Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Vicamici, az összetevőket feltöltötte: tdobos, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Mélyhidratáló, regeneráló, anti aging krém. Egyesíti az algák, a hialuronsav és a C-vitamin hidratáló, bőrmegújító, regeneráló tulajdonságait. Tökéletes védelemmel látja el a bőrt a mindennapos károsító tényezőkkel szemben. Semlegesíti a szabad gyököket, gyógyítja a bőr sérüléseit, stimulálja a kollagén és a hialuronsav szintézist. Gátolja a pigmentációk kialakulását.Teljes körű UVA- és UVB védelemet biztosít.

hencyta

2018. november 29.

Elfogult vagyok a GIGI-vel, ez a krém is szuper. Jó az illata,csodásan ápol és egy pici is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

HViolet

2018. július 4.

Rettentő nehezen találtok hidratáló krémet az arcomra, mert vagy kipattog, vagy viszket, vagy valami biztosan lesz vele. De ezt a krémet lassan 1,5 éve használom és nagyon szeretem. Száraz és kényes bőrre nekem nagyon bevált. Abszolút nem zsíros, beszívódik és nincs a bőrön utána kellemetlen réteg. Tudom ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Forsolya

2018. május 14.

Ez a Gigi krém is kiváló! Nappal használtam, nagyon tápláló és nekem nem volt nehéz a bőrömnek.
Szerintem minden Gigi termék fantasztikus, nem lehet velük melléfogni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Szerintem minden Gigi termék fantasztikus, nem lehet velük melléfogni.

krisztis

2018. március 19.

Nagyon szeretem! Reggel és este is ezt használom arctisztítás (micellás víz/arclemosó tej, szérum és tonizálás) után, előtte a Gigi aloe verás hidratálóját használtam évekig, kb fél éve váltottam a kozmetikusom javaslatára.Testes krém, de könnyen beszívódik és nagyon friss lesz tőle és életet varázsol az arcbőrömbe. Hatóanyag szempontból is - nálam 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

egyedorsolya96

2018. március 9.

Nagyon szeretem! Amikor kivan száradva a bőröm, nagyon vékony rétegben felkenem és egésznap hidratált az arcom. Kisímult, egészséges bőrérzet. Jó illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

SuzyPeach

2018. február 8.

Ester C hámlasztó kezelés alatt kellett használnom ezt a krémet, én nem tartom csodaszernek. Gyorsan beszívódik és nagyjából hidratálja a bőrt, de semmi extrát nem nyújtott és én kicsit sűrűnek-nehéznek tartom az állagát, nálam túl hamar el is fogyott így nem igazán érte meg az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

Sziszi

2017. szeptember 29.

Nagyon régóta használok már gigi termékeket, ez pedig egy igazán jó választás. Az én bőröm nem túl száraz, így én az őszi-téli időszakban használom rendszeresen reggel is, este is. Vékony rétegben kenem fel, finom hidratált lesz tőle a bőröm, és sokrétű védelmet ad, sokáig elég egy 50 ml-s tégely. A lényeg szerintem a rendszeres használaton van, főleg ha heti egy bőrradírt is sikerül beiktatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Josie

2017. január 16.

Nagyon jó krém! A vízhiányos és egyben érzékeny arcbőrömet szépen hidratálja, nyugtatja. Én minden reggel arctisztítás után kenek fel belőle, igazán kevés mennyiség is elegendő. Először féltem, hogy zsíros lesz az arcomnak mert elég sűrű, testes krém. Szerencsére viszonylag hamar beszívódik és nem fényesíti ki a bőrt sem. Kb. 3 hónapja használom, nekem eddig bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Vicamici

2016. december 25.

Nagyon könnyű, és kellemes volt ez a krém. Az illata finom, jó érezni a bőrömön. Felkenés után még sokáig éreztem. Hidratál, és üde lesz tőle a bőröm. Nekem önmagában kevés volt, ezért az E-vitaminossal együtt használtam. Először ezt kentem fel, majd rá az E-vitaminosat. De nekem extrán furcsa és száraz a bőröm, szerintem egy normálisan száraz, vagy vízhiányos bőrűnek biztosan elég lenne. Ha nem lesz jobb, fogok még ilyet venni. Nálam ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 25.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.