Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. július 3.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Hialuron szérum normál/száraz bőrre

5féle hialuront tartalmazó, bársonyos szérum a bőr extra hidratálására és vízhiány ellen.

• Különböző súlyú és szerkezetű hialuronokkal
  • Hidratál és feltölt, simítja a finomvonalakat
  • Erősíti a bőr védőrétegét
  • Ozmolittal támogatja a felborult vízháztartás helyreállítását
  • Selymes, de könnyed állag
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
cigarettamacska

2020. január 1.

Először nem igazán éreztem hatását, de mit is vár az ember, ha inni sem iszik eleget? Azt azért egy csoda kence sem tudja pótolni. Fokozatosan elkezdte a bőrömet feltölteni egyébként, sokkal rugalmasabbnak érzem a bőrömet tőle. Hiába rich, nem érzem azt, hogy elnehezítené az amúgy zsírosodásra hajlamos bőrömet, gyorsan be is szívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 1.

Alicece

2019. november 24.

A bőrápolási rutinomba illesztve használom.
Tetszik az álaga utánna használok egy PC. Omega szérumot is meg PC skin recovery hidratálot is.
Önmagáan persze kevés lenne de nem is arra valok a szérumok hogy helyettesitsék a hidratálo krémet. Egyben rutinban jol működik.
A bőröm egyre szebb mulnak a vizhiányos rosaceás tünetek.
Amiota rátaláltam a skinsmartra függő lettem.
Nagyon jok a termékeik az ötleteik.
Folyamatosan probálgatom a termékeket és kialakitottam a saját rutinomat ami hatására több problémát egyszere tudok kezelni.
Vízhiány es szárazság rosacea és ézékenység és emelett fénylő arcbőr.
Szabályozodott a fagyutermelődés vége a viszketésnek és a vizhiány is rendeződött.
4 csillag mert a bőrápolási rutin miatt még nem tudom mennyi szerepe van a bőröm javulásában.
De pár hónap használat után járni fog az 5 csillag is ha ilyen szépen marad a pozitiv eredmény esetleg meg jobb lesz.
Pozitivum az ára is igy szívesebben veszem ujra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

A bőrápolási rutinomba illesztve használom.
A bőröm egyre szebb mulnak a vizhiányos rosaceás tünetek.
Amiota rátaláltam a skinsmartra függő lettem.
Nagyon jok a termékeik az ötleteik.
Vízhiány es szárazság rosacea és ézékenység és emelett fénylő arcbőr.
Pozitivum az ára is igy szívesebben veszem ujra

nemvagyokrobot

2019. november 24.

Nagyon szeretem, először a HA 5 light-ot próbáltam, de ahogy haladt az idő az akkori bőrápolási rutinommal a korábban zsíros bőröm inkább szárazba hajló lett, így megvettem a Rich-et. Nagyon szeretem, a nedves bőrömre viszem fel, hamar beszívódik és semmilyen zsíros, vagy olajos érzetet nem hagy. A szem környékén a legfeltűnőbb a hidratáló hatása nálam.
Anyukámnak is vettem, nagyon szereti, az öcsém is kért, hogy vegyek neki, úgyhogy lassan az egész családot rászoktatom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

veganita81

2019. november 22.

Sajnos nekem nem használt. Rosszabb nem lett, de a felvitel utáni pillanatnyi hidratáltságérzetet követően semmilyen hatást nem éreztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

Csillagpor123

2019. november 15.

Szerintem már 6 üveggel vettem belőle :) Kár, hogy drogeriában még nem kapható. Minden skinsmart vásárlásnál veszek 2 üveggel. Reggel és este is ez nyugtatja leginkább a bőröm. Mint egy friss forrás egy maratoni futónak, olyan nekem Ő.❤️

(a light verzió is zseniális, de a hideg időben mindig richet veszek)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

(a light verzió is zseniális, de a hideg időben mindig richet veszek)

mano

2019. november 14.

Imádom, szuperül hidratál, csodás lesz használat után a bőröm, a legjobb szó rá az, hogy "feltölt"! Biztos, hogy az állandó rutinom része lesz, remek árban is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

anitanpd

2019. november 11.

Nyárra a light-ot használtam esténként, de most, hogy beköszöntött a hűvösebb idő, átváltottam erre, és ezt már reggel-este használom. Reggel 1 nyomásnyit, este 2. Nagyon gyorsan beszívódik, és mióta ezt használom, úgy látom, hogy szebb lett a bőrképem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

pudinggie

2019. november 3.

A Rich és a Light verzióját is használtam, kifejezett különbséget nem vettem észre egyébként a 2 termék között. Mindkettőt Akneroxidos kezelés előtt használtam, tudván, hogy az nagyon szárítja a bőrt. A szérumot használtam először, ezekre ment a krém, utána pedig hidratáló és így a bőröm egyáltalán nem sínylette meg az Akneroxidot, sőt! Szóval csillagos 5, ár-érték arányban (is) szuper termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Zsuzsu1

2019. november 1.

Szépen teszi a dolgat,az én vízhiányos boromre megváltás,bár én biztos ami biztos nedves arcra viszem fel hogy legyen nedvesség amit megkot.Ezt követően jöhet a B-bomb,majd az TO hidratáló krémje.Szuper termék annak aki hialuronsavas kiegészítésre vágyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. november 1.

Ez a legjobb szérum, amit valaha használtam. Most tartok a harmadik üvegnél, de már a szekrényben lapul a következő. Minden reggel arctisztítást követően ő az első, amit a bőrömre kenek. Kb. egy pipettányit használok, nagyon kellemes érzet, könnyen beszívódik, én egy kis arcpermetet fújok rá és utána jön a hidratáló. Nagyon szépen kisimul, feltöltődik a bőröm. Többen kérdezték, mit használok, mert olyan látványos a hatás. Az üvegcse és a pipettás adagoló nagyon tetszik. Árban meg verhetetlen és magyar termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 1.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)