Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikilane, Módosítva: 2013. január 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fej jegyek: Vérnarancs, Bergamott, Körte, Petitgrain, Gyömbér

Szív jegyek: Narancsvirág, Mirabilis, Osmanthus

Alap: Tonkabab, Vanília, Méz, Cedar fa, Bőr

Emeren

2019. január 18.

A kedvenc illatom :) Nem találtam másik olyan parfümöt, ami ennyire illene hozzám! Nem egy finom átlagos női illat, nem tudnám elképzelni visszafogott nőkön! Elég erőteljes, tudni kell viselni! Az én határozott személyiségemhez, dögös stílusomhoz nagyon passzol! Melegítős napokon nem ezt fújom magamra! Nem nyomasztó, nem fullasztó! Kissé citrusos, kissé kesernyés, leszáradás után édesen kesernyés! Nekem nyári illatnak tökéletes, télen inkább valami ettől erőteljesebbre vágyok! Sajnos Magyarországon nem lehet kapni jelenleg tudtommal, remélem, hogy nyárra be tudom szerezni valahonnan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Illatanyagok: Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Extract