Giorgio Armani

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. május 23.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Áttetsző primer, mely tökéletesíti és puhítja a bőrt, valamint feltölti a ráncokat. Az alapozó tartósabbás és egyenletesebbé válik.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Bettina0225

2021. április 2.

Mintám volt belôle (szerencsére) ami 2 alkalomra volt elég. Nem gyôzött meg annyira, hogy beruházzak rá. Amit igér azt hozza, de lehet nélküle élni. :D A primer halvány rózsaszín de felkenve teljesen áttetszô. Nem éreztem különbséget a sminkelés során (vele vagy éppen nélküle). Jó beszívódott és egy enyhe fényt adott a bôrnek. Nem lesz tôle tartósabb a smink. Valamiért alapból nem hiszek a primerekben pláne, hogy már szinte mindenhova (ajak szemhéj stb) különfélét lehet kapni a boltokban. Teljesen feleslegesen. Egy jó minôségû hidratálóra is szépen lehet sminkelni, nem beszélve a megfelelô bôrápolási rutinról. Ez inkább csak marketing, hogy lehessen mit eladni. Na de vissza a termékre. Nem rossz, de biztos, hogy lehet tôle olcsóbbat is találni. Aki gondolkozik azon, hogy beszerezze, elôször kérjen belôle mintát. Eléggé túlárazott, és könnyen csalódás lehet a vége, ha valaki csak vakon megvásárolja. Inkább maradok a jól megszokott hidratálóknál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer