Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 60 ml, 75 ml, 110 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikilane, Módosítva: 2013. február 28.

Kiszerelés:   30 ml, 60 ml, 75 ml, 110 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Giorgio Armani rendkívül népszerű illatának legújabb változata, mely az Armani Code Ultimate nevet viseli. A parfümöt népszerűsítő kampányban Domenique Melchior modell a főszereplő, mind a fotókon, mind pedig a kisfilmben Ő csábítja el Kendra Spears amerikai modellt, természetesen csakis az új illat segítségével.

Illatcsalád: Orientális- fás

• Fejjegyek: grapefruit, ánizs, mandarin
  • Szívjegyek: ciprus, cédrus, oliva, európiai napraforgó
  • Alap: guajakfa, tonkabab, vanília

Armani Code Ultimate fújósok
Ár: 1800 Ft, 2800 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
KISFÙJÒS!!! Armani Code Ultimate
Ár: 3.600 Ft , Eladó: Timi8
Állapot: 10 ml parfümszòròban, Helyszín: ..., fizetés: Utalást követő posta/foxpost
Zafina

2016. július 28.

Nagyon tetszik nekem, leszáradáskor van neki a legjobb illata...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Nagyon tetszik nekem, leszáradáskor van neki a legjobb illata...

Málni

2016. május 19.

Nyami, végülis totál olyan illata van mint a sima Code-nak, csak intenzívebb, tartósabb kiadásban, mindenképpen ez éri meg az árát. Szerintem egész évben fújható, inkább esti alkalmakra, de nappal sem zavaró.

update: na jó nem pont uolyan, ez még sexuálisabb, még erőteljesebb, "púderesebb", imádom:)

Úgy szeretnék belőle legalább 10ml kisfújóst, cserébe tudnék adni amelyikből választ az illető->Amen, Bmen, Pure leather, Pure Malt, Ultra male, Armani Eau de nuit, Shalimar edp stb...:D Valaki?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

Musil

2016. május 18.

Egy ideje már szemezgettem ezzel a parfümmel. Persze nőként ne nyúlkáljon az ember lánya a férfinép illatarzenáljában, de hát túlságosan kíváncsi voltam, mi mást tehettem volna? Alapvetően igen rossz véleménnyel vagyok a designer illatok többségéről, mióta jobban elmélyedtem a niche parfümök világában, viszont az Armani Code Ultimate elég rendesen levett a lábamról! Hidegen púderes illat egy kis fás beütéssel. Nagy meglepetésemre az első olyan heliotrop domináns parfüm, amely nem okoz migrénes fejfájást. Szerintem nagyon elegáns! Egy szép fehér ing és egy jól szabott fekete öltöny illik hozzá, no és persze egy szívdöglesztő harmincas-negyvenes pasi! Sajnos az én példányom mellé ezt elfelejtették mellékelni! :(
Nem az az ordenáré kanszag, hogy titkon ne lophatnának belőle hölgyek is, de azért azt el kell ismerni, hogy inkább a férfiakon mutat jól.
Engem lenyűgözött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Engem lenyűgözött!

Natalka

2015. október 3.

Úgy okoskodtam, h ha a női változatok között nem találom azt, amire gondolok, akkor majd a férfi Code-okban meglesz..! Nevezetesen, h kevesebb édességet, több füstösséget, ha lehet. Végigszaglászván (ejj, de jó szó :D) a felhozatalt ennél kötöttem ki. A sima túl jellegtelen, Sport túl férfias volt, az Ice-ra meg szavak nincsenek mennyire furcsán büdösnek tűnt, úgyhogy maradt az Ultimate. Tényleg ez a legnőiesebb a vaníliás lecsengésével. Ami szuper! A Férfiembernek nagyon tetszett rajtam!
Nade addig... addig szenvedtem, mint kutya a kínai konyhán. Oké, tudom, ez férfiillat, nem női bőrre való, mit vártam, h ilyenre adtam a naiv kobakom. De hogy hol van belőle a Code..? Azt nem tudom. Az a jellegzetes, nem csak simán vaníliás Code..! Na azt vártam. Várhattam. A vége remek volt, viszont kissé már túl nőies férfiaknak, az indítás pedig kissé túl erőszakos, de mivel férfin nem teszteltem, egyelőre maradjunk a közepesnél, mert tartóssága kiváló...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Vikcike

2015. szeptember 2.

Én ettől őrülök meg, vadmacskát csinál belőlem.. Fantasztikus illat, legyen az éjjel, nappal, tél, nyár, én mindig ezt akarom érezni a páromon!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Diablo

2015. január 27.

Nagyon édes, tömény és émelyítő! Számomra nagy csalódás... De lagalább tartós, bár egy ilyen árkategóriás parfümnél- ez a minimum. A sima Code messze nem ilyen tartós és intenzív, de valamelyest kellemesebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 27.

balazs11

2014. február 2.

Ki sem próbáltam, úgy vettem meg. Nekem kicsit sok benne a vanília...Mondjuk a hölgyek többségének tetszett. :) Nappal is hordom, bár inkább az éjszaka illata ő. Azt a bizonyos "sötét szívét" akkor mutatja leginkább...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

diaziana

2013. március 16.

Öcsém használja, és nagyon szereti, passzol is hozzá maximálisan. Nagyon tartós, egy fújás is egész nap érződik. Az elején kissé tényleg ánizsos-citrusos, aztán átalakul lágy vaníliássá. Nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

Illatanyagok: Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Dipteryx Odorata Bean Extract, Guaiacum Officinale Wood Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!