Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2022. november 2.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Hialuron szérum normál/száraz bőrre

5féle hialuront tartalmazó, bársonyos szérum a bőr extra hidratálására és vízhiány ellen.

• Különböző súlyú és szerkezetű hialuronokkal
  • Hidratál és feltölt, simítja a finomvonalakat
  • Erősíti a bőr védőrétegét
  • Ozmolittal támogatja a felborult vízháztartás helyreállítását
  • Selymes, de könnyed állag
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2490 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Zettie

2022. november 3.

Nekem sajnos nem vált be. Szinte víz állagú és nagyon hamar elfogyott már hialuronokhoz képest. Nem láttam sok eredményt, mintha nem is használnám. Nem nagyon rossz, de nekem nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 3.

zsonody

2022. október 31.

Kombinált bőrre nagyon bevált, hogy nyáron a Light-ot használom, télen pedig ezt. Én hidratálás előtt használom az arctisztítás után és így gyakorlatilag tökéletesen hidratált bőrt kapok. Jól működik sima arckrémmel estére és SPF-fel nappalra is. A valaha legjobban hidratált érzést eddig nekem ennek a terméknek és az Elyn's Lab All-In krémének kombója adta/ajda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 31.

Ashmatiii

2022. október 23.

Először a light-ot vettem mindig, mert féltem ez valami oknál fogva sok lesz a kombinált bőrömre, de maradok ennél.
Nagyon szeretem. Évek óta a mindennapok része és nem is szeretnék ezen változtatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 23.

Ilcsu

2022. október 19.

Nagyon szeretem kategoria. Mindennap hasznalom 2x. Miota ezt a termeket hasznalom nincs szuksegem plusz hidratalo kremre. Ha van valahol szaraz foltom azzal is csodat müvel. Nem indulok el nélküle kirandulni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 19.

zsofi207

2022. október 3.

Eléggé vízhiányos a bőröm (főleg hideg időben), ezért kerestem plusz támogatást. Fontos, hogy illatanyagmentes legyen, mert az önmagában több kárt tesz. Sokat szemezgettem már ezzel, míg végül 2hónapja megvettem. Ennyi idő után talán már tudok véleményezni. Első hetekben kb. azt éreztem, hogy semmit nem ér, kenegetem magam vele, nedves bőrre hidratáló előtt, de mintha feleslegesen tenném. Szoktam időt hagyni az új termékeknek, nagyjából 3hónapot, ha addig se történik semmi, akkor nem erőltetem. Na, én azért bizakodva lelkesen kenegettem minden reggel, normál mennyiségben. Nem is sajnáltam, de azért túlzásba se estem. Most az elmúlt héten vettem észre, hogy nincs már száraz terület és szépen feltölti a bőrömet.Jól belopta magát a rutinomba, ami amúgy nem túl sok lépéses és letisztult, egyszerű. Télen majd a Clinique krémje előtt akarom használni, kíváncsi vagyok a kettő együtt milyen lesz.
Nagyon ajánlom, akkor is, ha azt hiszed semmi értelme. Van, csak csendesen, folyamatosan, mégis alaposan teszi a dolgát. Ja, és jó ár-érték arány. :-))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. október 3.

d_dorka

2022. szeptember 29.

Ez előtt a revox hialuron szérumát használtam, de annak kicsit fura az állaga és ragacsos utóérzetet hagyott, így nem lett a kedvencem. Ezt viszont imádom, még ennek a rich verziónak is elég vizes állaga van, nedves bőrre kenem és gyorsan beszívódik, jól hidratál, már sokadjára veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 29.

lolliheya

2022. szeptember 27.

Én a light verziót, a férjem pedig ezt használja, az ő nevében jöttem pontozni. Szerintem igen is nagy szó, ha egy férfi követeli, hogy rendeljem neki újra a terméket, mikor fogyóban van. :D Az ő száraz bőrére tökéletes ez a textúra, az én zsíros bőrömnek viszont már sok, így én arra szavazok, de az öt csillagot ugyanúgy megérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 27.

kboglarka

2022. szeptember 12.

Nagyon szeretem őt is, meg a HA light-ot is. Ősszel-télen nem feltétlenül elég a sima hidratáló, viszont ezzel kiegészítve teljesen jól működik. Vizes arcbőrre viszem fel és nagyon gyorsan beszívódik, van, hogy reggel is használom, ha hosszabb napom van és több rajtam a smink. Alapjáraton kombinált, inkább zsírosabb bőröm van, de nagyon hálás a hidratálásért ezzel a szérummal pedig piha-puha bőrképet kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 12.

dorisz01

2022. szeptember 12.

Első használat után, másnap reggel apró pattik lettek a homlokomon. Picit megijedtem tőle és hanyagoltam egy darabig. Néha használom csak, nem érzem, hogy olyan sokat hozzátenne a rutinomhoz. Azért még próbálgatom, adok neki esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 12.

Gracious

2022. augusztus 29.

Nem rossz termék, ad egy plusz hidratált érzést, de nem nélkülözhetetlen a rutinból.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 29.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)