Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. augusztus 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Hilauron szérum kombinált/zsíros bőrre

5féle hialuront tartalmazó, hipp-hopp beszívódó szérum a bőr hidratálására és vízhiány ellen.

• Különböző súlyú és szerkezetű hialuronokkal
  • Hidratál és feltölt, simítja a finomvonalakat
  • Erősíti a bőr védőrétegét, támogatja a sérült bőr helyreállását
  • Könnyed & gyorsan beszívódik, nem tapad
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
esztiby

2018. december 5.

Nagyon szeretem, a reggeli-esti hidratálást is ezzel oldom meg, nagyon jó az adagolója, néhány csepp elég, elsőre kicsit furcsa, hogy ennyire folyékony az állaga, de nagyon hamar beszívódik, és nagyon kellemes, puha utóhatása van a bőrön, és abszolút nem lesz utána zsíros. Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Regina59

Korcsoport: >54
2018. december 1.

Ez is könnyed állagú, gyorsan beszívódó, kitűnően hidratáló szérum. Megfizethető áron egy szuper hatású hyaluron szérumot kapunk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 1.

culko

2018. november 29.

Még nem volt ilyen szérumom, de ennek köszönhetően lesz! És valószínűleg ez, mert ha valami egyszer beválik, akkor minek változtatni?
Kicsit sűrű állagú, nem vízszerű, viszkózusabb annál. Először felkenve megijedtem, hogy ragacsos lesz, de pár pillanat és úgy beitta a bőröm, hogy ihaj. Nincs zsírosítás, csak feltöltött, szuper hidratált arcbőr. Éjszakára kenem fel, hidratáló krém alá. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

barbimariposa

2018. november 27.

3 hete használom minden este az arcomra és nagyon szuper kis termék, nagyon megszerettem. A bőrképen sokat javít és szépen feltölti a vízhiányos részeket is a kombinált arcbőrömön.Külön plusz pont, hogy nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy furcsa filmréteget a bőrön. Az ára is szuper, újra fogom venni, ha elfogy. Köszönöm Juditnak az újabb szuper G&G termékét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

racheldawes

2018. november 20.

Két üvegcsével is elfogyasztottam belőle, de most bő egy hónapja már nem használom, így össze tudtam hasonlítani, hogy mit is jelentett a bőrömnek: nem lett kevésbé hidratált, sem különösebben rosszabb a bőrképem nélküle, talán csak a "feltöltöttséget" tudnám kiemelni, amit a használata során jobban észrevettem az arcomon. Azonban pozitívumai között említeném meg az árát, és azt, hogy semmilyen irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

angelcare

2018. november 17.

Szóval az úgy volt hogy ha a fejembe veszek valamit akkor az kell.😁Eredetileg a Hada Labo hyarulonos lotiont akartam megvenni de ez a cucc hamarabb volt elérhető és még akciós is volt így természetesen a kosaramban landolt.Szuper darab,nagyon jól hidratál és gyorsan beszívódik ragacsos érzet nélkül.Azóta már beszereztem a Hada Labo-t is és ami dönt a javára az az ára, egyebekben szuper mindkettő.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

Sharklady87

2018. november 16.

Még él bennem az emlék, hogy egyszer Krisztus előtt egy Pixiboxban került hozzám egy icipici mini nagyonmárkás hialuronsav szérum és olyan szinten csodát tett a bőrömmel, hogy majdnem kiadtam a teljes kiszerelésért 20 ezret, de aztán győzött a józan ész. Aztán amikor bejött a The Ordinary mindig csak tervezgettem, hogy kipróbálok egyet onnan is, de a botrányok, a készlethiányok és egyéb körülmények elvették a kedvem. Amikor megjelent ez a termék, nem tudtam több indokot felhozni, hogy nekem miért nem kell most épp hialuronsavas szérum, mert ez egy számomra szimpatikus és támogatott magyar márka terméke, elérhető áron, garantált minőségben, állatkísérlet mentesen. Megrendeltem és nem bántam meg. Egy hónapja használom, elég lassan fogy nálam, így sokáig elég lesz. Pont olyan tökéletes mint a méregdrága ismerőse akinek már a nevére sem emlékszem. Az, hogy van külön zsíros bőrűeknek készített verzió az óriási plusz. Az arcom csak úgy beszippantja. Szépen hidratálja és nagyon jól tudok rá rétegezni, smink és primer alá is bátran tudom használni, mert nem aknázza alá a művemet. Nem vagyok egy hozzáértő, de szerintem szükség van az ehhez hasonló megbízható magyar márkákra, akik elérhető áron adnak minőséget és visszahozzák az emberek bizalmát a magyar piacra. Még több ilyet! Az állaga amúgy nem teljesen folyékony, kicsit ragadósabb, nem annyira mint a (Neogene, eszembejutott! :D) drága rokona, az már szinte csiganyál szerű volt, de pont annyira, hogy ne legyen bosszantó a folyékonysága miatt a felvitel és a cseppentő is praktikus ehhez az állaghoz, de az tény, hogy én nem vagyok egy nagy cseppentő fan. Beszívódás után nem hagy ragacsos érzetet a bőrön. A hatásától független ugyan, de nekem tetszik a letisztult design is. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

babyface

2018. november 15.

sokkal jobban szeretem mint a hylamide-os hialuronsavas szérumomat (ami végül anyukámnál kötött ki) az állaga egyszerűen tökéletes a zsíros bőrömnek, láthatóan simább és tömörebb tőle az arcom. :) hogy az áráról már ne is beszéljünk... :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Csobanka

2018. november 12.

Nálam ez már a második hialuronos szérum volt az életemben :) Először az aromaxosat próbáltam, ami tényleg egy csodaszer. Gondoltam megnézem ezt is, ez jóval olcsóbb és nincs benne alkohol. Sajnos csalódnom kellett. Nem tölti fel úgy a fejemet, mint az említett vetélytárs csak hosszabb használat után lehet észlelni némi javulsát. Sajnos a krémet sem engedi felszívni nekem, ami a másikkal nem volt gond.

Így csak 3*-ot érni, de ha egy csepp avokádóolajat teszek bele és ezt használom krém helyett alapozó alá akkor elég jó. Sajnos a mély ráncokkal nem bírkózik meg de hidratálónak megfelel, magyar & minden mentes & olcsó ezért 4*.

Amúgy arra gondoltam a glicerin nehezítheti a felszívódást, mert azt olvastam, hogy az nem engedi kiszáradni a bőrt, de ha elől van az összetevők között és valakinek vízhiányos az arca, akkor azt nem is tölti fel... Ki tudja mi igaz de a tapasztalataim ezt alátámasztják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

ursuska

2018. november 10.

Vízhiányomra tökéletes, csak úgy issza a bőröm, semmi ragacsosodás. Reggel és este is használom, mert szükségem van rá. Este mindenképpen használok utána egy nehezebb, okklúzív krémet, hogy a bőröm meg is tartsa a hidratáltságot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak