Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 14.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: fás-aromás

Illatjegyei: bergamit,virginiai cédrus,vetiver,szecsuáni bors, kakaóbab,ámbra

Ár: 10000 , Eladó: welt09
Állapot: 75ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost
Emporio Armani Diamonds For Men fújósok
Ár: 1500 Ft, 2200 Ft, 3600 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

CsatlosBence

2017. február 19.

Ajándékba kaptam a parfümöt,kicsit féltem is tőle,mert nem ismertem. Ahogy kifújtam a csuklómra először nem tetszett,csalódott voltam. Öt perc sem telt el,és valami csoda lett belőle! Nagyon jól működik a bőrömön,3-4 óra elteltével kezd csökkenni a hatósugara,viszont utána is egész nap érezni. Nem túlzottan elegáns,hétköznap is viselhető illat, a kakaóbab és az ámbra együtt ad egyfajta melegséget az illatnak,ezért nagyon szívesen használom hidegebb és melegebb időben egyaránt.Megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Málni

2013. július 30.

Nyami, anniyra jó ez a "dzsordzso" parfüm is, hasonlít a Code-ra csak vizesebb változatban kakaóval megbolondítva, lágyabb, még modernebb, tavasszal, nyáron öröm fújkálni. Az egyik utánzatát használom, nagyon sokáig tart mert 30%-os parfümolajat tartalmaz, de sajnos csak közelről érezni, igaz az eredeti se büszkélkedhet többel, árban viszont többszöröse.
Illat: 5
tartósság, hatótávolság: 2-3

Mostanában rászoktam, hogy aláfújok az eredeti Code-ból is és így intenzívebb hatást tudok elérni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 30.

Illat: 5
tartósság, hatótávolság: 2-3

Laci

2012. július 24.

Marilyn Monroe után szabadon: Diamonds Are A Boy's Best Friend. Kitűnő illat, amúgy is szeretem Armanit, mindig meg tud lepni valami jóval. Eléggé elfeledett, méltánytalanul persze. Érzéki, szexi, tartós, könnyen viselhető. Nekem nagyon bejött, remélem másoknak is tetszeni fog. Az új változata ennél is jobb, így ez 4,6-el 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 24.