GHD

Ár:   38 700 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. június 2.

Ár:   38 700 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A GHD air hajszárító egyedülálló ionos technológiájával már a szárítás közben regenerálja és védi a hajat a kiszáradástól, hiszen a nedvességet a haj szerkezetébe zárja. Professzionális erősségű 150W-os AC motorral rendelkezik, ergonomikus kialakítása pedig könnyű kezelhetőséget tesz lehetővé. A GHD air szűrője okosabb tervezésének köszönhetően, bizonyítottan alacsonyabb zajszintű, mint más hajszárítók. A cserélhető fejek segítségével különböző frizura-variációk készíthetőek, professzionális 3 méter hosszúságú hálózati kábelének köszönhetően a hajformázás tökéletesen akadálymentessé válik.

xxs

2018. december 27.

Nagyon klassz hajszárító, nem több, és egy picit sem kevesebb. Gyorsan és szépen szárít, nem zavaróan hangos, nem nehéz, egyszerűen csak jó használni. A haj ionos védelme pont ugyanannyira érezhető, mint az előző ionos hajszárítómé, ami ennél jóval egyszerűbb termék volt.

Drága. Ha nem nehézség kifizetni, és egy jó terméket keresel, ez tényleg szuper, de ha áldozattal járna, nem éri meg (fél- harmadáron is lehet venni erős motorral ionos hajszárítót, max 5 perccel tovább tart majd a szárítás, mint ezzel).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Verdure

2018. október 30.

Hosszú, nagy tömegű és hullámos hajam van, a hajszárításra fordított idő lecsökkentésének reményében vettem meg. Ezt hozza is, 35-40 perc helyett kb 25 perc alatt végzek. Kényelmes, nem nehéz, viszonylag halk, és nagyon hosszú a kábel, ami már sokszor jól jött. Drága, ezért csak 4 csillag, de ennyibe kerül az a negyedóra, amit nyerek vele, ami viszont hosszú távon nem kevés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

tnori

2017. március 21.

Kompakt kis hajszarito, nem nehéz, kézre esik, könnyű vele szárítani. Szeretem a hosszú kábelt és hogy max fokozaton is csendesebb mint bármely hajszarito. Mélyebb hangja van, nem az az utalatos vonyitos:-) Nagyon elegáns és kellemes az anyaga, nem egy sablon műanyag. De szerintem meglehetősen túlárazott, ezért nem adok 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.