Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. július 3.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Hialuron szérum normál/száraz bőrre

5féle hialuront tartalmazó, bársonyos szérum a bőr extra hidratálására és vízhiány ellen.

• Különböző súlyú és szerkezetű hialuronokkal
  • Hidratál és feltölt, simítja a finomvonalakat
  • Erősíti a bőr védőrétegét
  • Ozmolittal támogatja a felborult vízháztartás helyreállítását
  • Selymes, de könnyed állag
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Lexiii

2019. április 16.

Szerettem volna szeretni, de sajnos nem nyújtott semmi pluszt, ahogy nekem eddig egyetlen hialuron szérum sem. Próbáltam önmagában és hidratálókrémbe keverve, száraz és nedves bőrre kenve is de semmi. Mintha fel sem kentem volna. Rosszat nem tett, de feleslegesnek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

BTLaura

2019. április 13.

Télen nagy szükségem volt a hidratálásra, mert borzalmasan ki tud száradni a bőröm. Nagy reményekkel csaptam le a termékre, hogy a rutinomba illesszem, a hámlasztójukat is használom. Nem igazán láttam érdemi változást. Főleg krémbe keverve használtam, biztosan hatott valamit, de nem éreztem igazán átütőnek a sikert. Próbáltam százszor végiggondolni mi miatt lehetett ez a tapasztalatom, de nem jöttem rá. Az állagát szerettem, viszont a pipettájával valami gond volt, a felétől felhabosodva "vette fel" a terméket, mintha lyuk lett volna a tetején és levegő került volna bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

VeronikaB

2019. április 13.

Nagyon szeretem az állagát, jól felvihető, én a TO hidratálóval keverem és kenem fel, a száraz részekre kicsit többet, de a T vonalat sem bántja, nem zsirosodik, sőt mintha kiegyensúlyozottabb lenne az egész arcom. A rozaceat is nyugtatja kicsit. Kellemes tapintású, puha a bőröm.
Néha úgy érzem, még egy kis hidratálás jól esne a nagyon száraz részeken (orca, száj két oldala), de lehet hogy bevonok még valami olajos szérumot a rutinomba. Sztem ezt azért újraveszem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

pingu

2019. április 11.

Ahhoz képest, hogy eddig a hideg is kirázott ezektől a szérumoktól, mára nagy szerelmem lett. Az én bőröm nagyon száraz és érzékeny, és valahogy nem találtam meg még mindig a megfelelő hidratálókrémet ami jó lenne neki. Ezen felbuzdulva-inkább ezen felmérgesedve- rendeltem meg ezt a szérumot. És milyen jól tettem! Nekem teljesen rendbe hozta a foltokban kiszáradt arcom, még a téli időszakban is. Esténként használom, igaz, hogy nem minden nap de így is bőven elég nekem. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

melir

2019. április 10.

Gyorsan a kedvencem lett! Előtte a TO hialuron terméket próbáltam, de ez ezerszer jobb a bőrömnek. Reggelente ezzel indítom a napot, és érzetre és látszatra is jót tesz a bőrömnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

vivienmahr91

2019. április 10.

Szuper hidratáló!! Nagyon nagyon száraz az arcom, nap végén ordít a hidratálásért, ez a kis szérum, pedig remekül megoldja ezt a gondot. Jó a kiszerelés, az állag is csúcs. Szóval, aki tényleg száraz bőrrel küzd annak megéri, mivel árban sincs egyáltalán elszállva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Oila

2019. április 10.

ELőre is elnézést kérek, hosszú leszek:) Várandós vagyok, és kb. december óta nem tudok kilábalni a köhögős-orrfolyós betegségekből, mert két naygobb gyermekem mindig hoz valami új bacit és/vagy vírust az oviból. Tehát egyrészt hormonális változások miatt, másrészt betegségek miatt a bőröm nagyon tápanyaghiányos lett: száraz is, piros is, fakó is, öregszem is, van bajom, na:)

Elhatároztam, hogy Tindigo tanácsát követve nem havi kiadásokban gondolkodom, hanem évesben ezentúl, mert megérdemlem, vagyis inkább használok nagyon jó minőségű (és drágább) termékekből leheletvékony rétegeket egymáson, mint egy olcsóbból egy-két vastag réteget, és ez a filozófia beválni látszik. A rutinomban bőrpírcsökkentő, nyugtató, antioxidáns, anti-ageing, visszazsírozó és persze hidratáló termékek vannak. Hyaluronsavas készítményből a Hylamide meglehetősen drága szérumát néztem ki magamnak, viszont egy ksi technikai probléma miatt több hete várom, hogy megérkezzen. Az itthon lévő hidratálók közül egy sem bizonyult elegendőnek ahhoz, hogy kezelje a vízhiányomat, ezért megrendeltem ezt a terméket, hogy míg meg nem érkezik a Hylamide, legyen egy gyönyörű INCi-vel rendelkező, nem irritáló, hatékony szérumom.

Nem csalódtam. Egyszerű, de nagyszerű termék, egy átgondolt, több összetevős rutinban simán elegendő is. Feltölt, megszünteti a vízhiányt, így optikailag fiatalosabb lesz a használata mellett a bőr. Kíváncsi leszek, hogy ha megékezik a sokkal drágább Hylamide szérumom, látok-e majd bármi különbséget:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

Makk Zsuzsó

2019. március 31.

Többféle módon használom ezt a szérumot. Egyrészt boosterként, a PC sötétkék szérumát szoktam lazítani vele, így ki tudom váltani a hidratálókrémet. A másik mód pedig az, hogy ebben a szérumban szoktam feloldani az Ordinary C-vitamin porát. Tökéletesen feloldható benne, plusz pár csepp TO Resveratrol és kész is a C-vitamin szérum. Újra fogom venni, de még tesztelem a light verziót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

karamella92

2019. március 29.

Imádom. Teltebb, szebb tőle a bőröm, hidratált érzést nyújt, és hamar felszívódik. Reggel önmagában használom, esténként pedig az arckrémembe belekeverve. Szuper :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

gyitepaci

2019. március 29.

Lehet népszerűtlen lesz a véleményem, de nekem egyáltalán nem vált be. Korábban hada labonak használtam a hialuron lotionját - azóta újrarendeltem azt, megéri várni a postán. Gyorsan beszívódik, de nekem nem elég amit nyújtani tud, arról nem beszélve hogy csak 30ml. Vannak ár-érték arányban sokkal jobb termékek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)