Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. augusztus 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Hilauron szérum kombinált/zsíros bőrre

5féle hialuront tartalmazó, hipp-hopp beszívódó szérum a bőr hidratálására és vízhiány ellen.

• Különböző súlyú és szerkezetű hialuronokkal
  • Hidratál és feltölt, simítja a finomvonalakat
  • Erősíti a bőr védőrétegét, támogatja a sérült bőr helyreállását
  • Könnyed & gyorsan beszívódik, nem tapad
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
puddin66

2019. január 14.

Igazából jól felszívódik és szép lesz tőle az arcbőröm, de olyan hatalmas nagy változást nem tapasztaltam a szérum rendszeres használatával kapcsolatban. Nekem alapvetően kombinált az arcbőröm és könnyen zsírosodik, de ez pont megfelel rá. Összességében nem egy rossz szérum, de még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

veresx

2019. január 13.

Sajnos ez a G&G termék sem vált be nálam, pattanásaim lettek tőle, főleg a homlokomon. Először kételkedtem benne, hogy ez okozta őket. Egy darabig nem használtam, le is tisztult az arcom, majd az újbóli használattal a pattanások is visszajöttek. Sajnos innentől egyértelmű volt, hogy ez a ludas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

tinyblackpaw

2019. január 11.

Mindkét változatot megrendeltem, különbséget viszont nem igen tapasztaltam, mind a Light mind pedig a Rich remekül hidratál, feltölti a bőrt nedvességgel, remekül kiegészíti a TO Natural Moisturizing Factors krém hatását. Pillanatok alatt beszívódik, nem hagy semmilyen nem kívánatos réteget a bőrön, nem okoz irritációt sem pattanásokat nálam. Ár-érték arányban kimagaslóan jó termék. Napi kétszer reggel és este használom, így kb 2 hónapra volt elegendő. Ami miatt mindenképp újra fogom venni az az, hogy sokkal hidratáltabbá vált a bőröm, amióta ezt használom. Megszűnt a száraz, húzódó feszülés ami korábban jelen volt, ha nem krémeztem be elég alaposan az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Norc0502

2019. január 10.

Többször próbálkoztam vele, de minden alkalommal pici, bőr alatti pattanásokat okozott kb 1 hét használat után. Csak az ára és az állaga miatt kapja meg a 2 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

lillus09

2018. december 12.

Imádom! A legjobb szérum, amit használtam, csak úgy issza az arcbőröm. Télre a richet rendeltem meg, ilyen áron, nagyon megéri ez a szérum. Hamar elfogyott, minden nap egyszer használtam. Szeretem, hogy hamar beszívja a bőröm és utána jöhet rá a hidratáló így a kombinált acbőröm többé nem hámlik. Alig várom, hogy megérkezzen a következő üvegcse.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

zsofiab

2018. december 12.

Valóban nagyon gyorsan felszívódik, kicsit viszkózusabb mint a víz, tehát nem folyik szét egyből az arcon, szépen el lehet dolgozni 3 cseppentésnyit. Szépen hidratál, de a száraz foltjaimat nem tudta eltüntetni. Egyből a hámlasztás és a mist után használom, hogy be tudjon szívódni a bőrbe rendesen. Mivel nincs kifejezetten zsíros bőröm, de száraznak sem mondanám, ezért ezt vettem meg és nem a száraz bőrűeknek való párját. Lehet, hogy legközelebb azt is ki fogom próbálni így télre, amikor nálam is előfordulnak száraz részek az arcomon. Ár-érték arányban egyértelműen verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

dunaimano

2018. december 10.

Ez az eddigi leggyorsabban fogyó szérumom. :) Nagyon szeretem, most már néhány hete használom. Reggelenként a fényvédő előtt csak ezzel hidratálok (bár ha nagyon száraz a bőröm, akkor használok egy komolyabb hidratáló krémet is, de általában estére időzítem a hidratálást). Nagyon meglepődtem, hogy milyen hatásos! A bőröm azonnal puha lesz tőle. Különösen örülök neki hogy semmi irritáló összetevője nincs, így ugyanis a már teljesen kiszáradt, érzékeny területeken is kíméletesen hat. Időnként a kezeimet is bekenem vele. Ár-érték arányban szuper! Biztosan újra veszem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

ostra

2018. december 9.

Ez egy szuper kis szérum, főleg azoknak, akik most ismerkednek a szérumok világával. Könnyű, nem zsírosít, szépen beszívódik. Nyárra inkább ideális, mint télre szerintem. Kedvező az ára, viszont úgy "extrát" nem csinál a bőrrel, szóval kenegetni el lehet, de újravenni nem fogom. Erősebb dolgokra vágyom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

zalla

2018. december 8.

Elfogult vagyok, mert engem egy kevés összetevős, de jól összerakott, megfizethető árú termék azonnal levesz a lábamról. :) Nyáron kezdtem el használni, akkor még csak alkalmanként. Tél felé haladva már az esti rutinom rendszeres szereplője. Nagyon könnyed állagú, színtelen, szagtalan. Gyorsan beszívódik, nem hagy maga után nyomot. Nyáron kombinált télen inkább normálba hajló a bőrtípusom, nekem tökéletesen elég a hidratálás amit nyújt. Nyáron sem éreztem, hogy zsíros lett volna a bőröm a használata mellett. Az ár-érték aránya fenomenális, szemrebbenés nélkül fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

StBea

2018. december 5.

Nagyon szeretem, reggel smink alá szoktam használni, feltölti a bőröm. Eleinte azonnal felszippantotta a bőröm, ebből tudtam, hogy bizony van mit pótolni. Mostanra már eltelik pár perc míg teljesen beszívódik, utána kezdem is a sminkelést. Nagyon szereti a bőröm, 1 üveg fogyott el, jöhet a következő !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak