Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. július 3.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Hialuron szérum normál/száraz bőrre

5féle hialuront tartalmazó, bársonyos szérum a bőr extra hidratálására és vízhiány ellen.

• Különböző súlyú és szerkezetű hialuronokkal
  • Hidratál és feltölt, simítja a finomvonalakat
  • Erősíti a bőr védőrétegét
  • Ozmolittal támogatja a felborult vízháztartás helyreállítását
  • Selymes, de könnyed állag
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2000 Ft , Eladó: abicicaaa
Állapot: Képen látható , Helyszín: Békéscsaba , fizetés: Személyes átvétel, banki utalás után posta
lillus09

2019. február 23.

Ugyanolyan jó, mint a light változat. Télre talán ez a jobb és érezhetően táplálóbb, mint a light. Vízhiányos bőrömre elengedhetetlen, felkenem és jön rá a hidratálókrém. Imádom, mindig lapul egy a polcomon!

lillus09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

allegra

2019. február 22.

Csak szuperlatívuszokban tudok róla nyilatkozni. Kb. 1 hónapja használom, főleg esti rutinban, de néha reggelente is. Felvinni és eloszlatni nagyon könnyű. Van 1-2 halvány homlokráncom, látványosan kisimította őket, a szemem körüli szarkalábak is csökkentek. A bőröm szebb, egészségesebb, kipihentebb. Eleinte problémát okozott eltalálni a megfelelő mennyiséget, mert ha sokat tettem, akkor a rákent krémek (Ilcsi Flavonoid Extra és/vagy AHA Naspolya) nem szívódtak be és kéregszerűen ledörzsölődött egy része az anyagnak és a krémnek, ám végül sikerült kitapasztalnom. Kb. 4-5 csepp elegendő egy alkalommal. Ár-érték arány nagyon jó, főleg Paulához viszonyítva. Szóval, eddig egy nagy 5-ös, aztán később visszatérek, hogy tartós lesz-e az eredmény.

allegra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Gabszi

2019. február 17.

Update: Jöttem updatelni. Hát nem tudom kicsit vegyesek lettek az érzelmeim, kombinált bőröm van ami inkább a száraz felé billen pláne télen, akkor még erőteljesebben, ezért is rendeltem meg ezt a szérumot. És kb egy hónapig jó is volt napi egyszeri használat mellett a bőrömnek. De utána nem tudom, hogy mi történt egyszerűen "besokalt" tőle a bőröm. Ha este használtam másnapra a homlokom olyan volt mint a discogömb, annyira fénylett és olajos volt. Amiben a legviccesebb, hogy nekem természetesen, soha nem produkál ilyet! Ha semmilyen bőrápolási terméket nem használok, akkor rövid időn belül olyannyira száraz lesz, hogy elkezd hámlani. Ettől függetlenül így is tudom használni és el fogom használni, de maximum heti kétszer szoktam használni, szigorúan akkor, amikor nem használok hámlasztót (valamiért, ha használom az ordinary-s hámlasztómat másnapra még durvább a diszkógömb hatás) És kb 2- max 3 cseppet használok azt az orcámra csepegtetve, a homlokomat kihagyva vagy teljesen, vagy csak a maradékkal picit bekenem. Így működik és alapvetően szép és hidratált az arcom. És kb életem végéig kitart így az üvegcse. xD Na jó addig nem de majdnem két hónapja használom és még csak a negyede fogyott el. Levonok egy csillagot emiatt és valszeg ki fogom próbálni a Light verziót.

Körülbelül két hete használom ezt a terméket és nekem csodát művel az arcommal. Egyszerűen imádom, gyorsan beszívódik sokkal szebb a használata óta a bőröm és gyönyörű pihe puha. Illetve még a miteszereim is kevesebbek azóta. Biztos, hogy újra veszem. Egyedül azt fogom még kipróbálni, hogy nyári/ tavaszi időszakban a bőrömnek ez, vagy a light verziója jobb. Télen és ősszel tuti, hogy az én kombinált száraz bőrömnek erre van szüksége.

Ugyan nem szándékosan, de a heg/sebgyógyító hatását is teszteltem. :D Elcsúsztam egy kiránduláson a jégen nem rég és egy gally elég csúnyán megvágta és megkarcolta az arcom. Először semmit nem mertem rá használni az arcápolási szereim közül, majd elkezdtem szépen kísérletezgetni (nyilván nem a nyílt sebbel, hanem amikor már varas volt és elkezdett száradni a környéke). És onnantól, hogy ezt a szérumot rátettem a seb környékére rekord idő alatt, kb 2-3x tempóban kezdett gyógyulni :O Szóval akinek esetleg friss hegei vannak pattanások miatt, lehet, hogy érdemes vele egy próbát tennie. :)

Gabszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

danyadi77

2019. február 16.

