GHD

Ár:   38 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dkitti87, Módosítva: 2020. július 7.

Ár:   38 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Kerámia fűtőelem technológia,
  • Kerámia lapok ,
  • Továbbfejlesztett hőmérséklet szabályozás, mely lehetővé teszi, az egyenletes hőeloszlást,
  • Alvó üzemmód: 30 perc után-automatikusan kikapcsol, ha magára van hagyva, ezzel is védi a környezetét, az esetleges baleseteket elkerülheti,
  • LED világítás,
  • ON/OFF kapcsoló,
  • Hullámosíthatsz és egyenesíthetsz is vele,
  • Forgatható kábel.

dkitti87

2020. július 3.

En nagyon orulok, hogy ezt az eredeti modellt vettem meg es nem az ujakat, miutan utana olvastam a neten, hogy milyen sok embernek van muszaki problemaja az uj platinum+-okkal. Sok kulonbseget nem latok az uj es e kozott a regi modell kozott(kulsore persze igen), a haj ugyan olyan sima, fenyes es tartos. Aki nem akar sokat kolteni, de egy megbizhato, jol bevallt vasat szeretne, annak meg mindig ez a legjobb valasztas, ha ar-ertek aranyt nezunk. Imadom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.