Gerani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2014. június 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az orbáncfű (hypericin Perforatum) gyógynövény hatóanyagait az elmúlt évben több kutatócsoport vizsgálata. A klinikai kísérletek tudományosan igazolták a növényi gyógyászat 2000 éves tapasztalatait az orbáncfű egyike a legértékesebb gyógyírnak. Különösen az orbáncvirág rubinvörös olaja tesz lehetové sokhasznú felhasználást, mert hatóanyagai (hipericin, rutin, flavonoidok, vitaminok) antibakteriális, antivirális, gombaölo, gyulladásgátló és görcsoldó hatásúak.

Rendszeres fogyasztása:

• Az idegrendszert erosíto és gyógyító egyik legfontosabb gyógynövény.
  • Depresszió-ellenes hatású. Ismételt fogyasztása szünteti a szorongást, félelemérzetet és a nyugtalanság okozta alvászavarokat.
  • Kísérletes gyomorfekélyt kivédo hatása klinikailag igazolt.
  • Emésztési zavaroknál, renyhe bélmuködésnél, különösen a rendszeres ülomunkát végzoknél, a makacs székrekedést is megszünteti.

Külsőleg használva:

• nehezen gyógyuló sebek, égési sérülések, bõrpanaszok, végbélbántalmak (aranyér) kezelésére kiválóan alkalmas.
  • A helyi ideggyulladások, görcsös fájdalmak, izületi panaszok mulasztásának jótékony gyógyírja.
  • Hatékony bedörzsölo olaj derék-, hát-, váll- és térdfájdalmaknál.
  • Az értékes gyógynövény-kozmetikumok fontos alkotórésze, hatóanyag az orbáncvirág rubinvörös olaja, mivel hámosító, gyulladást csökkento, sejtregenerációt serkento és antibakteriális hatású.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

lha

2018. június 2.

Nálam nagyon jól működnek a gyógynövények. Szeretem a teájából is inni, jól alaszom tőle. Amikor ekcéma kezdett előjönni a kezemen akkor először a körömvirág krémet tettem rá, ami ugyan a pillanatnyi kellemetlen száraz, feszülő érzést enyhítette, nagy változást nem hozott. Utána olvasva vettem meg ezt az olajat, ami 3 nap alatt teljesen eltűntette a foltokat. Azóta használtuk már többféle sebre, égésre és mindent gyönyörűen, gyorsan gyógyít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

natasa

2014. május 31.

Nyak-hátizom húzódásra vettem, mivel a patikai kencék, izomlazító gyógyszerek semmit nem használtak. (Görcsölve húzott a fájdalom, aludni sem tudtam tőle.) Olvastam, hogy az orbáncfűolaj jó lehet. Herbáriában vettem, kb. 2000 Ft volt egy üveggel.
Piros olaj, megfogja a ruhát, ágyneműt. Nagyon kevés elég belőle! Engem álmosított, ha kicsit többet kentem fel. Elég belőle 1-2 csepp, szépen bedörzsölni, és tényleg gyorsan segít! Fájdalmat is csillapít, lazít. Mindenféle reumás panaszra, ideg- és izomgyulladásra is ajánlják. Egy próbát megér azoknak, akik ilyesmi panaszokkal küzdenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 31.

Emolliensek: Hypericum Perforatum (St. John's Wort) Oil