Gillette

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tzsofiaa, Módosítva: 2015. április 10.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Száraz

Tökéletes választás az érzékeny bőrnek, alaposabb borotválkozás és kevesebb irritáció Aloe verás krémezőcsíkkal.

Bőrgyógyász által tesztelt érzékeny bőrre

Kmerci

2017. május 24.

Nem tapasztaltam kevesebb irritációt sajnos, ugyan olyan hatása van, mint másik típusú Gillette borotvának, vigyázni is kell vele nehogy kiejtsd a kezedből mert meghajolhatnak benne a pengék..én így jártam, úgy vettem észre hogy karistolta a bőröm és csak utána néztem meg a pengéket. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

balazskrisztii

2016. szeptember 21.

Eddigi legjobb borotvám! Tetszik, hogy egy másik Gillette nyélhez is csatlakoztatható. Kényelmesen lehet vele dolgozni, egyáltalán nem irritál, és szerintem lehetetlen vele megvágni magunkat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

tzsofiaa

2015. június 24.

Nagyon érzékeny bőrön is eredményes, tökéletes sima bőr, semmi irritáció.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 24.

Nagyon érzékeny bőrön is eredményes, tökéletes sima bőr, semmi irritáció.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate, BHT, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Ethylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate