Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. szeptember 4.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: HelloSkin, 2490 Ft

Hialuron szérum normál/száraz bőrre

5féle hialuront tartalmazó, bársonyos szérum a bőr extra hidratálására és vízhiány ellen.

• Különböző súlyú és szerkezetű hialuronokkal
  • Hidratál és feltölt, simítja a finomvonalakat
  • Erősíti a bőr védőrétegét
  • Ozmolittal támogatja a felborult vízháztartás helyreállítását
  • Selymes, de könnyed állag
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2490 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500 , Eladó: Myrtle
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta/foxpost
Ár: 2300 , Eladó: d.anett89
Állapot: Új, Bontatlan, Helyszín: Rábapatona, fizetés: Személyesen,vagy posta

Bokvaao

2020. október 29.

Előtte az ordinary hyaluron szérumát használtam, de gondoltam kipróbálom ezt is, és egyáltalán nem bántam meg. Szép, pihe-puha bőröm lesz tőle, viszont eléggé gyorsan fogy, és a fényvédőmmel hajlamos összekukacosodni, de valamit valamiért

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

Nigea88

2020. október 27.

A Helia-D Kastelyban vettem, foleg kivancsisagkeppen, mert a hialuronos C szerumom majdnem elfogyott. 3 hete hasznalom, en a reggeli rutinba, a hidrataloval egy idoben tettem, eddig nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Viki9727

2020. október 26.

KM boxból van, még nem próbáltam hialuront ettől a márkától. Tetszik hogy magyar, gyorsan beszívódik, kellemes állag. Imádja a vízhiányos bőröm így a tél közeledtével. Az ára is szuper, újra vevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 26.

IViki93

2020. október 26.

Egy barátnőm által ismertem meg a G&G termékeket, ezáltal ezt a szérumot is. Nagyon megszerettem, azonnal beissza a bőröm, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Először a Light-ot használtam, de a nagyon száraz bőrömre inkább ez vált be, mindig megtalálható a polcomon :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

bebecske22

2020. október 24.

Kombinált/ vízhiányos bőrre a Light verziót használtam 2 üvegcsével, de aztán beszereztem ezt is. Már tesztelem egy ideje, szerintem ősz/télre sokkal jobban feltölti a bőrömet, mint a könnyedebb társa! Szerintem ezt is újra fogom vásárolni, mert szépen teljesít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 24.

NyBetti

2020. október 19.

KM Boxból van, eddig a Light verziót használtam, de az készlethiányos volt skinsmarton a hó elején.
Eddig nagyon tetszik, talán jobb is mint a másik verzió, legalábbis én úgy érzem hogy hamarabb beszívja a bőröm (de pont most lett hideg is, lehet emiatt igényli az arcom).
A hatásával teljesen elégedett vagyok, remekül hidratál, reggel fényvédő alá elég is.
Este TO niacinamid port keverek bele, úgy is hamar beszívódik.
Újravevős 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Este TO niacinamid port keverek bele, úgy is hamar beszívódik.
Újravevős 🙂

Krikike

2020. október 14.

Eddig a light verzióját használtam, mivel kombinált bőröm van. De mivel ez volt a BEAUTY BOX-ban, természetesen kipróbáltam. És meglepően ez is nagyon bejött a bőrömnek (nyáron biztos sok, de így ebben a hidegben tökéletes) Ezt is szépen beszívja, nem ragad, puha lesz tőle a bőröm. Nem okozott semmi problémát. Reggel este is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

Bessym22

2020. október 14.

Szintén nagy kedvenc ez a G&G termék is. C glow-val együtt használom és nagyon pihe puha az arcom. Hamar beszívódik és nem hagy foltot. Biztos hogy újra fogom venni. Ár érték arányban verhetetlen! Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

EunBin

2020. október 13.

Anyukámmal együtt használom, ő is erős vízhiánnyal küzd, vagyis nagyon úgy tűnik, hogy már csak küzdöttünk, mivel ez a szérum szuperül feltöltötte a szomjazó bőrünket. Együttesen imádjuk minden nap, mikor ehhez a csodához nyúlunk. Szinte már harc megy érte, szóval muszáj lesz belőle még egyet beszerezni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

Dorka15

2020. október 13.

Szinte azonnal hatott, a bőröm olyan szinten feltöltődött, amilyet még sose éreztem. Határozottan újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)