Gillette

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2016. szeptember 22.

Kategória:   Szépítő eszközök

• Védőfésű az egyenletes trimmelési hossz biztosítása és a biztonság érdekében
  • Az ollónál kényelmesebb egyetlen, forgatható penge.
  • A bikinivonal szőrzetének egyszerű trimmelése egyetlen borotváló mozdulattal
  • Speciálisan kialakított markolat a nagyfokú irányíthatóságért

doozlie

2017. február 6.

Férjem előszeretettel használja. Dús szőrzet eltávolítására ideális. Könnyebb neki állni, mert ezzel le lehet vinni a nagyját, utána jön a sima borotva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.