Sok újat nem tudok róla elmondani. A hámlasztóval ellentétben ez bejött. Szeretem használni, puha, feltöltött lesz tőle a bőröm, pikk-pakk, nyomtalanul felszívódik, megy utána a nappali krém. Vízhiányos bőrre mindjárt ezzel a "rich"-csel kezdtem. Szerintem nyárra sem lesz sok, de majd kiderül. Csodát azért nem tesz, így 4 csillag, de valószínű újraveszem, jó az ár/érték aránya.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

CeCeDrake

2019. február 11.

Jöttem felpontozni. Nekem ugyan nem vált be, de anyukámnak igen és nála töretlen a siker. Sajnálom, hogy jöttek az arcomra ilyen kis dudorok tőle, én vagyok a legszomorúbb, mert ez egy könnyen beszerezhető és rendkívül jó áron kapható termék és fáj a szívem miatta.
Viszont édesanyám rajong érte és nála semmi negatív tapasztalat nincs.

Update: sajnos csalódás hosszútávon.
Nem tudtam, hogy mitől jönnek ilyen dudorok az arcomra. Vagy csomók. Hetekig tartott, amire kiderült, hogy ettől. Amióta letettem, nem jönnek a hívatlan vendégek... Sajnálom. Így nekem értékelhetetlen kategória.

2018: A lightot nem lehetett kapni, ezért ezt rendeltem.
Eleinte fele mennyiséget használtam, mint a light verzióból, aztán este annyit, amennyit a másikból szoktam.
Szerintem jó termék.
Uriage/Vichy valamilyen termálvizes permetet mindig használok rá, nekem így működik a legjobban.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Viszont édesanyám rajong érte és nála semmi negatív tapasztalat nincs.

Update: sajnos csalódás hosszútávon.

2018: A lightot nem lehetett kapni, ezért ezt rendeltem.
Szerintem jó termék.

CNiki

2019. február 9.

Alig vártam, hogy kipróbáljam és nem csalódtam ahogy felkenten pár perc és beszívta a bőröm pihe-puha lett tőle.Jól hidratál.

CNiki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Lunahejj

2019. február 7.

Őszintén, többet vártam tőle. De szeretem használni reggel, csak nem szabad sokat felraknom, mert már tapasztaltam, hogy lepörgött tőle a többi réteg...
Picit hidratál és selymes érzést kelt a bőrömön, de lehet hogy csak nem vagyok túl figyelmes, de nem látok sok különbséget az összképen. Utána kell még hidratáló számomra mindenkképpen.

Lunahejj
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

lovrekszava

2019. január 27.

szeretem, nem rossz ki szerum. azonnal beivodik es hidratalja a bort. az orrom kornyeke szereti natha idejen, meg szoktam a szamra is tenni ruzsozas elott. Nekem sajnos mar onmagaban nem eleg, hasznalok melle mas szerumot is, de mentsegere legyen mondva hogy tel van es az en borom sem tizeneves mar... negy csillagot adok neki, de csak magam miatt, mert nekem keves kicsit.

lovrekszava
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

abicicaaa

2019. január 24.

Bátran rendeltem meg a rich verziot, ugyanis Roaccutan kuran vagyok. Gondoltam, nincs az a hidratalas, amire nincs szüksége a boromnek.
Nagyon erzekeny a borom alapbol is. De ez egy hialuron szerum.
Fel nem foghatom, mi az ami irritalja a boromet ebben a cuccban? Szep nyugtato osszetevok. Ket korben is probalkoztam vele, mar masnap 3 eleg nagy pattanas megjelent. Ezt az egy terméket hasznaltam estere. Tudom hogy o a ludas, mar par honapja abszolút nincsenek pattanasaim.
Szomorú vagyok, akartam szeretni, de eddig semmi nem jott be igazan a markatol.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Nagyon erzekeny a borom alapbol is. De ez egy hialuron szerum.
Szomorú vagyok, akartam szeretni, de eddig semmi nem jott be igazan a markatol.

Csucsi08

2019. január 24.

Az én bőröm kombinált, kissé könnyen zsírosodó, de érzésem szerint vízhiányos. A Light verziót szerettem volna megvásárolni, de mikor leadtam a rendelésemet, csak a Rich volt elérhető. Gondoltam télre simán elmegy a testesebb verzió is.
Kijelenthetem, hogy egyszerűen imádom. A hidratálást egyből érezni, szeretem az érzetét is az arcomon, a Rich is tökéletesen beszívódik, nekem egyébként az állaga is bejön. Ez fogy nálam a legjobban, mert reggel és este is teszek bőven az arcomra, mivel gyakorlatilag mindennel kompatibilis (C-vitamin, hámlaszók).
Mihamarabb fogok rendelni utánpótlást, nehogy egy kicsit is nélkülöznöm kelljen :) De a Light-ot is ki fogom próbálni a melegebb időben.
Remekül épül a rutinba, és az arckrémemmel is jól együttműködik.
Imádat van!! 5*

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Remekül épül a rutinba, és az arckrémemmel is jól együttműködik.
Imádat van!! 5*

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)