Giardini di Toscana

Ár:   47 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2023. december 7.

Ár:   47 500 Ft
Lelőhely:   Neroli

Fejjegyek: ylang-ylang, jázmin, sárgabarack, tiaré

Szívjegyek: fehérvirágok, kókusztej, mósusz

Alapjegyek: ámbra, karamell, mósusz, vanília

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ylexe

2024. május 17.

Számomra nagyon kellemes, barackos krém illata van. Még csak egyszer próbáltam bőrön. Egyelőre különlegesnek érzem, majd jövök UDelni. Nem émelyítően édes az én ízlésemnek (ahol MÉG A Sora Dora Jany SEM üti ki a biztosítékot). Ha nagyon kellene valamihez hasonlítani, akkor nekem a PdM Cassili jutott róla eszembe, jellegükben talán picit hajaznak egymásra, de Cassili rendkívül irritáló, műanyag, rossz értelemben retro illat, Bora Bora pedig kifinomult és dorombolóan lágy. :) Még egy másik jelölt lehet talán Gritti egyik illata, de azt újra meg kell szagolnom, hogy tényleg egy kategória -e, és melyik jobb.
UD: Cassilihez nem sok köze van szerencsére. Borabora varázslatos sárga virágtenger gyönyörű jázminnal elegyedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 17.