Gerovital

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szluca, Módosítva: 2016. január 22.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Hajápolók

A szérum rendkívül hatékony a korpásodás ellen, megnyugtatja a fejbőr korpásodás és allergiák okozta irritációját, enyhíti viszketését és hámlását. Segít visszaállítani a fejbőr természetes egyensúlyát. Fertőtlenítő és gyulladáscsökkentő hatásának köszönhetően eltávolítja a korpát, megerősíti a hajszálakat és hosszan tartó védelmet biztosít a fejbőr számára.

fenyecset

2016. január 22.

Gerovital ichtiolos samponnal kombinálva (melyet előtte 4 alkalommal már használtam), egyetlen alkalommal alkalmazva teljesen megszűntette a kamaszkorom óta meglévő makacs korpásodást. Ez sokkoló és hihetelen volt számomra. Legalább 3-4 órát kell a fejbőrön hagyni lemosás előtt. Csak ajánlani tudom, fantasztikus. Alkalmazása az említett samponnal és kúraszerűen ajánlott.

Más: elolvastam a fenti össztevőket, de amellett, hogy pld. az ichtiol alapból meg sem jelent, szerintem nem egyezik azzal, ami a termékben van. Íme az általam talált lista: Aqua (Water), Ricinus Communis (Castor) Oil, Propylene Glycol, Arctium Lappa (Burdock) Extract, Salvia Officinalis (Sage) Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Betula Alba (Birch) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosmary) Extract, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ichthammol (8029-68-3), Coumarin, Limonene, Parfum (Perfume), Panthenol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 22.

szluca

2015. május 2.

Macerás a használata, egyáltalán nem kellemes (persze nem is kell, hogy az legyen), és sajnos nekem nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.