Giorgio Armani

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. május 23.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Áttetsző primer, mely tökéletesíti és puhítja a bőrt, valamint feltölti a ráncokat. Az alapozó tartósabbás és egyenletesebbé válik.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer