Gillette

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2013. április 9.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Egyéb

Női borotva krémezőcsíkkal.

A krémezőcsík az alábbi összetevőkből áll:

cattitude

2019. március 6.

csak ipl szőrtelenítés miatt vettem ilyet, mert rendes borotvával rövidebbre tudom vágni a szőrt, mint elektromossal. ár-érték arányban jó termék, nem kopik hamar, könnyű tisztítani, jó a fogása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Bogixxx

2018. november 7.

A legjobb amit eddig használtam, sokáig megmarad az éle és nem vagdosom magam vele össze-vissza, ja és a legjobb hogy sokkal kevésbé pattogok ki. Biztos újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

bettina28

2018. szeptember 19.

Ezt a rózsaszín, és a sárga színű változatot is próbáltam már, szerintem egész jók. Azt hiszem maradok is ennél és ezekből fogok majd újravenni. Az eldobható borotvák közül sokkal jobban megéri beruházni egy picit drágább verzióra mint a pár száz forintosokra mert a bőr, főleg az intim területeken nagyon megérzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Sziszikee58

2018. szeptember 2.

Mint az összes Gillette Venus borotva, ez is szuper! Nekem 1 hónapig teljesen jó egy borotva, nem kopik el hamar az éle. Fogni is jó, nem csúszik ki az ember kezéből. A bőrt sem irritálja, és valóban sima tőle a lábam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

bojt01

2018. április 10.

Évek óta ezt használom,a többi mind durva volt eldobhatók közül a bőrömnek,pattogzott is,sebesedett,érdessé tették. Ha szárazon és tisztán tartom( fertőtlenítő sprayzem használat előtt még a biztonság kedvéért) akkor nekem elég sokáig bírják. Jó a krémezőcsíkja,ált. előre bevizezem. Számomra kellemes a formája is,stabil.

Up: na hát elromlott,ecopackban veszem újabban,azthittem csak az fura,de a 3db os is. eleve nem akar csúszni,olyan mintha életlen lenne.Kellemetlen vele szőrteleníteni,nemtudom mért állt be ez a minőségváltozás. Fura de egy használat után,kicsit jobb mint első használatnál,de kb ennyi. Ugyanúgy használom mint eddig,bosszantó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

csemezb

2018. március 11.

Szkeptikus voltam, azt hittem, hogy ez is olyan lesz, hogy használom pár alkalommal és majd dobhatom ki. Nem nagyon használok eldobható borotvát, ha veszek akkor jobb minőségűt, nem a legolcsóbbat. Nagyon meg vagyok elégedve, sokáig éles marad, sokáig használható, tök megérte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

aniko_farago

2017. november 15.

Nagyon szeretem mert sokáig éles marad.Nem vágtam meg magam vele soha.Többször is újra vettem és fogom is.Az ára sem vészes.Igaz a 6dbos jobban megéri de én van,hogy csak a 3-ast veszem.

Ui:Az utóbbi időben eléggé irritálja a bőröm,piros pöttyös lett a lábam és szőrbenövésem alakult ki.Nem tudom emiatt a termék miatt-e,de azt tudom,hogy sajnos már nem úgy működik mint régen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

hooznori

2017. június 2.

A 6 darabos változatot vettem meg és egyszerűen szuper! Nagyon könnyen siklik, könnyű vele bánni és egyszer sem sikerült megvágni magam vele, szóval összességében egy nagyon jó kis borotva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Babsszi

2017. április 18.

Glamour napokon sikerült beszereznem, és nem értem hogy eddig miért nem ilyet használtam. Pár száz forinttal drágább csak mint mondjuk a 2 pengés gillette de fényévekkel jobb. Sokkal simább tőle a bőröm, sokkal jobban siklik, sokkal inkább igazodik pl. a lábam vonalához ha ott használom, ráadásul ezt nem is kell egy használat után kidobni. Ezentúl csak ilyet fogok venni. Nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Krisztinaia

2017. április 17.

A 6 darabos változatát sikerült beszereznem, én egyszerűen imádom.
A lábam sosem volt problémás, bár főleg gyantagépet, epilátort használok rajta. Éppen egy olcsóbb, eldobható borotvával is szép..
Az intim terület viszont nálam bajosabb. Szőrtüszőkkel gyakran küszködtem.. viszont mióta rátaláltam erre, visszamennék az időben, és felpofoznám magam, hogy eddig miért használtam olcsóbb termékeket. Igazából az ára sem vészes, és tovább is tart, mint a pár száz forintos társai.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

A 6 darabos változatát sikerült beszereznem, én egyszerűen imádom.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate