején sem volt semmi panaszom. Örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 19.

Mona29

2019. július 14.

Nagyon szeretem. Könnyű az állaga, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. A melegebb időkben reggelente simán kiváltja a hidratálót. Finoman feltölti a bőrt, kellemes érzetet hagy. A pipettával jól adagolható és viszonylag sokáig elég. Biztos, hogy hamarosan újraveszem. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

oanita55

2019. július 10.

Nagyon jó termék szerintem, jól hidratál. Nyáron is télen is tökéletes. Alapozó alá is szuper. Imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

Azaleeh

2019. július 2.

Nagyon finom puha bőrt eredményez, nagyon szeretem! Tökéletes az állaga és nyáron hidratálóként is elég a zsíros bőrömre!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

senskin

2019. június 24.

A rich változatot éjszakára, ezt nappalra használom és meg kell mondjam ennél jobb hyaluron szérumom sosem volt, pedig már sokat kipróbáltam. Hatásos, és babaőrt eredményez megfelelő szérummal és hidratálóval használom. de önmagában is megállja a helyét! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak