Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 19.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális

Illatjegyei: szezám, rózsaszín bors, nárcisz, moha, mimóza, jázmin, virginiai cédrus, bergamot

RITKASÁG! Giorgio Armani Onde Extase
Ár: 29.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 50ml (Új, dobozos), Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ár: 5 ml = 2.500,-/10 ml = 4.000,- , Eladó: VEGICE
Állapot: Fújósok kiadók , Helyszín: Budapest , fizetés: Foxpost, személyes átvétel

kvin

2018. július 14.

Az eleje nekem nagyon durva, már-már bántó, - bergamottot sehol nem érzek - várni kell vele, amíg lecsendesedik, de akkor sem lesz a szerelemillatom.
Igen, mimóza, de mégsem szappanos hatású. Igen, orientális, de mégsem röpít el messzi tájakra.
A szezám nagyon jó próbálkozás, de rajtam nem igazán jön elő az aromája, inkább csak "zsíros" - szezámolajos - érzetet ad. Hiányzik mögüle az elragadó képzelet, nem ihlettel teli számomra. Talán nekem sok a mimóza és a nárcisz, így együtt. A bors határozottan érződik, de olyan fura... borsos virág illata van. (Tejszínes, vajas tejberizsnek nyoma sincs) inkább édeskésen fűszeres, olyan sivatagi oázis...így képzelem a KININt. Az egészet valahogy inkább férfiakhoz társítom, orientális-fűszeres illatból van, ami jobban mutat rajtam.
Idővel már egészen finomra érik, határozottan fahéjas hatású, - édeskés, de kicsit szúrós - , ez már tetszetősebb, mégsem ragad magával.
Tény, hogy rendkívüli illat, csak nem rám szabták.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

Tény, hogy rendkívüli illat, csak nem rám szabták.

Andyca

2018. február 25.

Az illat, amit imádok!!!
Mimóza, mimóza mimóza!!
Gyönyörű, lágy, mimózás - nárciszos csoda, sejtelmes, rejtelmes...
Egész nap velem van, tartóssága estig ölel.
Úgy érzem, soha nem fogom megunni...
Ő is benne van a TOP10 illatomban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 25.

Az illat, amit imádok!!!
Mimóza, mimóza mimóza!!
Gyönyörű, lágy, mimózás - nárciszos csoda, sejtelmes, rejtelmes...
Egész nap velem van, tartóssága estig ölel.
Úgy érzem, soha nem fogom megunni...
Ő is benne van a TOP10 illatomban.

bingus86

2016. szeptember 28.

Soha nem vonzottak ezek az illatok,messzire elkerültem őket.Aztán,ahogy közeledtem a 30. életévemhez,egyre inkább elkezdtem olyan dolgokra vágyni,amire eddig sosem. Egyszercsak azt vettem észre,hogy egyik itthoni illatomat sem érzem magaménak,így "malachit-mániásként" lecsaptam a Prive illatokra,de nagyot kellett csalódnom...Tovább nézelődtem,és ott volt Ő. Letisztult,elegáns,mégis összetéveszthetetlen Armani stílus. Az illata azonnal elbódított: soha nem éreztem hasonlót. Ez nem az a prfüm,amit 20 másikkal összetévesztenek,ez nem az a parfüm,amit a "sárgazarakabátosadidassuperstarospóthajaslányok" használnak. Ez egy egyedi illat,ami egyéniséget kíván! Aki szeretné beszerezni,az siessen,mert megszűnik,a Douglas-ban nevetséges áron szórják az utolsó darabokat. Elsőre egy 50-est vettem le,de kicseréltem 100 ml-esre,nekem az 20 évig elég :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

3tara2

2015. november 15.

Rejtelmes,misztikus,orientális,egzotikus illat. Nem kifejezetten édes,nem is erőteljesen fűszeres,mégis különleges.
Hárem van használatakor előttem,rengeteg fátyol,tánc és a ruhában elrejtve egy tőr!
Szinte látom magam előtt a penge villanását!
Nézni lehet....érinteni nem! Ezt üzeni a parfüm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 15.

Szinte látom magam előtt a penge villanását!
Nézni lehet....érinteni nem! Ezt üzeni a parfüm!