Gillette

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2013. július 9.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Szépítő eszközök

aniko_farago

2020. május 31.

Többször is újra vettem már ezt a borotvát.Nem irritálja a bőröm és sokáig tudom használni őket megfelelő eszköz fertőtlenítéssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

sztike

2020. február 19.

Atyaég, én ezt még nem véleményeztem?? Beszt evör! Próbálkoztam X-epillel, Wilkinsonnal, Baleával, a jó ég tudja, még mivel, de hát ennél jobbat igazából elképzelni sem tudok. Gyárilag "lötyög" a feje, ami a legjobb dolog a világon, mert szó szerint a legapróbb erőbehatásra már mozdul is el a feje, így gyakorlatilag nem tudom megvágni vele magam. A Wilkinson próbálkozott valami hasonlóval, annak még a pengéje is hajlott nyomásra, de ki a franc nyomja rá a lábára a borotvát annyira? :D Ráadásul annak a feje se mozdult olyan könnyen, úgyhogy a bokám környékén folyton megvágtam vele magam. Ez egyszerűen tökély, teljesen sima bőrt eredményez, ha megfelelően tároljuk / kezeljük, sokáig éles marad, gazdaságos kiszerelésű, a gumírozás miatt nem csúszik és még a mutatóujjnak is csináltak egy kis "mélyedést" az elején, amitől még jobban kézre áll. Must have, eszemben sincs már másik fajtát venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

Mirabylia

2019. július 5.

Nekem ez a favorit. Néha próbálkozom mással, de mindig visszatérek a 3 és 4pengésekhez. Ezzel nem szoktam magam megvágni. Sokáig tudom használni és kiváló az ár/érték aránya. Ráadásul rengetegszer jutok hozzá potom pénzért, mert mindig van valahol akciósan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

kismadár

2019. március 12.

Nem nagyon vált be.. Túl nagy a feje, néhány területen nehéz vele alaposan borotválkozni, egyszerűen nem férek vele rendesen oda. És nem is borotvál olyan alaposan, mint ezek a sima legegyszerűbb eldobató Wilkinson-ok. Sokáig éles marad, ettől függetlenül nem volt kellemes használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Bettu

2019. február 13.

Ár-érték arányban nagyon jó kis borotva. Sima bőrt varázsol! :)

Update: Kedvencem lett. Próbáltam drágább borotvát is, de ennek marad a legtovább éles a pengéje, ezzel nem vágom meg magam. Ma az eurosba 8db-osat vettem 1290-ért . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Ár-érték arányban nagyon jó kis borotva. Sima bőrt varázsol! :)

exhocmomento

2018. október 8.

Leges-leges-legjobb. Jó ideje már csak ezt veszem. Sokadik használatra is olyan, mint más borotva elsőre. Sőt, még jobb is. Nagyon sokáig kihasználható, többdarabos összecsomagolásban szuper fogás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

sabrirory

2018. szeptember 19.

Nagyon sima lett a bőröm utána. Egyáltalán nem tép, nem vágtam meg magam vele, nem irritálódik tőle a bőröm. Venni fogok még belőle, lekörözi a Wilkinson borotváim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

littlefairy

2018. augusztus 12.

A legjobb borotva amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

A legjobb borotva amit valaha használtam.

Andika1601

2018. augusztus 7.

Egyàltalàn nem vagyok megelégedve ezzel a borotvàval az első hasznàlatnàl olyan mintha az 5-6.dik alkalommal hasznàlnàm nem elėg krėmes a csìkja mintha csak a penge lenne, krėme semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 7.

cintia91

2018. július 31.

Nagyon jól teszi a dolgát sima és szép lesz utána a bőröm.Általában epilálni szoktam de ha nincs időm akkor mindig ezt a borotvát használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate