Geek & Gorgeous

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a HelloSkin-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2023. december 12.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: HelloSkin, 2490 Ft

Hialuron szérum normál/száraz bőrre

5féle hialuront tartalmazó, bársonyos szérum a bőr extra hidratálására és vízhiány ellen.

• Különböző súlyú és szerkezetű hialuronokkal
  • Hidratál és feltölt, simítja a finomvonalakat
  • Erősíti a bőr védőrétegét
  • Ozmolittal támogatja a felborult vízháztartás helyreállítását
  • Selymes, de könnyed állag
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2490 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft , Eladó: csotieszti
Állapot: Párszor próbált, szinte teljesen tele van., Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással vagy revoluton. Foxposttal vagy Packetával tudom küldeni vagy személyesen átadni Budapesten vagy Szegeden.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Zsebrab

2024. február 22.

Az újdonsült homlokráncok miatti pánik után nagyon csábító volt az 5 féle hialuron és a szép INCI, na meg persze az elérhető ár, ezért végül jött velem. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy nem fokozatosan kezdtem el hozzászoktatni az arcbőröm, ezért elkezdte a szérum kicsapni, itt-ott megjelentek pattik. Emiatt egyelőre visszavettem a voluméből, csak heti 1x használom és így jól megfér a kombinált bőrömmel. Egyébként jó cucc, van benne fantázia, első reggeli használat után látványos volt nálam a változás, fel se tűntek a homlokráncaim. És az arcom is frissnek és egészségesebbnek tűnt tőle. Egyelőre elhasználom a mostani üvegcsét, megnézem a Light testvérét is, hátha az jobban beválik. De szeretnék még esélyt adni a G&G-nek mindenképpen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 22.

csotieszti

2024. február 13.

Szépen hidratálja a bőröm, de minden egyes használat után reggelre megjelenik pár pici pattanás az arcomon, így sajnos nem tudom tovább használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 13.

Mamamacica

2024. január 29.

Dupla tisztítás után nem törlöm meg az arcom, hanem rögtön ebből viszek fel 3-3 cseppet, alaposan bemasszírozom az arc, szemkörnyék és nyak bőrébe, majd megvárom, hogy teljesen beszívódjon.
Selymes érzetet hagy maga után, ragacsosság nélkül. Rövid időn belül látható a vízmegkötő hatása, így használatát követően a bőr hidratálttá válik.
Nem kukacosodik, mivel nincs benne Xanthan Gum. Irritációt, pattanásokat, égető érzést sem okozott.
Könnyen beszerezhető, jó ár-érték arányú termék.
Össze sem lehet hasonlítani a Revox Hyaluronic Acid szérumával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 29.

Könnyen beszerezhető, jó ár-érték arányú termék.
Össze sem lehet hasonlítani a Revox Hyaluronic Acid szérumával.

gesztenye8

2024. január 24.

Nagyon sok üveggel vettem már újra ezt a szériumot. Nagyon jól működik minden egyéb hidratálóval és fényvédővel. Ha szárazabb az arcom, akkor mindig ehhez nyúlok és valóban megoldja a problémát. Kimondottan szeretem, hogy hamar beszívódik és nem hagy fura ragacsos érzést, ellenben a revox szériumával. Alkalmaztam már én is minimális leégés után és nagyon gyorsan helyreállítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

Rika6790

2024. január 23.

TO hialuron után váltottam erre. Télen hajlamos az arcom a kiszáradásra ez megszűnt mióta ezt használom. Nagyon kellemes érzetet hagy maga után illetve nem kukacosodik. Amit szeretnék kiemelni még, hogy amikor először vásároltam pont egy egzotikus út előtt voltunk. Természetes oda is vittem magammal. Egyik napon a napvédő ellenére is sikerült leégnünk. Ez és a szintén G&G stress less szérum konkrétan kb csodát tett a gyulladt piros bőrrel. Másnapra mintha semmi nem történt volna. Ellenben a családtagok akik nem használták másnapra is szenvedtek vele. Kölcsön adtam nekik is és követező napra és nekik is gyönyörűen levitte a gyulladást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 23.

csekeanita92

2024. január 22.

A hideg miatt száraz, vízhiányos bőrömet nagyon szépen rendbe tette. Napi kétszer szoktam használni vizes arcbőrre. Gyorsan megszárad, nem marad ragacsos érzet utána. Ár-érték arányban is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 22.

Kllmllcnt

2024. január 1.

Ide is és a light verzióhoz is írom:
Nem sok elvárásom van a hial.savval kapcsolatban, de szeretek kísérletezni, új termékeket kipróbálni. Maga a szérum kellemes, nem ragacsos, nem húzódik utána a bőr, tonerekkel is jól működik, több lépéses hidratáló rutinban megállja a helyét, jó kiegészítő, de nyilván nem csodaszer. Nem vettem észre hatásában az én bőrömön különbséget a light és a rich verzió között, állagban a rich minimálisan sűrűbb, de még mindig kellemes a használata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 1.

Ide is és a light verzióhoz is írom:

PutnokiSzilvia

2023. december 26.

Nagyon jó termék. Előtte Revoxot használtam, azzal se volt problémám, de örülök, hogy lecseréltem erre. Nagyon szép lett tőle a bőröm, sokkal hidratáltabb hatása van, főleg télen amikor hajlamosabb kiszáradni. Én csak reggelente használom. Nálam ez újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 26.

Lovemakeup

2023. december 14.

Nagyon szeretem ezt a szérumot. Nem ragacsos akármennyit is teszek fel, ásványi permettel vagy tonerrel szépen beszívódik, könnyű rá sminkelni.
A szemem körüli bőrt szépen feltölti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 14.

A szemem körüli bőrt szépen feltölti.

LateBloomer

2023. december 14.

Szerintem ez a szérum akkor tehet csodát, amikor az ember bőre rosszabb állapotban van, vagy nem használt még hosszabb ideje aktívokkal teli mindenféléket. Nagyon szeretem a G&G termékeit, sokat évek óta használok, de nekem ez nem hozott újat. (A védelmére legyen mondva, hogy a jajdecsodás közkedvelt hilauron, a Hada labo sem okozott nálam semmi érzékelhető változást.) Az is lehet, hogy mivel már mindenben van hilauron, ezért bőven el vagyok látva egy külön szérum nélkül is.
Egyébként teljesen jó, gondot nem okozott, egyszerűen beszerezhető, gazdaságos, stb. Csak nem én vagyok a célközönség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 14.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol, Pentylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Hialuronsav hidrolizátum, vagyis a hialuronsav kisebb molekulasúlyú változata. A hialuronsav egy a bőrben is megtalálható polimer, vagyis nagy molekula, ismétlődő egységekből. Többször vagy kevesebbszer ismételve az egységeket különböző molekulasúlyú változatok jönnek létre. A nagy molekulasúlyú verzió (1-2MDa) a bőrben is megtalálható hidratáló elem, ez a hidrolizált változat pedig vagy a kisebb, 100-300 kDa-nos változatra utal, aminek a hidratáláson túl a bőr védekezőkészségének segítésében is szerepe van, vagy az ultra kicsi 10-50kDa-nos változatra, ami talán jobban a bőrbe tud szívódni, és ki tudja tölteni az apró ráncokat.