Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 14.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-vanília

Illatjegyei: feketeribizli,csipkebogyó,bergamot,áfonya,orchidea,magnólia,jázmin,gyöngyvirág,frézia,

ciklámen,bazsarózsa,szantálfa,pézsma,pacsuli,mirtusz

Ár: 2500.- / 4800.- + szállítás , Eladó: eannamaria
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Budapest I., fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, ajánlott levélként postán maradó

kvin

2019. december 14.

Sajnálom.
Többeknél olvastam, hogy milyen jó kis fűszeres meg orientális illat is ez, a bőrömön sajnos nem így működik, az unisex jellegből meg aztán végképp semmi nem mutatkozik belőle! Nekem éppen ez a baj.
Ez egy sima szantálos, egyértelműen nőies és fiatalos, határozottan piros bogyós gyümis és nagyon-nagyon virágos illat! Rajtam. Nyoma sincs fűszereknek, dögnek, éjszakának, és egyebek. Az én ízlésemnek ez sajnos lapos és snassz illat. Nem az én világom.
A She-t 3 csillagra értékeltem, de ezzel összehasonlítva inkább 4-et adnék rá, - mert az a púderesség néha tud hiányozni - és erre hármat. De legyen akkor kettő, mert akárhogy szimatolom, sehogy sem dobbantja meg a szívem, semmilyen szakaszában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 14.

Sajnálom.

Zsuzsixy

2019. április 25.

Hát lehet azt gondoljátok ez hülye..
De ez szörnyű,unisext szerintem is,de annak is gyenge.Felfújod és legalább 1ó.mire szelidül addig fűszeres vagy nem is tudom úristen le kell mosni érzés.aztán marad a fiús jelleg retró beütéssel.Az üveg vagy db inkább jó pofa ezért1pont neki.holnap próba a tesójával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 25.

Hát lehet azt gondoljátok ez hülye..

nyuszo

2018. július 6.

Ugyanolyan különleges, mint az "arany", csak dögösebb! Valóban jó páros, mindennapokra az arany, alkalmakra a piros.... kár, hogy őt már nem lehet kapni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 6.

marillus

2018. április 13.

Szeretem az illatát, az egyik legjobb parfümöm volt ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Szeretem az illatát, az egyik legjobb parfümöm volt ❤️

mogyorocska

2017. december 19.

Nagyon szeretem az illatát, tartós és nem minden második ember ezzel az illattal mászkál így még különlegesebb😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 19.

Koltaikatalin5

2017. október 16.

Csodálatos illata van, évekkel ezelőtt használtam, akkor ajándékba kaptam . Szívesen használnám még a jövőben😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

cukianyuci

2016. február 4.

A legszexisebb illat számomra. Alkalmakra használtam. Az arany kistestveret a she-t pedig hétköznapokra. Mindkét illatban van valami állati, nem tudom máshogy megfogalmazni, de semmilyen más parfümnél nincs ilyen érzésem. Ez teszi fel az íre a pontot mikor elkészültem es magamrafújom, illetve magam fölé szoktam minden parfümöt es aláállok....
Az egyik legtartósabb parfüm. Megmosom a hajam es ahogy szárítom jön az illata...hmmm :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 4.

aidanne

2016. január 31.

Azt gondoltam, hogy az alap illat a She lesz igazan a befuto, de oszinten szolva egyre jobban szeretem a kispirost :) Elragadoan sexy kisse poros puderes, van benne egy ici pici maszkulinsag de hat ezert szeretnuk ezeket a szeriakat ugyebar. Dogos, kisse edesebb aranyos tarsanal. Nem tul tartos de ertekebol igazan nem von le :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 31.

ildi84

2015. szeptember 20.

Hozzá egyszer volt szerencsém,és imádtam..Nem volt túl tartós,de nem baj..fújtam többször :) Nagyon kár,h már nem lehet rálelni..Biztosan újravenném...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

2014. szeptember 18.

Utolsó millilitereit fogyasztom, hiányozni fog nekem is...számomra messze van az anya illatától, az én orromnak ő kifejezetten szexi, és nem olyan butácskán az. Magabiztos, életvidám, okos nőnek a szexi illata ez. Fűszeres-púderes-picit citrusos, különleges illat, néha én is maszkulinnak érzem, de talán pont ezért szexi. Fiatalabb koromban, a huszas éveim első felében használtam a leginkább, most már csak ritkán fújom, de nem azért mert már nem tetszik, csak egyszerűen van sok illat ami még inkább közel áll hozzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 18.