Gillette

Ár:   729 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   7 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2013. június 21.

Kiszerelés:   7 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Eldobható borotva. 2 pengés.

heedi

2019. április 12.

Sokfélét kipróbáltam már, de ez a kedvencem.
Valóban kb. 5 használatra jó. Nálam hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

Sokfélét kipróbáltam már, de ez a kedvencem.
Valóban kb. 5 használatra jó. Nálam hibátlan.

Bellita

2019. január 28.

Sokszor tudom használni így hosszútávra is elég, eddig még egyszer sem vágtam el ezzel a bőrömet, és tökéletesen leszedi a szőrt . Általában ezt szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Jucuus

2018. december 1.

Nagyon règóta ezt használom, árban is jó, sokàig bírja, tetszik hogy rózsaszín. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Forever0415

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 6.

Egész sokáig kibírja,nem kopik el. Jobbat még nem találtam nála.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Egész sokáig kibírja,nem kopik el. Jobbat még nem találtam nála.

javi

2018. június 7.

Nem rossz, nem vágtam meg vele magam és nálam ez csoda. A krémes csík már az első alkalommal ragadni kezdett, ez akadályoz. Nem tudom hogy ez borotvától függ-e, mert eddig szinte mindig tapasztaltam ilyet, de ennek a használata után is viszket és szúr a lábam. 😩 egy borotva kb. 4-5 használatra jó. Ha úgy nézzük, megéri az árát ez a 7 db-os csomag, de nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

bebuska94

2018. május 21.

Régen évekig csak ezt használtam, azóta viszont a Gilette Simply Venus 3 sokkal jobb. Ráadásul, ha lett volna Glamour-kor a DM-ben még mindig ezt használnám..:D xD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

dunaimano

2018. január 21.

Páromnál láttam a férfi változatát, és mikor a kedvenc márkájú borotvámat nem találtam a polcokon, erre esett a választásom. Azóta már inkább ilyet veszek, nagy kiszerelésben, úgy még árban is megéri. Egyszerű, de szuper jó, kategóriában a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

hmanita1989

2017. július 11.

Nekem bevált.d

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Nekem bevált.d

PaNel95

2017. július 11.

Ha eldobható borotvát veszek, akkor a kétpengések nekem jobban bejönnek.
Az eddig használt kétpengések közül, messze ez a legjobb minőségű!
A krémezőcsíkja nem esik szét már egy használat után, hanem nagyjából kitart addig, ameddig használható a penge is. A penge 6-7 használatra elég éles marad, szóval ez nem is olyan rossz egy eldobhatóhoz képest. A fogása jó, nekem nem csúszik ki a kezemből, és elég kényelmes is fogni.
Nem vágtam még vele meg magam egyszer sem, nem pattogtam ki a használatától és nem karcol a pengéje. Jól borotvál, nem kell többször végigmennem a borotvált területen, hogy minden szőrszálat eltávolítson.
Ha gyantázások között nincsen kedvem a borotvakészülékbe fejet venni, akkor ezt veszem már egy jó ideje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

Ha eldobható borotvát veszek, akkor a kétpengések nekem jobban bejönnek.
Az eddig használt kétpengések közül, messze ez a legjobb minőségű!

larka95

2017. június 21.

Szeretem ezt a borotvát, nekem bevált. Kb. mindig ezt veszem, egyszer próbálkoztam mással, akkor nem jött be. Lehet még máskor is fogok tesztelgetni, de addig ez marad a kedvenc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.