Gillette

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kgergely, Módosítva: 2015. július 20.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Az új Gillette® Fusion® Power borotva új mérnöki tervezésen esett át annak érdekében, hogy a legkényelmesebb Gillette borotválkozást tegye lehetővé használóinak.

Vékonyabb és kifinomultabb pengékkel rendelkezik, valamint a Gillette legkorszerűbb alacsony ellenállású pengebevonatát mondhatja magáénak. Kevésbé húzza, vagy rángatja a borostákat, és akadálytalanul siklik a bőrön.

fleur83

2015. szeptember 3.

Régebben mindíg női borotvát vettem aztán egyszer lenyúltam a férjemét és azóta csak ezt használom! Így csak egyfélét kell venni 😊
Lábamra használom oda tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Lábamra használom oda tökéletes!

tenyitomi

2015. július 24.

Bár már régóta elektromos szakállvágóval "borotválkozok" azért felidézem a régi melós,időrabló emlékeket.Szerintem sem egy akkor nagy durranás az árához képest a régebbi "zsilettek" is hozták az elvárható szintet.Személy szerint én már nem is tudnék visszaállni a pengés b.-hoz,az a macera ami azzal járt,pengeeltömődés,mosdóba ütögetés,bőrirritáció,jáááááj,a kis Moser 1400-al 0.1 mm-esre nyírom ami 1-2 napos borostának felel meg,se égő érzés se kipattogzás nincs,a pengevásárlást is el lehet felejteni,ajánlom másnak is hogy próbálja ki ezt a módszert sok "stressztől"megkíméli magát.Az ár-érték aránya ennek a pengének nálam max.3.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 24.

kgergely

2015. július 11.

Óriási csalódás volt számomra ez a borotva, amit ajándékba kaptam.

Éveken át a 'sima' MACH3-t használtam, szerettem is. Nagyobb kiszerelésben jóval kedvezőbb áron is hozzá lehetett jutni a pengékhez.
Egyszerűen jó borotva volt, pont azt tudta amire szükségem volt, de ez...!

Nagyon design-os, nagyon mutatós azt meg kell adni, de a használhatósága csapnivaló!
Olyan vaskos a borotvafej, hogy a nyakhajlatoknál egyszerűen nem tud a bőrhöz tapadni, akárhogyan is nyomom, sokszor csak a borotválkozás után veszem észre, hogy ezekről a területekről alig vágott le valamit! Komolyan mondom: borzalmas!

Hiába az 5 penge, sokkal többször kell átmennem vele az arcomon, mint a 'mezei' 3-pengéssel, amit minden használatnál visszasírok!
Így a "kevesebb lehúzás, kevesebb irritáció" reklámszöveg egy nagy hazugság!

Mivel a fej túl magas, így nem érzem pontosan, honnan is kezd majd el vágni. Olykor belevágok olyan részekbe is, amit nem szerettem volna. Nagy élmény, mondhatom!

Mivel ajándék volt nekem egy Fillérbe se került, de bánt, hogy ilyesmire költöttek el egy rakás pénzt, bár tudom, hogy csak kedveskedni akartak vele!

Lelkiismeret-furdalás nélkül térek vissza a MACH3-as tesójára, aki szerényebb külsejével és árával sokkal többet nyújt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

Óriási csalódás volt számomra ez a borotva, amit ajándékba kaptam.

Egyszerűen jó borotva volt, pont azt tudta amire szükségem volt, de ez...!

Így a "kevesebb lehúzás, kevesebb irritáció" reklámszöveg egy nagy hazugság!