Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: fás-fűszeres

Illatjegyei: sáfrány, mandarin, fűszeres jegyek, virginiai cédrus, vetiver, pézsma, ámbra

Ár: 10900 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost
Armani Mania fújósok
Ár: 1600 Ft, 2600 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

Lapo

2018. október 23.

Francis Kurkdjian munkássága elején készített egyetlen egy Armani illatot. Ő volt az.. A mai napig megállja a helyét a tavasztól őszig könnyen hordható, némi eleganciát is kölcsönző friss, tiszta férfiillatok között..és bár a mai trendek szerint némiképp már klasszikusnak is hathat, számomra ez csak előnyt jelent.
Nagyon szeretem, tartóssága rendben van, de sajnos elég bőrközeli illat, ezért a -1 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 23.

loju

2015. május 12.

Imádom a páromon! Nekem főleg a fás jegyek tetszenek egy parfümben, és hát ez ugyebár ... Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

Odil

2015. március 4.

Annyira szép, amennyire csak valami diszkrét, kimért, minimalista dolog az lehet. Nem érzem ki a jegyeket, finom fűszeresség, üde fásság és valami tört, tompa virágosság a domináns benne, mindezt egy igazán jó minőségű pézsmaalapon, tavaszról, jól szabott öltönyről és gyengéd mélységről beszél. Sajnos nincs helye az életemben, ezért eladó az ajándékba kapott, 100 milis példányom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

Szilviaa

2013. december 6.

Óóó igen...és már zeng is az Örömóda!:))
Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 6.

Óóó igen...és már zeng is az Örömóda!:))
Tökéletes.

horzso

2013. november 17.

Röviden: aaaaaaaahhhhhhhh.... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 17.

Röviden: aaaaaaaahhhhhhhh.... :)

Tündérvirág

2013. szeptember 29.

A női változat is, de ez a férfiillat is nagyon el lett találva. Armani nem lő mellé:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

d.krisztina

2013. május 19.

Szerintem ez a világ legklasszabb férfi illat! :) Persze nem való akárkinek,de akin jól áll,azon egyenesen szívdöglesztő. Nincs benne semmi olyan amit utálok a férfi illatokban,nagyon különleges. Jó,hogy ebből nincs több fajta,nem rontották el mint több parfümöt,az eladhatóság jegyében. Mánia csak egy van! Ez a parfüm a mániám. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 19.

kriki

2013. március 28.

Talán a kedvenc férfi illatom. Karakteres mégis visszafogott. Vadító de mégis lágy. Nagyon igényes és kifinomult illat. Nem is használják szerencsére sokan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

Mangolia

2013. január 12.

A férjemet ezzel az illattal ismertem meg! Imádom (a férjemet is :) )! Olyan "begerjedős" illat, ha értitek mire gondolok :)! Már többször újra vásároltuk! A Black Code és a Summer változatát is szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 12.

Zorkaboszorka

2012. szeptember 14.

Egyik kedvenc férfiillatom.
Domináns és karakteres,mégsem hivalkodó.
Csak olyan finoman,igényesen macsós:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Egyik kedvenc férfiillatom.
Domináns és karakteres,mégsem hivalkodó.
Csak olyan finoman,igényesen macsós:)