Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. szeptember 4.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Hialuron szérum normál/száraz bőrre

5féle hialuront tartalmazó, bársonyos szérum a bőr extra hidratálására és vízhiány ellen.

• Különböző súlyú és szerkezetű hialuronokkal
  • Hidratál és feltölt, simítja a finomvonalakat
  • Erősíti a bőr védőrétegét
  • Ozmolittal támogatja a felborult vízháztartás helyreállítását
  • Selymes, de könnyed állag
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2490 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500ft/2db , Eladó: mariann33
Állapot: Kép szerint, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

boni04

2021. október 7.

A márka nagy rajongójaként kettő üveggel használtam el, reggel-este tapogattam a bőrömbe.
Állagra picit nyálkás, hamar beszívódó, jól összejön a többi termékkel.
Nem nagyon vettem észre szembetűnő változást, így váltottam egy gazdaságosabb TO hialuron tartalmú termékre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

Állagra picit nyálkás, hamar beszívódó, jól összejön a többi termékkel.

oorsiii

2021. szeptember 26.

A normál típusú bőrömön ennek kicsit nehéz megítélni a hatását, de állagra nagyon szuper. Próbáltam már a TO hialuront is, az borzasztó nyálkás volt nekem, ez viszont tökéletes. Nem okoz pattanásokat, hamar beszívja a bőröm, ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

saretta

2021. szeptember 23.

Vízhiányos bőrömön nem túl sok változást vettem észre, nedves bőrre vittem mindig fel, utána mindig hidratálóval zártam le, de semmi. Lehet, hogy kitartóbbnak kellene (kellett volna) lennem ezzel a termékkel, de az az igazság, hogy nem nagyon hatott meg ez a cucc. Lehet, hogy kézkrémbe, vagy testápolóba elhasználgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

Szeos

2021. szeptember 16.

Mindkét GG hialuron szérumot használtam, mindkettő hibátlan. Pénztárca-kímélő okokból kifolyólag váltottam Hada Labo hialuronra. Ami szintén hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

H4niko

2021. szeptember 12.

Nagyon tetszik az állaga. Mindig a 101 liquid után rakom fel, amíg még nedves a bőröm. Könnyen és hamar beszívódik. Reggel este használom. Csodát nem várok, de a rutinomat nemrég kezdtem csak felépíteni. Első szérumnak vezettem be. Eddig mindegyik G&G termékkel megvagyok elégedve. Több terméket is ki fogok még próbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

balazskrisztii

2021. szeptember 8.

Egyszerű hialuron, csak kiegészítésként használom, nem várok tőle sokat, így nincs is csalódás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

lillllllla

2021. augusztus 29.

Maga a termék jó, nem éri utol az Inkey List-et, de jó termék. Az üveg 2/3-nál viszont szétesett a pipetta… Első gg termékem, de ez alapján több nem is lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

draculina

2021. augusztus 27.

Több hónapig használtam, de nekem nem okozott nagy különbséget, legalább nem irritált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

SztanKlari

2021. augusztus 25.

Krémmánia box miatt ismerkedtem meg vele. Elhasználtam, viszont valahogy nekem ez túl sok volt. Zsírosodásra hajlamos bőrömöm sokszor nagyon nehéznek éreztem ezt a szérumot, nem csoda, ugyanis száraz/normál bőrre ajánlják. Ellenben a kistesója (HA light) teljesen jól működik az arcomon. Nem biztos, hogy újravenném, mert más szérumok (egyéb funkciókkal) is tudják nálam ezt a hidratáltságot hozni. 4*-ot adok, mivel olcsó, szép összetevői vannak, végül is hidratált és általa megismerhettem az eggyel gyengébb formulát, ami bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Szanszi

2021. augusztus 16.

Szeretem ezt a szérumot, még egy ajándék beauty boxban volt amit Éviéktől nyertem, már megérte. :)
Reggelente szoktam használni(nem minden nap, amikor egy kis boostra vágyom) és nagyon szépen feltölti a bőrömet. Előtte befújom az arcomat egy kis termálvízzel, a nedves bőrre 3-4 cseppet felviszek és ha beszívódott akkor mehet rá a hidratálóm. Nyárra megmondom őszintén lehet hogy egy kicsit sok volt, elég lenne a light verzió, nem is olyan sokszor nyúltam érte, de már fogyóban van az üvegem így biztosan újra fogom venni az őszi-téli időszakra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)