Gillette

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tzsofiaa, Módosítva: 2015. április 14.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Szépítő eszközök

• Elforduló fej, hogy könnyebben hozzá lehessen férni a nehezen borotválható részekhez.
  • Nedves csík, kevés aloéval a siklásért.

MseSabo

2020. március 23.

Már majdnem elhittem h ez egy rossz borotva az itteni vélemények alapján... Pedig jó, éles a pengéje, jól lehet használni. 650 Ft-ért vettem akcióba, és szerintem nagyon jó fogás volt. Remélem sokáig is bírja a 3 penge. Majd updateelek ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Ennie86

2019. december 6.

Nem nőtt a szívemhez. A krémezőcsík az első használatkor egyszerűen leesik ahogy víz éri... Össze-vissza hajlong a foglalatnak csúfolt valamiben a penge. Nem beszélve arról, hogy ezzel mindig sikerült a térdemnél megvágni magam. Ennél a DM saját márkás sima eldobható borotvái 1000x jobbak!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Babooca

2019. február 14.

Nagyon szeretem ennek a borotvának a pengéjét mert kis területen nagyon pontosan vág, nem kell rányomni a bőrre. Tény, hogy vigyázni kell vele, mert nagyon éles. Sokáig éles marad, nem kopik olyan hamar, én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

lovecreams

2018. július 4.

Nagyon vág és gyorsan elhasználódik, ehhez képest drága. Szerintem befejeztem a Gillette borotvákkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

littlefairy

2018. június 2.

Ez valami szörnyű :( Pedig a márkát szeretem, és rossz tapasztalatom még nem volt vele. De ez nem ér semmit. Ráírják, hogy kevesebb vágás... Erre ez az egyetlen gillette borotva amivel állandóan össze vissza vágom magam. Jobb ha nem tudom az idegenek vagy távolabbi ismerősök mit gondolnak az össze kaszabolt karomról.... Még jó, hogy csak egy csomaggal vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

xxNikixx

2017. február 12.

Ez valami borzalmas. A két plusz pengét a borotvával együtt kidobtam, egy kalap .... nem ér.... ráadásul még meg is vágtam vele jópárszor

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

love_cinderella

2015. július 12.

A szokásos Venus Riviera nem volt a Müllerben, gondoltam kipróbálom ezt. Én teljesen meg vagyok elégedve vele, nincs vágás és betartja amit ígér! :) A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni de megelőlegezek neki egy 5-öst :)

Update: tartósnak bizonyult, több hónapot is kibír, ár-érték arányban nagyon jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

wifey

2015. június 30.

nem vagyok hanyattesve. nem tökéletes, de azért nem is rossz. de jóval többet vártam, ez nem haladja meg az eldobható szintet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

fdorottya

2015. április 22.

A drogériás saját márkás sokkal jobb, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

A drogériás saját márkás sokkal jobb, mint ez.

tzsofiaa

2015. április 22.

Nem nyerte el a tetszésemet túlságosan, pedig a GILLETTE SIMPLY VENUS 3 PLUS BOROTVA fejéhez hasonlít elvileg ugyanolyan, de mégsem!!! Hamarabb elhasználódik a penge és a krémezőcsík is 1-2 használat után ki akar esni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 22.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ethylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate