Giorgio Beverly Hills

Ár:   3000 Ft és 5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sugarcane, Módosítva: 2021. április 14.

Ár:   3000 Ft és 5000 Ft

Fejjegyek: jácint, mandarin, guave

Szívjegyek: tündérrózsa, jázmin, tubarózsa

Alapjegyek: fa, vanília, pézsma

Ár: 3000 + posta , Eladó: 3tara2
Állapot: 30 mili, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Banki utalás vagy személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

3tara2

Korcsoport: >54
2022. július 2.

Ez a parfüm tökéletesen kedvez arra az időszakra, amikor parfümöt akarunk vásárolni, DE lapos a pénztárcánk!
Nyáron tudom elképzelni. Vizes, szellős, tavirózsa - gyümölcs illat. A háttérben gyenge pézsmás alapokkal, sóssággal.
Strandolásra tök jó!
Ezért az árért senki se várjon hosszú hatóidejű terméket. (Persze, eljön az idő, amikor elkezd magasba emelkedni, mint ahogy néhány Giorgio Beverly Hills illatnál már látom.)
Ettől függetlenül sem lett a kedvencem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. július 2.

Strandolásra tök jó!
Ettől függetlenül sem lett a kedvencem!

Jelizz

2021. augusztus 17.

Nagyon olcso volt ... es szaglas nelkul vettem mrg :/ olyan egyszeru basic viragos kis semmike illat. nem tart sokaig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.