Giorgio Armani

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,14 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bettina0225, Módosítva: 2021. február 9.

Kiszerelés:   1,14 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

A lágy textúrájú ajakkontúr ceruza segít feltölteni a száj barázdáit és redőit a makulátlan színhatásért és a hosszan tartó kontúrért.

12 árnyalatban kapható

Giorgio Armani Smooth Silk Lipliner 8-as, bontatlan
Ár: 5000 Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes , bolti, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel

Bettina0225

2021. február 9.

Nagyon bejott! ❤️ A 7-es arnyalatot sikerult beszereznem egy akcio soran. Gyonyoru szep bordo szine van. Piros es rozsaszin ruzsokhoz tokeletes, es akar ombre hatast is el lehet erni. Lehet vele kiserletezni, nekem pirositokent is bevallt. Konnyen el lehet dolgozni es sokaig fent marad. Kellemes viselni es nem “mozdul” el napkozben. Eves ivas probat is tokeletesen kiallta. Gondolkozom azon, hogy beszerzek meg egy masik szint, mert meggyozott. Nincs sok ajakceruzam es nem is gyujtogetem oket, mert tudom hogy a kukaban vegeznek egy ido utan, de ez az ajakceruza tokeletes. Sajnos az ara nagyon huzos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate