Georganics

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   50 m   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dbeata, Módosítva: 2021. június 1.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   50 m
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az édes narancsolaj vegán fogselyem ideális gyermekek és terhes nők számára is. 100% PLA-ból készül, amely kukoricából előállított és teljesen komposztálható. A fogselyem napi használata támogatja az ételmaradványok eltávolítását azokon a helyeken, amelyekhez fogkefével nehéz hozzáférni és megakadályozza a lerakódást.

dbeata

2021. május 24.

Háztartásom "zero-waste"-esítésének jegyében kipróbáltam ezt a terméket, hogy leváltsam az Oral-B fogselymemet, de sajnos nem fogom tudni. Habár nagyon cuki és környezetbarátabb, sajnos beleszakad a fogközömbe, ami a fogselyem-használók rémálma. Pedig még utántöltőt is lehet hozzá kapni, szóval tök jó lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 24.

Illatanyagok: Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil Expressed