Giorgio Armani

Ár:   11 400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. május 10.

Ár:   11 400 Ft
Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Kényelmes viseletű, bársonyos textúrájú ajakszínező, amely a szájfény krémességét egyesíti a matt rúzsok tartósságával. Az erősen pigmentált gél formula mély, intenzív színt eredményez, az ajkakat sugárzóvá és teltté varázsolja.

Ár: 7000 , Eladó: ahdruhkfjkhdjdsd
Állapot: sose hasznalt, a doboza megvan, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel, Postan marado vagy Foxpost
Giorgio Armani Lip Maestro (bontatlan, No. 601 - Mahogany)
Ár: 9000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.

despoina

2021. február 20.

Maestro Lip Freeze 514 árnyalatában vásároltam meg. Az állaga sűrű, de könnyen kenhető, nem maszatolódik vagy csúszik el. Felvitel után biztosan a helyén marad. Nem ragad mint egy szájfény. Tartósságáról nem tudok mit írni a jelenlegi időszakban, nem próbáltam egész nap de néhány órán át fennmarad. Kellemes az állaga és nagyon könnyű viselet. Összeségében egy nagyon jó minőségű termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

almaanna

2020. december 6.

A 400-as színt kaptam ajándékba. Rettentően örültem neki, mivel gyönyörű szín és már régóta szerettem volna egy igazán jó piros rúzst. Viszont elég nagy csalódás lett. Mindenhová szétkenődik, hiába várok akár egy órát is, egyszerűen nem szárad meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

ramici

2018. november 11.

Nagyon szeretem ezt a rúzst. 501-es színben van meg. Mindig megkérdezik mi van a számom. Tény, hogy lassan szárad meg de mattra szárad és tartós marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Bracsisz

2018. május 10.

Sajnos nekem nem jött be. Nagyon szép szín, de közelébe sincs az YSL tartósságához és színeihez. Minden persze szubjektív. Én speciel nem szoktam hétköznap rúzst használni, ezért amikor mégis elvárom, hogy amint felteszem ottmaradjon a helyén, egy picit se mozduljon el és bírja 8-10 órán át. (tudom szinte a lehetetlent kívánom, de mégis). Nem szeretek napközben a kis tükörben utazás közben vagy a női mosdóban plusz rákenni. Ez plusz macera. (embere válogatja, de nekem nem jön be ez a rutin). Szóval elvárom hogy ha "megköt" ott is maradjon. Ez sajnos ennél a terméknél nem történik meg. A megkötés ideje is kb 20-25 perc. Mivel dohányzom így ezt nagyon hamar és gyorsan le tudom csekkolni. Pont ezért nehéz nekem megfelelni (aki dohányzik az tudja miről beszélek). Ezt követően kb 3-4 órát követően szinte az alsó és felső ajkak közepén teljesen eltűnik a rúzs és kisebb foltokban marad meg fentebb. 402-es árnyalatban vettem, tényleg szép, de nem az a WTF. (nekem azt eddig csak az YSL Tatouage Couture adta). Az Armani kicsit túl van misztifikálva (lásd: ecsetek, primerek), és baromira nem ér ennyit. A rúzs maga is nem matt hanem fényes (ez is szubjektív, de nekem ez nem jön be). Szóval aki extra tartósságra számít az felejtse el. A szín valóban tetszetős, de nem ájulok el tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

dorkaww

2016. december 20.

Nekem az 501-es árnyalat van meg. Nagyon krémes kellemes érzetű szájfény / ajakrúzs. Hasonló az állaga a Pupa i'm matt lip flouidhoz, amit szintén nagyon szeretek mert nem szárít és nem ül be a barázdákba. Az ára borsós majd 12 ezer forint viszont ha valaki megengedheti magának egyszer egyszer annak ajánlom mert tényleg egy csoda. Az egyetlen negatívuma amiért ugyan nem vonok le pontot az az hogy nem csókálló teljesen viszont szép egyenletesen kopik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

zita.czinege

2016. augusztus 15.

Nagyszerű, luxus kategóriás termék! Extra tartós, csillogó szájfény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Nagyszerű, luxus kategóriás termék! Extra tartós, csillogó szájfény.

chanelbaby

2014. május 10.

Oh Armani te csodás, az életem megmentője lesz ez a lakk! A Chanel Rouge Allure Laque gyönyörű vöröseinek kivonása miatt azt hittem nem találok még egy hozzájuk hasonlót,de mégis! Egyik barátnőm pinkes-barackos színűje volt az első amivel találkoztam és kipróbáltam. Kiváló állag, intenzív szín és extra tartósság. Mikor megemlítette hogy látott pirosat is másnap reggel az volt az első dolgom hogy felkutassam, végül a 400as The Red jött velem haza. A Dragon-nál világosabb és vizesebb hatású de jóban leszünk mi az biztos. Még a 402-sel szemezek olyan szép narancsos árnyalat:) Csak ajánlani tudom! 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

Hidratálók: Pentaerythritol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Kaolin 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.