Gillette

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2022. november 22.

Kategória:   Dezodorok

• hatékony védelmet nyújt az izzadás ellen
  • véd a kellemetlen szagoktól
  • hosszan tartó frissességérzetet kelt
  • hosszan tartó komfort- és tisztaságérzetet nyújt

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

6vilag

2022. november 22.

A férjem passzolta le, nem szerette, mert szerinte ragad. Sajnáltam kidobni, így rám maradt egy szinte teljes kiszerelés. Hát már nagyon unom. Nem izzadok mellette /és nélküle sem/, tökéletesen felesleges ez számomra, csak a kukától mentettem meg. Nekem nem ragad. Viszonylag kellemes illata van, ami nem különösebben tartós, de tök mindegy, úgyis használok parfümöt. Alig várom már, hogy elfogyjon, annak ellenére, hogy nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. november 22.