Geek & Gorgeous

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tzrn7u67, Módosítva: 2024. január 22.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 3990 Ft

Gyengéd, bőrbarát lemosó balzsam, ami nap végén tökéletesen, nyom nélkül leoldja a tartós, vízálló sminket és fényvédőt is. Ideális estére dupla tisztítás első lépéseként, vagy akár önmagában használva. A szilárd balzsam selymes olajjá olvad a bőrön, és miközben mesésen siklik rajta, a legmakacsabb szennyeződéseket is feloldja. Víz hatására tejszerű emulzióvá változik, amit aztán könnyen leöblíthetsz az arcodról. Finom, puha bőrt hagy maga után, zsíros érzet nélkül.

Ár: 3990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3300 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Ld a képen , Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Leona11

2024. június 10.

Sokan írják hogy nehezen gyogyulo aknet/pattanast/ gyulladast okoz.

Csatlakozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. június 10.

Sokan írják hogy nehezen gyogyulo aknet/pattanast/ gyulladast okoz.

Csatlakozom.

LajosLilla

2024. június 6.

Jó lenne, ha valami kis spatulát vagy valamit adnának hozzá, mert nekem a végére a sok belenyulkálástól már olyan dzsuvás lett, pfuj. Elhasználtam, de maradok a pumpás olajos lemosóknál vagy olyannál, amibe nem kell kézzel belenyúlni. De nekem a pumpás is könnyebben adagolható volt, nem úgy, mint ez a belenyulkálós. Ennek ellenére tette a dolgát azzal nem volt baj, de ez a kiszerelés...e miatt veszít az értékéből számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 6.

jucimuci

2024. június 5.

Nagyon jó lenne, mert tökéletesen eltávolítja a sminket, puha lesz a bőröm utána. Viszont borzasztóan csípi a szemem (pedig nem mondanám, hogy különösen érzékeny lenne) úgyhogy sajnos nem tudom használni. Valamint egyetértek az előző hozzászólóval, kellene egy fólia a kupak alá, direkt belenéztem a drogériában, hogy tényleg bontatlant vegyek.

Update: kidobtam miután rájöttem, hogy ez okozza a gyulladt pattanásokat az arcomon. Nagyon szeretem a G&G termékeket, de nekem ez így tanulópénz volt csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 5.

Soso3034

2024. június 4.

Most fogyott el az első tégellyel. A TBS kamillás balzsamjával kezdtem a dupla tisztítást, imádtam, de kicsit drágállom. Utána az Elyn’s Lab olajos lemosójára váltottam, de nem jött be a folyékony állag. Ez a harmadik próbálkozásom, és teljesen elégedett vagyok vele.

Egyáltalán nem csípi az érzékeny szememet, és szépen lehozza a vízálló szempillaspirált és szemöldök formázó/színező termékeket (egyéb sminket nem használok).

Szinte napra pontosan 2 hónapig tartott ki a tégely, pedig nem spóroltam vele. Utána Jelly Jokert használok, nem tudom, ez számít-e, de jól működnek együtt.

Mondjuk seb. filaments és blackheads tekintetében nem látok óriási javulást, de rosszabb sem lett a helyzet. Lehet több idő kell neki.

Rendeltem is belőle utánpótlást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 4.

Rendeltem is belőle utánpótlást.

Maddy_maddyson

2024. június 2.

Egy tégely elhasználása után kijelenthetem:
Szörnyen sokat ártott!!!!!!!!!!!!
A bőröm száraz tapintású a használata után, brutál sok gyulladt pattanást okozott kettős tisztítás után is, amiket napokba telik eltüntetni, de mire megszabadulok az egyiktől, előjön egy újabb!
A szememet szétszedte, nagyon csíp.
A szaga büdös, műanyag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 2.

Egy tégely elhasználása után kijelenthetem:
Szörnyen sokat ártott!!!!!!!!!!!!
A szememet szétszedte, nagyon csíp.
A szaga büdös, műanyag

Eszterella06

2024. május 31.

Tetszik a kiszerelése és a csomagolása is. Könnyű felvinni az arcra és könnyen használható. Szépen leszedi a sminket és a fényvédőt is. Én imádom használni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 31.

Konszuelita

2024. május 28.

Egyszerűen imádom a Geek&gorgeous termékeket. Soha nem csalódtam egyikben sem. Egyik sem irritálja a nagyon érzékeny bőrömet. Ez a lemosó is zseniális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 28.

coconut0417

2024. május 27.

Első balzsamos lemosó, ami tökéletesen bevált, nem szárítja a bőrömet, a sminket nagyon jól leszedi és rendszerrel használattal még kis mitesszereket is sikerül kimasszírozni vele a bőrömből. Kis mennyiség is elég belőle, nekem 1 hónapig kitart kb. Önmagában használva is jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 27.

Krisz86

2024. május 24.

Jó-jó,de nálam sajnos pattanásokat okozott ahányszor csak használtam,így búcsút kellett intsük egymásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 24.

edeseper

2024. május 24.

Az egyetlen balzsamos lemosó, ami megközelíti a nálam világbajnok Elemist.Jól oldja a sminket, dörzsi nélkül szedi le a szempillaspirált is, szépen tejesedik amikor bevizezem. A dobozka sajnos elég kis mennyiséget rejt, hamar elfogy. Kis szemcsípés, homályos látás itt is befigyel sajnos az alapos öblítés ellenére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 24.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Oleyl Erucate, Olive Oil PEG-7 Esters, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Synthetic Wax
Emulgeálószerek: Olive Oil PEG-7 Esters, PEG-20 Glyceryl Triisostearate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.