Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jzsofi, Módosítva: 2013. október 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2008

Fejjegy: málna, licsi

Szívjegy: frézia, rózsa, gyöngyvirág

Alapjegy: pacsuli, cédrus, vanília

Anne74

2018. január 7.

Először amolyan "szaladgálni jó lesz" kategóriába soroltam. (Ekkor még kézfejen próbáltam)
Aztán nagyon kellemesen csalódtam.
Gyönyörűen kibontakozik...
A málna csodálatosan érződik benne :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 7.

Aztán nagyon kellemesen csalódtam.
Gyönyörűen kibontakozik...
A málna csodálatosan érződik benne :)

HDR

2015. november 1.

Tetszik, de néha elég töménynek érzem. Igazi "beleharapós" ízes illat, amelyben pont úgy van benne a vanília és a gyümölcs ahogyan szeretem, mégis kicsit sok. A sima edp ennél enyhébb és frissebb (nyilván, hiszen ez meg Intense), ahhoz jobban húz az orrom és a szívem. Nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 1.

Cilike

2015. október 13.

Az egyik kedvenc illatom! A leggourmandabb kreáció, amit csak ismerek! Thierry Wasser költeménye, majdnem minden kedvenc parfümöm alkotójáé. Maximálisan felismerhető és karakteres (mint minden Thierry Wasser illat)! Szexis, pajkos, játékos és csábító!
A tartóssága is hibátlan! Mivel az én bőröm mindig az édes jegyeket emeli ki, rajtam édes-málnás bombává változik.
Maximális ötcsillag*****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 13.

Maximális ötcsillag*****

Fviki

2015. szeptember 12.

Jó néhány éve megvettem, néhányszor használtam, azonban nagyon intenzívnek éreztem. Félretettem,állt a polcomon, felé se néztem... Valami titokzatos oknál fogva, idén előkerült, használtam. Meg kell mondjam, először csak amolyan jó illat volt (egynek jó, hétköznap elfújkálom), de mióta a hűvös beköszöntött, csak őt fújom. Édes, meleg illat, kellően fűszeres, de nem fullasztó. A virágos szívjegyet én nem érzem, nekem vaníliás, málnás illat ez. Soha nem hittem volna vele kapcsolatosan, hogy egyszer még az újra-vevésen (ez milyen bénán hangzik) gondolkodom. (Bár elég "idős" vagyok annak belátásához, hogy "soha ne mondd, soha")

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

violetta0119

2015. május 9.

Az örök klasszikusokhoz sorolom őt is. Nagyon karakteres, nőies és elegáns, de mégis édes, romantikus és furfangos illat. Pont olyan, mint én. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 9.