Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eperjeske, Módosítva: 2013. július 3.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek

garden32

2013. december 8.

Olyan mintha beszívódna, de egy réteget képez a bőr felszínén. Tudom,hogy ez egy natúr termék, de annyira erős "avas" illata van, egyszerűen nem bírom magamra kenni sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 8.

eperjeske

Korcsoport: >54
2013. június 18.

Nekem sajnos ez sem vált be! Meglepően könnyű állagú, ahhoz képest, hogy éjszakai krém, és egész jól be is szívódik. Csakhogy reggelre zsírosan fénylett tőle a bőröm, és ez valamelyest egész nap meg is maradt, hiába, hogy a nappali krém igazi hidratáló, amit használok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. június 18.