Giorgio Beverly Hills

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2014. december 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Megjelenés éve: 2012

Fejillat: narancsvirág, bergamott

Szívillat: jázmin, gardénia, ilang-ilang, tubarózsa

Alapillat: szantál, pacsuli, ámbra, vaníia

anita763

2020. november 30.

Ő csak azon illatmániásoknak ajánlott akik szeretik a retró illatokat. :) Egyedül a vaníliás leszáradása tetszik, valamint a bőrközelivé válása tűrhető számomra, de ami előtte történik az nem én vagyok. :( Attól függetlenül, hogy sérült a bőrkémiám és ilyen huncutságokat produkál, ez az illat másokon biztosan tetszene. Nem akarom lehúzni pontozás terén, mert nagyon erős, csíkhúzós és tartós szépség. :) +++++

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 30.

Marababa

2014. december 6.

Tetszik! :) 2012-es illat, és ha jól emlékszem, az eredeti Giorgio Beverly Hills edp felújított változat az Eau de Giorgio. Tartós. Szinte megegyezik az eredeti illattal, engem a 80-as évekbe visz vissza, tupírozott haj, színes ruhák világát idézi fel számomra. Az illat inkább édes, gardéniás, mintha mézet is éreznék rajta. Most épp nincs itthon, nem rég fogyott el mindkettő. Néha tudom viselni, néha pedig nem tudom elviselni. Számomra hangulatfüggő, dacára mindennek megérdemli az ötöst.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 6.