Gerovital

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orik, Módosítva: 2016. október 26.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Lábápolók

A hámlasztó szemcsék hatékonyan távolítják el az elhalt sejteket a bőr felszínéről, a málnakivonat hidratálja és felfrissíti a bőrt. A láb bőre feszes és bársonyos marad.

orik

2016. október 20.

A hámlasztó szemcsék jótékony hatását én egyáltalán nem érzékeltem, pedig teljesen jó állapotban vannak a talpaim, nem valami hú, de komoly problémát kellett volna orvosolnia a krémnek. De nem távolítja el az elhalt sejteket a bőr felszínéről, és nem is különösebben hidratálta a bőröm, mint ahogy azt ígérik a termékkel kapcsolatban. Sem feszesítő hatást nem érzékeltem, de nem is lett legalább puha vagy bársonyos tőle a talpam. Legalább felfrissült, meg rövid ideig érződött a kellemes málnaillat, azért adok neki két csillagot, de ennél többet, sajnos, nem ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.