Gillette

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. február 2.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Egyéb

"Utántöltő" borotvafej a Venus női borotvához.

Original sima fajta.

4 db fej egy műanyag tokban,ez papírdobozkában.

senskin

2017. július 12.

Variáltam, hogy melyiket vegyem meg, hiszen annyiféle van már. Eszembe jutott, hogy ilyenem volt már és mennyire szelíd volt a bőrömhöz. Annyra könnyű használni és kíméletes. Jó a fejrésze , a kialakítása. Ennél jobbat nem találtam még. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

Bolvarin

2017. június 17.

Évek óta ezt használom, mindig visszatérek hozzá, ennél jobbat még nem találtam. Kényelmes használni, sokáig éles marad, könnyen tisztítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Sz. Csilla

2017. május 31.

A legjobb, nekem teljesen elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

A legjobb, nekem teljesen elég.

Dorottya92

2017. március 18.

Szeretem, évek óta használom. 4 db van egy csomagban, ez nekem kb fél évig elég, sokáig élesek maradnak a pengék. Nem olyan olcsó, de akcióban/kuponokkal szoktam venni, és úgy elfogadható. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

LegallyBlonde

2016. november 6.

Szuper termék! Szerintem a legjobb a piacon. Nyilván az ára nem a legjobb, főleg az eldobhatósokhoz mérten, viszont ezzel az elmúlt 15 évben soha,de soha nem vágtam meg magam! Ezzel akkor se félek borotválkozni, ha tényleg rohanásban vagyok, tudom, hogy kb fizikai képtelenség megvágni magam, míg sok eldobhatós borotva esetében, kisebb-nagyobb vágás akkor is garantált, ha ráérősen-óvatosan csinálja az ember.
Kipróbáltam amúgy ennek a Vénusznak minden változatát, jók azok is, de valahogy még mindig ezt érzem a legjobbnak ( talán csak megszokásból és nosztalgiából , mert amúgy tényleg a többivel sincs semmi negatív tapasztalatom ) és ha lehet inkább ezt vásárolom, nem pedig valamelyik más színű változatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Pinky

2016. június 7.

Elégedetlen vagyok. Első 'drágább' borotvám, eddig egyszerhasználatosakat vettem. De azok jobban szerepeltek, mint ez. Már borotválkozás után borostás, mintha egy napja borotváltam volna a lábam és néhány szőrbenövés is kialakult , ami eddig abszolut nem volt szokásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

kissbarbara1990

2016. március 6.

Évek óta rendelkezem Gillette borotva nyéllel, általában ezt a pengét szoktam venni, vagy az Embrace-t :) Elégedett vagyok, sokkal simább felületet kapok és sose vágom meg magam velük. Idő-pénz-energia-hatás tekintetében sokkal jobban megéri egy ilyen, mint egy eldobható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

liliness

2015. április 24.

Általában eldobható férfi borotvát veszek, aztán az elfogyott itthon, és ez a borotvám még volt régről egy bontatlan fejjel. Hát ha valaki nem próbált még férfiborotvát, akkor lehet, hogy lenyűgözi ez a termék, de szerintem nem éri meg. Drága, és a 3 pengéjével (meg krémezőcsíkkal) rosszabb eredményt érek el, mint az eldobhatós 2-pengéssel, ami olyan egyszerű, mint a százas szög. Általában 3 naponta borotválom a hónaljamat, ezzel viszont minden nap kell. Ráadásul a feje is tök nagy, ami miatt sokkal nehezebb a bikinivonalnál pontosan dolgozni. De kényelmes a fogása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

pttm8

2015. január 11.

Nekem a hagyományos eldobható borotvák nagyon kikezdik a bőröm, ezért váltottam Gillette borotvára. Nagyon megvagyok vele elégedve, általában ezt a fejet veszem mindig, mivel árban ez éri meg a legjobban. Nem cserélném le. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Eszter a panda

2014. szeptember 15.

Én régebben használtam. Szépen leszedte a szőrt, de nálam nagyon gyorsan elkoptak a pengék, bár én sűrűn használom. :( Ahhoz viszont drága, hogy pár hetente kelljen cserélgetnem a fejeket. Tényleg nyikorog a feje. :D Amúgy én a dizájnt nagyon szeretem, szerintem nagyon jól néz ki és tök jól kézre áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate